• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Majku ti jebem, nasi decki su jos uvijek u Grckoj

    Koja tuga u pm

    Sjetite ih se barem u molitvi
  • Juznjak
    3.4k

    Svašta tebe udara. Ali ti moram priznat da se činiš top lik. Čovjek za pojest i popit, obožavam takve ljude.
    U tamnici tvoji su vojnici! :pray:
  • Armagedon13
    958
    Olivari kritizira upravu,bez Šimića,kristi ih sa "zagađivači" ,ljeto za ....
  • Patak
    2.6k
    Još tri sata do ponoći. Jakir ne spava, čeka da vidi ostaje li Petko. Napeto je...
  • Nino Bule
    12.2k
    Ne mogu vjerovat da je najbolji paragraf na ovu temu napisao davorin olivari

    "Kad se ne zna ‘tko kosi, a tko vodu nosi‘, onda se klubu ne može dogoditi ništa dobroga. Neki ljudi u plavim dvorima nikako ne mogu shvatiti da nisu oni u klubu da bi držali vlast, zadovoljavali svoje sitne ili velike interese, smišljali razne poslovnike i pravilnike kako njima paše, jedni drugima podmetali kajle... Oni su tu da održe jaki Dinamo odnosno da ga poboljšaju, da Dinamo bude klub koji će igrati velike europske utakmice, imati rezultate i donositi radost svojim navijačima. To je bit Dinama kao nogometnog kluba i to traži većina navijača. Gospodo, ako to niste u stanju osigurati, odstupite."
  • Nolifer
    7.1k


    Zvuči mi poznato...

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/291776

    Samo je malo bolje preformulirao upis... :grin:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    AJMO PLAVIIII OOOO AJMO PLAVIII EEEEEEE
  • NORTE
    9.9k
    Totalno mi je neshvatljivo da si jedna Rijeka koja je ovisila o dinamovom milodaru i otpatcima ovako digne atmosferu dovođenjem jednog Pjace, a jedan dinamo je već mjesecima u truloj atmosferi nesposobnosti, sad i rasprodaje i strepnje oko Petkovića.

    Neki su možda i zaboravili, a i ja sam među njima.
    Drugoplasirani u skupinama KL igraju razigravanje sa trećeplasiranima iz skupina EL.
  • peša
    74
    Da, zapravo jako dobro za nas, realno u onakvoj grupi mi moramo biti prvi, prolaskom kao prvi osiguravamo osminu finala, uz malo sreće u ždrijebu eto nas u 1/4 pa čak i 1/2
  • vjeko1701
    6.3k
    Moramo ciljati osvanjanje skupine KL da se barem malo ispere ovogidisnji gorak europski okus.
  • peša
    74
    Evo i rasporeda

    21.09. 21:00h: DINAMO - Astana
    05.10. 18:45h: Ballkani - DINAMO
    26.10. 21:00h: DINAMO - Viktoria Plzen
    09.11. 18:45h: Viktoria Plzen - DINAMO
    30.11. 16:00h: Astana - DINAMO
    14.12. 21:00h DINAMO - Ballkani
  • Cosey
    468
    Drugoplasirani u skupinama KL igraju razigravanje sa trećeplasiranima iz skupina EL.NORTE

    Malo sam gledao to. Mislim da su samo dvije grupe gdje bi bilo zeznuto (u smislu da možeš gadnog protivnika dobiti). Ostalo je ok.
    Naravno, ako smo drugi u ovoj grupi već je to pokazatelj da nismo nešto predobri, ali to je druga priča.
  • Olmic
    3.2k
    Tko ce nama u repku sad u pauzi?

    Petko Baturina Vidovic Bulat i Moha?
  • Dzgšb
    353
    Idealan raspored,samo da budemo dobri
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.