• Kujtim Shalla
    2.9k
    Majku im jebem, pukao mi film, oprostite, cij li dan krampam,Dodjem doma otvorim zonu u nadi da nakon one bruke od jucer bolje neke vijesti i nada da će sve biti dobro. Pojačanja i strpljenje, dobar ždrijeb ali me konf ne zanima, samo hnl i titula. I što vidim? Absolutno ništa. Ovi uhljebi i prevaranti nas još više prave budalama. Pa sa kim su se ovi uspjeli dogovorit jb im sve. Pa stoko jedna mrš iz Dinama. N pamtim da je bilo većih i ne sposobniji debilna od ovih. Nemam riječi
  • Noel
    6.1k
    Može mi neko reć da je kraj sezone proslavili smo naslov sa goricom došao sam sa utakmice doma i legao spavat razmisljao sam o novoj sezoni i utonuo u san di me ulovila nocna mora kakve nikad nisam imao prije u životu. Kužim da je san ali se nemogu zbudit. Molim vas neko nek me spasi.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Mislio sam da pretjerujete dok sam vidio da dolazi ovaj, ali nakon što sam pogledo video... Ako je on najbolje što možemo dovest neka mene puste bolje da igram. Možda imam nekih 10 kila viška, nemam kondicije, ne znam igrat nogomet, ali gori od ovoga ne mogu bit.

    Znači gdje je naš scouting dovraga?? Jel moguće da smo pogoršali scouting od onoga s Vlakom na čelu???
  • Orc123
    7.9k

    Sve ja to znam i ja ga nikad ne bi doveo po ovome sto se vidi ali Sergej ne bi amenovao transfer da nesto ne vidi u ovome....
  • hardek
    2.8k
    Znači mi se stvarno moramo pomiriti s time da nećemo nikoga platiti više od 500 000 po sezoni?
  • emilperska
    5.5k
    Ponavljam..
    Noa je naš Stipe Mesic. Izdajica i prevarant, a tajnica i nosačica torbe je Jadranka Kosor. Bit ce zlatnim slovima upisani u knjigu izdajnika i prevaranta. A Noa ce u znak zahvalnosti zbog transfer politike dobit kapelicu u Trogiru jer im je donio prvi naslov nakon 19 godina..
  • Infinity
    16.4k
    Ocito da necemo, ali se ja prvi s tim pomiriti necu.
  • Zagi
    7.6k
    Sergej ne bi amenovao transfer da nesto ne vidi u ovome....Orc123

    Sergej je tu tri dana.
    Najbolje da njemu nakeljimo još i odgovornost za ovakve transfere.
  • Lynx17
    4.1k
    Ponavljam..
    Noa je naš Stipe Mesic. Izdajica i prevarant, a tajnica i nosačica torbe je Jadranka Kosor. Bit ce zlatnim slovima upisani u knjigu izdajnika i prevaranta. A Noa ce u znak zahvalnosti zbog transfer politike dobit kapelicu u Trogiru jer im je donio prvi naslov nakon 19 godina..
    emilperska



    mesic1.gif
  • NitkoBitan
    17.1k
    Ako dođe ovaj koji je blizu, Miško može na klupuPapastrumf

    Ocel bit barem ista od ovog...
  • Jaro
    7.3k
    mislim da je vec jucer/jutros rekao da vjerojatno nista
  • Orc123
    7.9k

    Danas je Sergej dao izjavu da gledaju igrace, sa se radi punom parom i da je u stalnom kontaktu s Upravom! Jos prije jw govorio da zeli biti uključen u dolaske igraca tako da je sigurno uključen i u ovaj transfer...
  • Olmic
    3.6k
    nazalost ocito beskicmenjak kao njegov prethodnik..suti i sere kak su to pojacanja. A kaneko max i ovaj sosa ne bi bili u prvih 11 9/10 klubova hnl
  • Orc123
    7.9k

    A jesi ga sad zasro....za ovoga nezz i ne bi ga dovodio ali Kaneko i Max bi u svim klubovima Hnl bili pojacanja...i jedan i drugi nisu dobili nikakve prilike a ono malo sto su dobili pokazali su da su dobri igraci koji normalno da trebaju vremena da se prilagode i uigraju...druga je stvar sto peilike nece dobiti
  • San Lorenzo
    15.5k
    ↪flexXy https://youtu.be/wiiChY9uPSc?si=g8qmcYqgBDL23a0t

    Evo kolega uživaj u najlošijem highlights videu koji sam ikad vidio. Čak mi na trenutke djeluje kao parodija
    hardek

    Šimićeva pojačanja su rang Palikućinih koje je dovlačio u Rijeku prošle sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions