• Droljo
    8k
    Pa bolje da junior neki igra nego ovaj (ako ste ga dobro skautirali) sosa. Ne razmem, sigurno ima veliku plaću kad već iz serie a dolazi. Čudno.
  • Infinity
    16.4k
    Treba im reci da ne uzimaju ove sto su prekrizeni u biljeznici.
  • CastAway1986
    1.4k
    Mislim da ovog dovode tek reda radi da smire malo navijače i Jakirovica
  • San Lorenzo
    15.5k
    Ne kužim po čemu je ovaj tip bolji od Braneta Kalaice?
    Samo zato što je stranac, pa izgleda luksuznije?
  • bongo
    842
    Već je komentirano u tom stilu u više navrata, ali meni je jednostavno neshvatljivo da će sada doći (uopće nebitno za koliko novaca ili na posudbu) igrači koji su očito s razlogom otpad u svojim klubovima, a istu ili barem ne puno slabiju kvalitetu imamo u svojim juniorima koje ćemo onda besplatno puštati drugima
  • Patrik11
    164
    Satriano je isto dosao iz Nacionala u seriju a u visemilinskom transferu kao i ovaj sosa ni jedan ne bi bio pojacanje za klubove sa dna tabele hnla izgleda da se gleda samo drzava i liga u kojoj igraju
  • Infinity
    16.4k
    Ima 380.000. Tu i jest kvaka, nije skup.

    Gunter ima milijun sigurno, al nasa je logika da je bolje imati loseg igraca za 300.000, nego dobrog za milijun, jer je razlika 700.000 na racunu, kao da nije i na terenu.
  • Lynx17
    4.1k
    https://youtu.be/wiiChY9uPSc?si=g8qmcYqgBDL23a0t

    Evo kolega uživaj u najlošijem highlights videu koji sam ikad vidio. Čak mi na trenutke djeluje kao parodija
    hardek

    :rofl:
  • Orc123
    7.9k
    Ajde mozda da se suzdrzimo prije nego ga vidimo...priznajem i ja sam onak zatecen i ne kuzim smisao ali dajem im prostora da mozda oni vide nesto, jer je Sergej amenovao obaj transfer tako da valjda oni imaju jos materijala po cemu su ga izabrali i za sta tocno...ima samo 21g pa cemo vidjeti...slicna je bila situacija sa Boskom Sutalom koji je negdje u tim godinama bio u Atalanti i igrao je cak manje nego ovaj u Bologni...eolazi na posudbu pa nije neki rizik....ja mislim da ce oni dovest jos jednog pravog stopera ili sta vec,...ajde da pricekamo i vidimo kako ce se pokazati ovaj ..
  • dinon7
    870
    Sad znamo da Petko neće u Njemačku. Tamo je gotovo. Sad još 6 sati strepnje hoće li se prodati u neku drugu ligu.
  • Jaro
    7.3k
    i jos 15 dana za Turke
  • Captain America
    17.7k
    Sergej amenovao obaj transfer tako da valjda oni imaju jos materijala po cemu su ga izabrali i za sta tocnoOrc123

    Sigurno je golem izbor kad tražiš igrače koje ćeš prvo posudit. Imaš u ponudi Bočkaja, Tolića i kvalitetom slične igrače. S razlogom se tražilo novce za Guntera i s razlogom ovog peška daju na posudbu samo da ga ne gledaju.
  • Patrik11
    164
    Ako se pogledaju statistike bosko je odigrao 24 meca i u zracnim duelima i duelima na tlu imao je preko 50% osvojenih
  • ivosivo
    190
    ↪flexXy https://youtu.be/wiiChY9uPSc?si=g8qmcYqgBDL23a0t

    Evo kolega uživaj u najlošijem highlights videu koji sam ikad vidio. Čak mi na trenutke djeluje kao parodija
    hardek

    Najbolje od svega što u naslovu videa piše "Insane Defensive Skills & Passes".. :lol: :lol: :lol: Tko tu koga j...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions