• Orc123
    6.1k
    za sezonu 2024./25. Dinamo gubi 14.000 bodova osvojenih u sezoni 2018./19., Od Dinama Nenada Bjelice!
    Niko Rukavina izbacio jedan realan i kvalitetan clanak na Germanijaku! Ovo sve jos mozemo okrenuti na dobro! Uz zadrzavanje Petka plus 3-4 igraca mi mozemo biti jako konkurentni na sva 3 fronta. Skupljat bodove da bi u daljnjim sezonama jos lakse protivnike dobivali! Svi koji kazu da Konfederacija nije bitna lazu, mozda nije trrnutno bitna ali zbog eu koefcjenta za buducnost je strasno bitna i treba pristupiti maksimalno tom natjecanju i probat pobijediri svaku sljedecu i ic sto dalje....
  • Jaro
    6.1k
    14 bodova ova momcad nece zaradit za 2 sezone a ne za jednu...
  • Olmic
    3.2k
    jel postajemo ko Hajduk ili gori?

    Pa daj malo pozitive
  • Orc123
    6.1k

    Ako pobijedimo 5 od 6 utakmica i budemo prvi u skupini onda sigurno bude, definitivno cemo nalupiti bodova vise nego bi nakupili u LP, pa cak i u EL! Ako smo vec izgubili silne milijune onda sad imamo peiliku nakupit bodove sto je sad i bitnije posto smo financijski mieni ove sezone, pa cak o druge.....
    Ja vam kazem ovo moze ispast odlicno! Taman nam trebaju bodovi za naredne sezone da udjemo u LP lakese!
    Sad morsju ovi u Upravi reagirati i pojacat momcad!
    Stvarat ekipu.....imaju 4 dana.
  • Jaro
    6.1k
    Pa na cemu temeljiti pozitivu? Popili su 4 komada od faking Ceha. Nije nas natamburao Juve, City PSG, Chelsea, Milan... Cesi su utrpali 4 komada i jos dali besplatnu lekciju na terenu.
    Klub je napokon u balansu - momcad je u razini trenera, uprave,stadiona i navijaca - dakle rang HNLa, a znamo gdje je HNL. Ako ne primjecujes - godinama velikom brzinom jutimo ka rangu Hajduka - sad smo ih mozda i prestigli. Ova momcad nije osvojila nastup u konf.ligu nego ispala u njega...
    Zaboli me za Hajduk i ne usporedjujem se s njima.
  • Olmic
    3.2k
    evo kazem ti da cemo igrat najmanje polufinale konferencijske, da cemo u ova 3 dana dovest igrace koje smo doduse trebali dovest prije 2 mjeseca, ali cemo dovest.. i da cemo na zimsku stanku otici u egalu s Hajdukom ili u prednosti
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Kakvo polufinale frende, cijenim optimizam al budimo realni dok se ne dovedu nekakva pojacanja pitanje je hocemo proc u drugu fazu.
  • marcio amoroso
    34k
    da cemo u ova 3 dana dovest igrace kOlmic

    Još uvijek vjeruješ da ne gubiš okladu :cool:
  • Efes Pilsen
    7.3k
    kad smo kod oklada dodem ti pivo jer Biscan nije zaigrao s 3 iza :lol:
  • marcio amoroso
    34k
    kad smo kod oklada dodem ti pivo jer Biscan nije zaigrao s 3 iza :lol:Efes Pilsen

    Ja kartu za pampas imam, ako si tamo isprsi se odmah :grin:
  • Olmic
    3.2k
    piva u osijeku ide sigurno :)
  • Efes Pilsen
    7.3k
    nazalost nisam, imam goste ovaj vikend pa ne mogu, al naci cemo termin :grin:
  • Infinity
    15.5k
    https://draw.inker.one/#/ecl/gs/2023

    Evo malo da lijecite zivce. Uradio sam 30tak simulacija, oko 50% je bila Villa, 25% Fiorentina. Ako ih izbjegnemo bit ce super, mada sam sad uvjeren da cemo na njih naletjeti.

    Jednom je izasla grupa sa Slovanom, Helsinkijem i ovim islandjanima. Cak mi je na simulatoru izazvala uzbudjenje, pa vjerujem da ce biti teska euforija ako dobijemo neku ultra laganu grupu :lol:
  • Orc123
    6.1k
    Ja bi Fiorentinu, Spartak i Klaskvik....dvije malo jace tekme cisto da vidimo gdje smo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.