• Dinaminjo
    929
    Pa igeat ces ECL kad i tekmu protiv Rudesa, Slavena, to se moze
  • Crni86
    3.5k
    stoji sve ali zato mozda i bolje konferencijska liga od europske kaj ne? Puno su slabiji protivnici i tu ce onda neki sucic ili marin cak mozda i moc rec nesto. Kako je Orc reko nije tolko ni crna ta konferencijska liga ili zbusit europu i cijeli fokus stavit na prvenstvo. Vjerujem da ce Jakir razbudit malo meke igrace i da ce izvuc maksimum iz ovog kadra jer da ne vjeruje u ekipu nebi ziher doso bit prvi trener dinama koji je poklonio titulu hajduku
  • Crni86
    3.5k
    posteno haha zacopraj kolega onda malo ove sa juga
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Ako ste već insajderi koji je onda problem reći ime igrača koji je zatražio odlazak? Šta se bojite da će tom igraču propasti prilika za odlazak ili? Reci taj i taj je tražio odlazak pa ćemo vidjeti za par dana je li to bilo vjerodostojno ili je glupost.

    Majko Božja ovaj Dinamo je najtajanstveniji klub na svijetu. Ja sam jednom pokušao saznati plaću trenera Dinama na forumu pa me se ušutkivalo, kao to je velika tajna iako vani svak živ zna plaću glavnog trenera. Pa onda se ljudi ne usude ni reći ''insajdersku'' informaciju jer će tobože črčkanje po forumu ugroziti mogući transfer. LOL! Jebeni LOL! Jeste li ikad u svom životu čuli da je neki forumaš svojim pisanjem ugrozio dolazni ili odlazni transfer bilo gdje na svijetu? Niste. Neće ni vaše črčkanje ugroziti transfer, slobodno pišite imena i ne bojte se, neće Koray Gunter i Kiril Despodov odgoditi transfer jer je neki fićfirić na internetskom forumu napisao da bi oni mogli doći.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Znam da teško zbog svega ovoga kaj se događa, ali evo nadam se da će sutra bit neko predstavljanje i da će Petko novi ugovor potpisat, cijeli dan ću samo refreshat službenu stranicu...
  • Infinity
    16.3k
    Nakon ovakve predstave vjerojatno nitko ne zeli biti dio ove ekipe, nazalost. Ako smo ikoga i mogli dovesti, vise ne mozemo. Moze nam doci netko tko dvije godine nigdje nije dobio priliku, pa ovdje vidi sansu za minute.
  • Captain America
    17.6k
    Puno su slabiji protivnici i tu ce onda neki sucic ili marin cak mozda i moc rec nestoCrni86

    Stvorit će se fama u javnosti kak mi imamo 2. koeficijent u tom mickey mouse natjecanju i da se trebamo borit za trofej što će stavit dodatan pritisak na Jakirova leđa da gura glavne vedete jer *prodaja ugleda*.
  • Orc123
    7.8k

    Frwnde bez par pojacanja mi ne mozemo tjerat na 3. Kolosijeka! A cilj je skupljat koeficjent...vise nego kljucno je to! I naravno u prvenstvu gurat!
  • Crni86
    3.5k
    Na kraju krajeva mozda sad nekim clanovima uprave koji sikaniraju simica dode malo do glave da je vrag odnio salu pa se covjeku da da radi svoj posao pa dobimo 3 bombe za vikend kako bi se isprao gorak okus.
  • Facke
    3.6k


    Nemoj biti tak negativen. Takve utakmice se dogadaju. Nismo mi jedini koji su prednost zasrali. Ja se nadam da je Gunter resen, da je Wolf resen i da dolazi onaj koga je Papastrumpf spomenul. Eto. Nema predaje. Znam porazi su teski, pogotove ovakvi. Ali dogodile se. A to se dogodi svakih 30 godina. Glavu gore. Ajmo pozitive male.
  • Crni86
    3.5k
    slazem se al morat ce se onda odredit prioriteti a ja mislim da je to svakako HNL jer dzabe ti koeficijent ak neces biti prvi na kraju. Sta je najzalosnije kak nas ide zdrijebanje ove godine dobit cemo tu tezu skupinu nego da smo europa ligu igrali…
  • i more je plavo
    1k

    Sad bi novinari trebali nabiti presing tovarima da su bolji i da ak kiksaju u najturbulentnijoj Dinamovoj sezoni zadnjih godina da bu more poplavilo poljud.

    Jer Sucic, Spikic, Bulat, Marin, Emreli, Menalo, Nevistic, Vidovic taj teret jos nisu nosili, a sad bi trebali.
  • Mihaljević
    9.8k
    Ako neko nakon današnje utakmice ne želi doći , onda je taj htio doći samo zato jer igramo europa ligu... Takvi nam ne trebaju. Amen.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Na kraju krajeva mozda sad nekim clanovima uprave koji sikaniraju simica dode malo do glave da je vrag odnio salu pa se covjeku da da radi svoj posao pa dobimo 3 bombe za vikend kako bi se isprao gorak okus.Crni86

    A na kojoj osnovi vjerujemo da ovaj kadar nije Šimićevo maslo? Mislim, bez zajebancije. Čim je došao, je li najavio rezanje troškova i štednju? Je. Je li se to dogodilo? Je.
    Je li najavljeno okretanje francuskom tržištu jer tamo ima gotovih igrača? Je. Je li se to pokušalo? Je. Došao je Bernauer. Je li zapravo od početka ljeta priča da stožerni igrači idu nakon kvalifikacija na kaj su se mnogi forumaši križali? Je. Je li Bišćan bio izbor Šimića? Jest. Kaneko? Jest. Kažu neki i Jakir.

    Uistinu, kako znamo tko je uopće kriv? Nemamo nikakvu informaciju kaj se događa i ovakav rok je trenutno potpuna enigma.
  • dinon7
    849

    Jer će svaki stranac doci ovdje iz ljubavi prema Dinamu. Kako da ne… da bi privukli igrače s jačim pedigreom trebamo i nešto ponuditi. Lova to očito nije. HNL pašnjaci nisu. Kaj onda je?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions