• Orc123
    7.8k

    Ma to je gluposti i s prioritetima. Pa uvijek je Hnl prioritet pa makar igrali LP, ali kad imas kvalitetnih 15-16 igraca onda guras na oba kolosjeka, ako smo mogli gurati LP i HNL onda sad moramo i KL i hnl! Bitna je i europa. Sta ce ti ako osvojis prvenstvo a koeficjent ti nikakav i dobis odmah jakog protivnika! Treba nac balans a za to sve skupa opet dolazimo do toga da jendostavno imaju 4 dana da se saberu i naprave posao! Glupost je da igraci sad nece htjeti doc. Opet de vracamo na Hajduk i slicne klubove koji dovode igrace i bez europe i sa skromnijim placama nego sto im dajemo mi, a o izlogu koji imaju kod nas za daljnje transfere ne treba opce govoriti. Ne treba traziti izgovore nego rjesenja! Primjera rad. Nece onaj Guntner igrat ni u Veroni, Trabzonu, Studgartu Europu! Kod nas ce igrati....
  • Infinity
    16.3k
    Netko tko je lomio je sigurno veceras i prelomio. Vjerujem da smo imali veci broj igraca s kojima smo pregovarali, al ako smo nekome mi i netko drugi davali slicnu cifru, logicno da ce otici u ekipu koja mu djeluje pobjednicka.

    I onda se javlja ona nasa glupost 'ne treba nam netko kome nismo prva opcija'. Kome smo to mi prva opcija? Nekom svicarcu trebamo biti prva opcija? Za igrace se bori, pregovara se s njima i cini sve da ih se dovede, a ne da budemo uvrijedjene kujice jer je netko pregovarao s pet klubova. To je posao, posao tako funkcionira, a mi u ovom trenutku ne radimo svoj posao, te imamo rezultate takve kakve imamo. Hvala UEFA-i na trecem takmicenju.
  • Crni86
    3.5k
    Kao prvo Simic je najavljivao rezanje troskova u smislu smanjenja provizija za prodaje koje su bile enormne radi znamo vec koga i zasto. Kao drugo u SN je bilo naglaseno kako je Vlatka ta koja najvise potencira stednju i da je ona ta koja okrece svaki novcic tri puta jer ako se dobro sjecamo tako je propalo i dovodenje Freya iz belgije. Kao trece Maxa je uocio Biscan dok je gledao snimak jednog drugog igraca, a ne uopce Simic… Vlatka je dovela polomljenog Kacavendu sta nisi spomenuo i Stojkovica. Tako da dolazimo do toga da je simic doveo mykhu i kaneka, mykha po meni igra dosta solidno a kaneko realno nije dobio pravu priliku i njegov pravi potencijal cemo vdijet u 2024. kad prode prilagodbu. Tako da sumnjam da bi covjek koji je govorio isto da cemo dovest 5-7 igraca na kraju doveo 2 i sam sebi skocio u usta. Uz sve prethodno napisano u medijima oko novih borbi u klubu rekao bi da ga se sigurno sikanira i pitanje je onda samo kolko je jos igraca tako odbijeno kao sto je bio Frey samo mi ne znamo za njih. Da takvi nisu bili mozda i Pasalic, Fruk i Ivanovic koji su bili nudeni dinamu?
  • Fanboy
    2.6k
    Meni samo kod Šimića nije bilo jasno famozno rezanje troškova u transfer ljetu kad znaš da dobivaš novac od Gvardiola, da imaš šanse ući u LP i da prodaješ barem jednog od kapitalaca čime si već na 50+ milja...

    Zašto je takva katastrofa dati par milja za nekog igrača ? Ok, postoje oni koji ne žele doći, ali daj napravi viziju što i kako. Hrpa njih želi doći igrati LP, Dinamo klub koji je izbacio Modrića, Kovu, Olma, Gvardiola...Rušio Tottenham i igra europska natjecanja samo tako. To je klub sa reputacijom i dovođenjem poluigrača ti sam ga ponižavaš.

    Puno stvari ne valja u klubu od skautinga, dovođenja igrača i transfer politike do prelaska juniora u seniorski nogomet o čemu se vodi malo brige. Uopće ne sumnjam da je Šimić velik Dinamovac i da voli klub te da je pošten, ali za ovaj biznis osobito kod nas moraš imati nos, a okružen je sa hijenama tako da moraš imati i velik gard i znati se obračunati sa takvima. Bumo vidjeli, sve je to još u začecima...
  • Ivanmtk
    1k
    Vidim ja da večeras nema spavanja. Ajde dajte koju insajdersku.. Družimo se, sutra je ionako petak, nekako ćemo odradit posao
  • Captain America
    17.6k
    Kao prvo Simic je najavljivao rezanje troskova u smislu smanjenja provizija za prodaje koje su bile enormne radi znamo vec koga i zasto.Crni86

    Šimiću su bile problematične plaće. Ti idioti nisu htjeli dati Petku 1.2 milijuna odmah već su se sad sjetili da možda ipak vrijedi te novce.

    dovodenje Freya iz belgijeCrni86

    Propalo je jer i Šimić sam nije bio siguran da je pojačanje za Europu, a već plaćaš Drmića bezveze.

    kanekaCrni86

    Izvrsna odluka dovesti igrača iz ispodprosječnog japanskog kluba koji do 25. godine nije odigrao sezonu za koju možeš reći da je solidna i koji ne zna ni riječ stranog jezika.

    U svakom ozbiljnom kolektivu bi padale glave nakon ovakve blamaže zadnjih mjesec i pol, al mi smo jako daleko od ozbiljnog kolektiva. Još će doć na ono Lesijevo da ako ove godine ne osvojimo naslov, nećemo još ko zna koliko,
  • Crni86
    3.5k
    Bolje pitanje je zasto se uopce doslo do lipnja, ta prica morala je biti rjesena puno ranije, a ne cekat da dode igracu jos godinu dana ugovora… pogotovo stozernom igracu, ista prica vrijedi i za Livija.

    Kolko se pisalo Vlatka nije htjela odobrit taj transfer jer imamo previse napadaca.

    Slazem se za Kaneka da nije trenutno pojacanje ali realno to smo svi i znali da nece odmah to ni bit.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne znam, pogotovo nisam insajder pa ne znam zašto je propao Frey, je li uopće bio opcija i tko važe svaku kunu.

    Ono kaj se meni iskreno čini, da to kaj je dolazilo od Šimića i njegove ekipe (a tu možeš računat i Bišćana, za kojeg tvrdiš da je doveo Bernauera kao da nije Šimić zadužen za sportski sektor morao odobrit i kao da se ne poklapa s izjavom šimićeve desne ruke da će se okrenut Francuskoj) je upravo ono kako se politika vodila.

    E, sad, to kaj je politika ispala drek, to je drugi par cipela. Na kraju krajeva, nije li bilo priča o jedenju ugovora od strane Šimića ako bude zajeban? Ne vidim da ga je pojeo, ne vidim čak ni otrovne strelice prema ostatku uprave. Evo, ne vidim čak ni da je s nekim žarom branio Bišćana ili reagirao kad se Bišćan žalio na kadar.
  • Orc123
    7.8k
    Niti jedan igrac kojeg smo mi mogli dovest i zelimo dovrst, a to znaci neke srednje europske klase nece odustat od transfera radi danasnjeg rezultata ili radi roga sto cemo igrat KL umjesto EL. Odustat ce ako nece dobit sto trazi ili ako se pocnu mijenjati uvjeti. Danas zavrsava transfer rok za lige 5...mi smo sigurno jedni od boljih udavaca za igrace koji ce sad mijenjat klub.
    Da tako razmisljaju igraci Livi ne bi nikad u Fener, Paok je u EL i slicni,. Bas gledam ima odlicnih klubova u KL, ak se zbrijimo i oduzmemo mozemo daleko ovdje....
    Primjera radi, za Wolfa i Guntnera mi smo sigurno korak naprijed a ne nazad! Igraci se zele dokazati, osvajati trofeje, i u krajnjem slucaju igrat europu i peodat se...
    Kako onda jedan Genk, Gent i slicni dovode ebene igrace a igraju KL? Jednostavno, plate ih, a đi para imamo! Treba pripremat ekipu za sljedeci europski pohod i za osvajanje prvenstva!
  • Sbkbbb
    203
    Moje misljenje je da dode Murinho za trenera isto bi bilo, jendostavno nema kvalitete, jakiru najviše zamjeram je to da od prve minute je stavio Marina, dečka koji u mome Šibeniku nebi bio igrač prevage.
    Upali smo u crnu rupu i iz ovoga se već može izviući u nedjelju pobjedom, ali u koliko se ne dovede barem 2-3 igrača ne sluti na dobro.

    PS ovi što skrivaju kao neka imena, možda bi ih i dali da postoje.
  • Mihaljević
    9.8k
    da bi privukli igrače s jačim pedigreom trebamo i nešto ponuditi. Lova to očito nije. HNL pašnjaci nisu. Kaj onda je?dinon7

    Onda je očito planirao igrat HNL preko kurca... Nek sjede tamo po ligama petice pa nek gledaju. Ako nećeš pokazat ljubav prema dresu u kojem igraš ne dolazi , bez obzira rodio se ti u Zimbambweu ili Zaprešiću.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Igrači tu dolaze zbog novca. Naravno da vole i ligu prvaka i veliku pozornicu, ali sumnjam da će nas odjebati radi miki maus lige.
  • Sunja86
    1.2k
    Uostalom taj Wolf koliko vidim po statistici je jako loš znači vjerovatno rang Špikića bolje i da ne dolazi samo gomilamo bezveze neke poluigrače
  • Orc123
    7.8k

    Taj Wolf se prodao za ogroman novac u Leipzik i igrao odlicno za RBS! Jos je dovoljno mlad da pokaze koliko vrijed, tj. Ima isto ko i Spika godina a naigrao se vec na ogromnim pozornicama od Bundeslige na dalje tako da....mlad je i definitivno vrijedan toga da se proba sa njime...a koliko se pise u pitanju je posudba s orkupom...
  • dZg1986
    505
    Imas pravo, nema potrebe nikog uzimati, odlicna je ekipa. Ma sto ce nam i sirina, imamo mi i Kaneka i Rukavinu koju su odlicni... Ne mogu vjerovati da se ovakve stvari pisu nakon 4-1 poraza i ociglednog nedostatka kvalitete i sirine..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions