• Jaro
    7.3k
    za suradnju s Drmicem taman
  • i more je plavo
    1k
    Vjerojatno su kontaktirali za mišljenje još jednog našeg bivšeg kapetana koji je sad u Bologni.

    Samo su zaboravili da ovaj svim srcem druka za tovare.
  • hardek
    2.8k
    https://youtu.be/wiiChY9uPSc?si=g8qmcYqgBDL23a0t

    Evo kolega uživaj u najlošijem highlights videu koji sam ikad vidio. Čak mi na trenutke djeluje kao parodija
  • Juznjak
    3.8k
    Bit će koristan jedino ako Livaji ligamente isčupa.Mlađi referent

    Ne bi ni sam bio svjestan kako bi nam pomogao tim crvenim kartonom.
  • Orc123
    7.9k
    Kolko mi sad tek zao za Bakrara, decko igra standardno u MLS i zabija...mogli smo ga dobiti za 1.5-2mil eura! A sad rolike bi pare iskrcali za Miereza koji je puno slabiji napadac, a Bakrar je i mlađi i potentniji a tehnicki je nebo i zemlja u odnosu na Miereza!
  • i more je plavo
    1k

    Cekaj do sutra, imam neki osjecaj da bu opet naslov "propao dolazak....."
  • Dinamouberalles
    218
    jedino će valjat za igrat vise kornera , samo šuta u korner lopte
  • marcio amoroso
    36.4k

    Hahaha. Ovo nisu istine :rofl:
  • Orc123
    7.9k

    Isuse i dragi Boze ako je ovo najbolje kaj su mogli izvuci onda u k..ac....pa Max mi za ovoga izgleda ko avion....
  • Olmic
    3.6k
    Ja tvrdim da nema teorije da se ovaj igrac gledao, vrlo vjerojatno dobije simic u pade lovicu
  • emilperska
    5.5k

    Sto stoji kod svetog Brune Petkovice sad?
  • Captain America
    17.7k
    Svi smo nezadovoljni ali pretjerujes.NitkoBitan

    Klub je unazađen 20 godina ovo ljeto. Neki štakor u loži govori kako će se bar prodati Baturina za super novce u trenutku kad se momčad bori za EL i zarađeno je 60 milijuna. Šutalo je prodan bez postotka. Ivanušec je poklonjen kao i Livi. Petku se ne da ugovor, a zaslužuje i duplo veći od ovoga što traži jer nam toliko vrijedi. Došlo se od 4 reprezentativca na možda 0. Dovode se igrači kakve su oni dolje dovodili kad nisu imali za markere. Konačni slom će se vidjeti kad se ostane bez naslova u svibnju i kad ne bude Lige prvaka, a nemaš doslovno nikog za prodati i napuniti proračun. Bez Lige prvaka štakor koji mašta o prodaji, neće sigurno prodati Baturinu za 30 jer niko neće dati tolke novce za igrača koji igra ECL pa makar se radilo o novom Haalandu. Pričamo tu o novom stadionu. Ne znam kako misle financirat gradnju koja će biti godišnje 3, 4 milijuna s prihodima kakvi nas čekaju. Čeka nas sudbina Cibone i Zagreba.

    Mumija, mama, mamin serviser, žetončić iz lane, hanžel i marković su grobari Dinama.
  • Ali
    2.1k
    01.09. je danas i u znak protesta prema stupidnim potezima i odlukama sam sebe cu banirati na temu "transferi".

    Ak nismo na vrijeme doveli za proci u kvalitetan rank europe kvalitetne igrace. Od danas kad smo ispali iz svega kaj smo mogli ispast sam sebe gasim do zimskog roka. Samo se mogu nasekirati.
    Bye bye Orc i drustvo do prosinca. (Nista osobno, cijenim vas trud na Zoni, nego vise kao metafora za temu)
    Lp
  • Marcinko
    599
    Ma ja mislim da je ovo panično dovođenje iz Šimićeve bilježnice s prve stranice odzada jer nam je propao onaj turčin.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions