• dinamozivivjecno
    1.6k
    Dinamo
    Fiorentina
    Legija
    Cukaricki
  • Logistika
    1.1k
    a je je hahahahahahah...jbt kad udes malo dublje ovako,zanimljivo to moze ispasti...zadnje kolo moramo dobiti Čukarički tamo,ali kako s nama to ide,ako Aston Vila dobije Bodu
  • Logistika
    1.1k
    Mi ovdje ako ne budemo 100 posto necemo se provesti nikako.
    Dinamo ipak neki ugled ima,pogotovo u ovoj konkurenciji. Svi ce htjeti skalp dinama,pogotovo jer je pokazao sve ranjivosti. Dinamo ce ovdje ako bude trebalo morati poceti pobjedivati na nacin kako su ispali od Sahtara,a ne repetativno od onda strebiti 75 posto terkmi kad pomocni digne tablu. Ne da im se mira,kad utjeces na nekog e onda mu se nakalemiš,to mediji rade nasim igracima (znam da imaju dobru placu) ,ali nije u redu koji je medij danas 2 sata prije tekme napisao kako petko zeli ici,da su izbacili nakon tekme imalo bi nekog rezona. Mi navijači ne smijemo upasti u taj trovački mlin,i dati mu zamaha. Imamo dobru ekipu koja ma godinu dana nema neki mir politicki iza sebe,pokusavaju oni da se ne reflektira,jbt vidi se koji od njih zele...pun stadion je jedino sto im moze dati krila,i osjecaj snage. ZASTO VAS CUDI ONAKVA ENERGIČNA PREZENTACIJA U MAKSIMIRU ? na gostovanja se ne moze,ali kuci dinamo se mora nositi do 9 bodova domaćih . U svemu ovom sto pisem,polazem dosta nade da ce Jakirović to srediti za HNL i da cemo jebati majku ovdje svima,ako busde trebalo,u zadnjem kolu u zadnjem kolu. Zna se koji su ljudi cvrsto bili uz onu vlast. ZNa se koji od njih su sad tu. UPRAVA MORA IMATI PODRSKU JER OVO NIJE ČISTA BORBA ! govna nas sad buše iz čiste strasti,jer oni koji tu nisu nazad nece nikada , a ovi koji su tu ce van kad tad isto. Jesam ikad lupio mamića,jesam bio sad u Ateni,jesam se tukao kontra nekih sjekiraša po Litvama. NISAM ! I ja onda za bil o koga da kazem mrš. Pouno je momaka dalo kosti...da bi olako sad dali dokle se doslo. Mamic je lik koji je drmao drzavom,pa zar ste ocekivasi da ce otici a de ne vuce u jamu za sobom svaki segment kluba. Budimo jebeni ljudi malo. Ja prvi sta sam rekao za Biscana. Sad mi zao lika,introvertnij ije,upao u kaos,pojelo ga.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Moja želja je

    drugi pot: PAOK - jer smo jači a i želim da napokon nabijemo Grke
    treći pot: Zorya, Olimpija ili Astana - zbog punjenja koeficijenta
    četvrti pot: želim izbjeći hrvatski klub Zrinjski jer mi ne bi bio neki gušt nabijati njih a htio bih Breidablik ili Ballkani jer su najslabiji.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ždrijeb je sutra u 14:30
  • Majki2111
    2.6k
    želim izbjeći hrvatski klub Zrinjski jer mi ne bi bio neki gušt nabijati njihMaksim Maksimirski

    Logika.. Biš li volio nabit Osijek, Rijeku, ili Hajduk. Oni su isto hrvatski klubovi.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Logika.. Biš li volio nabit Osijek Rijeku ili Hajduk. Oni su isto hrvatski klubovi.Majki2111

    Da, ali ne u Europi. Ako se već može izbjeći tamburanje Mostaraca onda bi ga volio izbjeći. Radije bih da nabijemo ove belosvetske hohštaplere.
  • Majki2111
    2.6k
    Zanimljivo. Ne slažem se.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Inače finale je 29.05.2024. godine u Ateni na stadionu AEK-a. Rezervirao sam već prvi red, sjedalo broj 9 tako da izbliza vidim Bruna Petkovića kako sa kapetanskom trakom na ruci diže europsku kantu dok ga Vlatka majčinski grli.
  • og1986
    2.9k
    Želje Aston Villa, Bešiktaš i nordsjaelland

    Tako da ne budemo favoriti, na miru budemo zadnji i okrenemo se HNLu
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Zanimljivo. Ne slažem se.Majki2111

    Ma u pravu si, ja sam potpuno lud jer želim izbjeći HNK Zrinjski, klub koji je dobio ime po slavnoj hrvatskoj obitelji Zrinski. Slažem se da trebamo nabiti te Hrvate što jače možemo. Ako bude 3-0 trebamo zapeti još jače da ih nabijemo barem 5-0 i da u hrvatskom dijelu Mostara bude muk, ja bih tek tada bio sretan.

    Dajte mi te hrvatske klubove da ih razmontiramo pa da istočni dio grada slavi našu pobjedu i da svi skupa klanjamo pobjedi našeg Dinama...to je ono što svi želimo. Nije mi napeto nabiti Islanđane, Švicarce ili Škote, ja baš želim da hercegovački Hrvati budu tužni na tu divnu rujansku noć. Posebno mi je to želja jer mi dinamovi navijači gajimo veliki rivalitet prema hrvatskom nogometnom klubu Zrinjskom iz Mostara i njima tradicionalno želimo sve najgore. Dajte mi njih da im se napijemo krvi!
  • Patak
    2.2k
    Ako se dobro sjećam @Majki2111 je već imao ispad oko navijača Dinama iz Hercegovine, tip kaj mi imamo s njima pa me ovo ne čudi.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Dajte mi Aberdeen da idem do frenda tam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.