• Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    nepopularno mišljenje je moje malo i sanjarsko
    ne pristajem pomišljati da smo ukleti ovu sezonu, negdje se mora slomiti ili na nekome,,,

    i dalje stoji ovaj moj post, nadam se i vjerujem da će negdje otprti

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/279543
  • Nino Bule
    11.6k

    Igrao je al nije bio standardan, na kraju krajeva provrti malo bulatove prekide ove sezone, bas suludo dobar izvođac.
  • Jurki
    8.8k
    nadam se i vjerujem da će negdje otprtiGražvydas Mikulėnas

    Mora jer ovolika kolicina peha na pocetku ove sezone nije normalna i to sve u malo vise od mjesec dana.
    Malo razmisljam..vezano na ovu ozljedu Stojkovica.. kaj bi bilo da nam je Naglic kondicijski jos uvijek.. (kak je bilo spomenuto da su Rijecani bili polomljeni skoro svi na polusezoni) kad je on bio tamo. Nebi imali s kim igrati.
    Jebiga nema mjesta kuknjavi..
    Nagradit ce nas vec negdje u to sam siguran.
  • Georg Koch
    3.7k
    Nepopularno misljenje:
    Gabriel Vidovic 12 golova i 7 asista ove sezone(u svim natjecanjima).
    Otkupimo ga, godinu nakon jos bolje brojke, i ide za 18m.iz Dinama.
  • miro
    3.2k
    Ako Bayern fakat ugradi otkupnu klauzulu onda ide za "samo" 11 :smile:
  • Georg Koch
    3.7k
    ne lozite se na to ;)
  • jedan u nizu
    6.2k
    nepopularno misljenje:
    vidovic promasaj sezone, ili se bori sa baturinom za poziciju
    glavne uloge preuzimaju kaneko i marin na krilima, oba imaju 7g12a, bernauer na zimu postaje stup obrane.
    emreli zavrsava sezonu sa 21 pogotkom, ljubicic nosi nagradu za najboljeg lijevog beka prvenstva
  • Krizy
    36.8k
    A ja ću zavesti Anamariju Marković
    F0MecpuWIAENZ0y.jpg:large
  • Ludovic IX
    5.5k
    A ja neznam ko je to
  • Kepec
    4.8k

    Bez pretjerivanja, najljepša nogometašica svijeta.(možda je i to nepopularno mišljenje)
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ajde nije loša
  • Sunja86
    1k
    Bernau kao zadnji vezni mozda bi on mogao tu pomoći pošto je dosta dobar u igri sa nogom,dosta je primjera stopera koji znaju i zadnjeg veznog odigrati po meni vrijedi probati sad ne znam da li je on to ikada odigrao u svojoj karijeri?
  • Sajla
    3.5k

    prema transfermarktu mu je stoper primarna pozicija (41 utakmica), ali igra i kao defanzivni vezni (24) ili desni bek (18 utakmica). ako ćemo ga tako gledati, onda može u nekim HNL utakmicama mijenjati Mišića, ali i Mohu i Rileta
  • Teofil Kateran
    876
    Bilo bi dobro isprobat ga na zadnjem veznom u HNL-u da malo rastereti Mišića kad očito nećemo dovest zadnjeg veznog.
  • NORTE
    9.3k
    Velik dio zonaša je cijelu tekmu pljuvao momčad i Jakira, jel vas imalo sram?!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.