• og1986
    2.9k
    Ne. Jer su igrali za kurac.
  • Nino Bule
    11.4k
    Igrali su za kurac al su dobili, nema se sta rec nego svaka cast na karakteru i sad prionut poslu
  • Captain America
    13.6k
    Velik dio zonaša je cijelu tekmu pljuvao momčad i Jakira, jel vas imalo sram?!NORTE

    Veliki treneri prepoznaju svoje pogreške i prilagode se. Od 2-0 do 3-2 je ogromna stvar za psihu.
  • Georg Koch
    3.5k
    Nepopularno misljenje:
    Dolazak Ademia (igracki) ne dira me toliko.
    Obozavam ga, ikona, Bog sjevera i Dinama, ali.
    Ali, od emocija se ne zivi.
    Ne bih imao nista protiv da su te pare usmjerene u Petkovicev ugovor ili u neki od kljucnih transfera gdje smo skrtarili.
  • Majki2111
    2.6k
    Potpis. Nije nepopularno mišljenje. Slažem se

    Meni srce kaže DA. Glava kaže NE.
  • vjeko1701
    5.9k
    Popularno ili ne, Ademi očito dolazi za HNL i faktor koji ima u svlačionici, ne kao prvotimac i igrač prevage. I meni je to čisto ok.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    ocemo okladu? Jakir je Dilavera vratio u zivot..
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa grupu KL ni ne može igrati tako da nedvojbeno dolazi za HNL. Dal će do zime i nakon priprema doći do statusa prvotimca, nitko sretniji od mene ako hoće. Ovu polusezonu u najbitnijim utakmicama (europa i derbiji) vjerojatno neće biti.
  • Kepec
    4.6k
    Makar sjedio na klupi cijelu sezonu, Ademi je najveće pojačanje ovog prijelaznog roka.
    Ima u njemu nekaj više od onog na terenu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Upravo to. Ovo ne gledam kao dovođenje nekog tko će igrati 90% minuta u ovoj polusezoni nego nekog tko dupla muda svakom na terenu, igrao ili ne.
  • NitkoBitan
    12k
    U nekim igricama ima onaj lik koji ima sposobnost poboljsat energiju/performanse suigracima. E, Ademi je taj. Tko takvog ne zeli u ekipi? Ne treba nista ni radit, samo svojom pojavom pomaze ostalima.
  • Rex Ramae
    2.4k
    Ljudi igramo HNL a ne Premiership, Aki je bog na svojoj poziciji za HNL, nenadmašan.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Boško nije uopće bio toliko loš danas. Prvo pol je odigrao baš dobro, a drugo korektno. Kod gola Sahiti je utekao Mohi a ne njemu. Inače pojeo Livaju u svakom duelu, baš me podsjetio na Rasa.

    Nisam htio ranije napisat, računam možda sam ja idiot, ali vidim kasnije ima ih koji još tako misle, između ostalih i osvrtnik je to napisao
  • Mali dioničar
    14.1k
    Meni srce kaže DA.Majki2111

  • miro
    3.1k
    U duelu dobar, ali ostalo slabo i nesigurno. Ja vjerujem u njega i dao bih mu još utakmica da se vrati, ali bi bilo dobro da mu Ivanušec da broj od svog psihologa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.