• dinon7
    933
    Ajde boze daj nam sreće pa da izvučemo klubove iz regije. Da se još dečki dodatno ne umaraju putovanjima od 14 sati do raznih Astana ili gradova Bogu iza nogu
  • dinon7
    933
    Plzen prva ekipa
  • dinon7
    933
    Astana druga ekipa
  • dinon7
    933
    Balkani Kosovo treća ekipa
  • dumitrumitu
    1.3k
    Romantika, rađe gledam ovo nego ligu prvaka.
  • IceMan
    2.1k
    Iskreno… boli me ona stvar za zdrijeb i kam idemo il nejdemo.

    Samo me zanima rubrika transferi.
  • IceMan
    2.1k
    Al moram reci kako trenutno izgledamo - skupina smrti.
  • Bosskovitz
    12.1k
    Da smo ne znam kako loši, a mislim da možemo i bit ćemo samo bolji od ovog sada, ovo je grupa koju prolazimo bez neke muke. Ne da smo izbjegli sve mine nego smo u svakom potu još i imali sreće, a već sam psovao sreću kad je ovaj otvorio kuglicu s imenom Aston Villa.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Jako smo loši, al ako u ovoj skupini ne budemo prvi onda stvarno ne znam... Nadam se da će doć više ta pojačanja, a ovu konferencijsku ne moramo ni igrat svaku s najjačom postavom, s Astanom smo isto rotirali, Bernauer npr. i još neki svakako mogu igrat neke od ovih tekmi u prvoj postavi.
  • Bruh
    966
    Idemo mi po taj trofejčić
  • Zagi
    7.9k
    Kapetan s vekim K pušten jer je eto, zadužio klub ili nije htio biti iskorišten u borbama koje nemaju veze s svlačionicom ili je jednostavno htio kineske pare, koji je već razlog.

    Idući kapetan otišao već slijedeći transferni rok.

    Sadašnji kapetan kalkulira s ponudama do zadnjeg dana prijelaznog roka. Inače je oličje upitne profesionalnosti, biranja utakmica itd.
    Meni bi to bilo smiješno, da nije žalosno.

    Imaš u prvih 11 dva lika koji su na vrijeme produžili ugovor prije ulaska u zadnju godinu i time pokazali i dokazali da planiraju biti dio Dinamove budućnosti. Oba su jednako bitno, karakteri za kapetana.

    Tko ne želi biti u dinamu van. Izabrati kapetana od onih koji ostaju.
  • NORTE
    11.6k
    Kad ćemo saznati termine KL tekmi?
  • peša
    74
    ako misliš na datume izasli su, raspored ce biti objavljem do sutra
  • Samo Dinamo
    151
    Jako će nam dobro doći reprezentativna stanka. Nadam se nakon pobjede u Osijeku.
    Svi stresovi su došli na naplatu u Pragu. Neizvjesnost igrača u vezi statusa, loš prijelazni rok, natezanja u upravi, depresivan prijašnji trener, obje grčke tragedije, promjena trenera u teškom rasporedu, potrošena energija u zadnje dvije dobre utakmice.
    Svatko može djelovati pod stresom, ali u nekom trenutku se jednostavno baterija isprazni.
    Izgleda da ni Jakirović nije bio svjestan u kojoj mjeri je ekipa bila ispuhana na dan utakmice.
  • i more je plavo
    1.1k
    Bas razmisljam kak se krenulo zestoko pljuvat Bjelicu kad je izasao sa pricom o Petku, a kad ono, i bez nasih insidera on saznao da se kuha nesto drugo od onoga kaj se plasiralo nama.

    Jbga kad srcem razmisljamo mozak stane raditi, cujemo samo ono kaj bi htjeli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.