• FrenchMontana
    633
    Insajderi su seronje a uprava je nesposobna. To je moj zakljucak nakon ovih nekoliko dana. Sori papastrumf al tak je.

    Nego, ne znam ima li negdje rasprava/tema o “mamicevim igracima” i cijeloj prici da dio place direkt placaju Glavi? Price su da je Ademi tu bio, Orsic, Petkovic.. koliko ima istine u tome?
  • Zagi
    7.9k
    Tražiš inside info, a insajderi su ti seronje.
  • Papastrumf
    12.5k

    Nisam ja nikakav insajder. Podijelim dio informacija koje znam, a za koje mislim da ne mogu nastetiti niti klubu niti onima o kojima se radi. Vecinu toga ionako brzo objave i mediji.

    Nego, ne znam ima li negdje rasprava/tema o “mamicevim igracima” i cijeloj prici da dio place direkt placaju Glavi? Price su da je Ademi tu bio, Orsic, Petkovic.. koliko ima istine u tome?FrenchMontana

    Nikome od ovih igraca Mamic (niti njemu bliski ljudi) nije manager pa ne vidim zasto bi itko od njih dio svoje place davao njemu!?
  • FrenchMontana
    633
    ma ne trazim ja nista osim da mi se voljeni klub dovede u red a trenutno se pretvaramo u zadrugu s juga. A kad se sjetim skupstine i entuzijazma koji je vladao, ovo je bas jadno.
  • FrenchMontana
    633
    e da al ima tih agencija koje su “bliske Mamicu”- sto god to znacilo. To su price koje se mogu cuti pa eto pitam.
  • austrijanac
    4.2k
    Seres po insajderima, onda sam pricas sta si cuo.

    Vrhunac.
  • serbus
    4.2k
    Mene zanima gdje čujete takve priče koje onda dođete provjeravati na zoni ?
  • NORTE
    11.6k
    Jakir nakon ždrijeba skupina:
    "okrećemo se maksimalno prvenstvu, to je majka svega."

    ____
    U ponoć klubovima najjačih liga prestaje mogućnost za Petkovića, a uprava će vjerujem nakon toga stopirati mogućnost da ode do ljeta jer titula je prioritet.
    Za Europu imamo vremena do ponedjeljka navečer i vjerujem da će biti dolazaka, a za Hnl imamo vremena do petka navečer.
  • FrenchMontana
    633
    od hrpe i hrpe navijaca Dinama.
  • FrenchMontana
    633
    cuo naklapanja, nemam nikakve info iz kluba niti sam tvrdio da ih imam. Ovo je tema o svemu po malo.

    Citaj s razumijevanjem.
  • Nolifer
    8.2k
    Seres po insajderima, onda sam pricas sta si cuo.

    Vrhunac.
    austrijanac

    Hahah, pa ovo je vrhunac kao da se popneš na Mont Everest. Dobro je, ima i gorih od mene :grin: :lol:

    Edit: ovaj citat mont everest je od @Neki tip kad je bio sa mnom u raspravi. Kasno se sjetio, pa evo, da nebi bilo :smile:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Moram kazati da se divim pojedincima da cak jucer nakon tekme uspijevaju naci snage i razmisljati o KL, potovima itd. Otvaram pijan u 3 ujutro zonu ono ljudi u komadu 6 sati ispisali sto stranica....

    Brate ja sam emocionalno masakriran , gadi mi se sve u vezi nogometa i najradije ne bi nikada vise pogledao niti zaigrao nogomet

    Stvarno kapa dolje nekima tu
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Slažem se i onda se smiju kad dereš 10 pivi... pa ti si još i dobar s obzirom šta nam rade od kluba voljenog
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ljudi misle da je redovno piti lako. Pa za to se opasno trenira.

    Uskoro ce sezona pecenja rakije, moram biti spreman

    Taman budem u prajmu dok se dinamo krvavo bori protiv nekih astana i balkanija.

    Krvi ti dokle smo dosli
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Eee sad zamisli kako je tek ovima na Kosovu, kako će se tamo derat rakija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.