• Imamo Dinamo
    3.3k

    Slažem se ovo s psihologom. Nebi ni Baturini bilo loše uzet broj. Nema tu ništa loše, treba priznat sam sebi kad igra slabije, vidjet u čemu je problem i riješiti ga
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Baturina je igrač za tranziciju. On će poput Kovačića nanizati 3-4 igrača kada je na širokom prostoru i kada ima 50 metara ispred sebe. Kada se protivnik zatvori (a to je skoro svaka utakmica u HNL-u) on će često biti loš. Pogotovo mu nije odgovarao današnji kontekst igre gdje se igrala duel igra, glavomet, nabijačina a on kao dečkić od 50 kg koji još uvijek izgleda kao kadet nema što tražiti u takvoj igri. Korisniji bi nam danas bio i Kulenović na polušpici od Baturine.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Evo nepopularno mišljenje: kada nema Špikića naše najbolje desno krilo je Luka Menalo. Emreli je špica i u ozbiljnijim utakmicama ne može igrati krilo a Japanca ne treba ni komentirati.
  • Jaro
    5.7k
    ovo jest nepopularno, al nazalost istina. Spikic je daleke najbolje krilo u momcadi. Kad je tako - mozda da se igra bez krila?
  • NORTE
    9.3k
    Kaneko je prevara i mačak u vreći, vidljivo od njegove prve tekme.

    On treba na posudbu u Hnl pa nek igra i pokaže jel vrijedi išta.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Slazem se ali upitno je koliko ce se podici u formi i s obzirom na jezicnu barijeru koja je tu veliki problem jer ne zna ni engleski te se moramo snalazit po tom pitanju, misljenja sam da bi ga trebali na zimu dati na posudbu u Goricu ili Lokomotivu pa da vidimo na cemu smo.
  • thomas22
    256
    Mene čude full pozitivne recenzije od trenera koji su vodili te igrace i njihovo pozdravljanje dolaska tih igraca u klub, točnije jovicevicev komentar za bogdana, pa mikić za kaneka, a necu zaboravit kak je petković nahvalil onog mumbanđeja na lijevom beku da sam mislil da dolazi roberto carlos.
  • Jaro
    5.7k
    pa on je kod nas na posubi. Nemres posudit posudjenog igraca...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Jao da zaboravio sam to skroz, skroz su me zbunili on i Mykha.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    A još najbolje da će nakon transfera doć bivši trener i reći "ne vrijedi igrač"
  • thomas22
    256
    Nisi shvatil poantu jbg
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ne, Jovicevic ce popljuvat covjeka koji mu je bio standardni bek s kojim je uhvatio 3. mjesto u LP i cetvrtfinale EL.
    Moubandje je kod Petkovica isto igrao u reprezentaciji.
    Nama je veci problem od toga jednostavno nedostatak vizije u sportskom dijelu. Sta mi to trazimo od beka? Lecjaks je bio najbolji bek svicarske lige, na Cipru je glavni igrac momcadi sa solidnim europskim rezultatima, a kod nas jednostavno ne moze uspjet.
    Imamo specificnu igru za koju su se tehnicki jaki stoperi pokazali kao bolje rjesenje od kovanih bekova (Cufre, Gvardiol, Rrahmani), a sad i ljevonogi veznjak.
    To nesto govori, vise nije mali uzorak.
  • thomas22
    256
    Bravo, nije mali uzorak i mi forumasi to kuzimo ali oni koje trebaju kuziti ne kuze i dalje svoju kozu deru. Pa do kad jbg? Ma daj mi tog kaneka, mikic mi je kum i frend i nebi on ni mene ni dinamo zajebo
  • Krizy
    36.8k
    Zapravo možeš. Ima dosta primjera, pogotovo kod štedljivih talijana.
  • Jaro
    5.7k
    Talijani s poluvlasnistvom, posudbama i podposudbama - hvala ne :lol:
    nije to stednja, to je muljanje cisto...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.