• Bosskovitz
    12k
    Naravno, to da su gostovanja zabranjena je logično i očekivano, uostalom bilo je i prije svega s AEK-om. Ali to da UEFA odredi da hrvatski klubovi ne mogu igrati s grčkima, ne znam bi li bio presedan ali bi zasigurno bilo čudno - pogotovo jer smo ove sezone igrali 4 utakmice praktično bez incidenata na utakmicama.

    Zato pitam postoji li neki izvor za to, jer jedino do sada kad je UEFA to uvodila je bilo između država koje su u otvorenom sukobu, bilo oruzanom (Ukrajina-Rusija, Azerbajdžan-Armenija), bilo diplomatskom (Španjolska-Gibraltar, Srbija-Kosovo). Ako smo mogli igrati s Partizanom dok su u istočnoj Slavoniji još uvijek bile snage UN-a, ne vidim zašto ne bismo mogli igrati s Grcima.
  • blue heart 72
    1.7k
    Bit će ovo teška i dugačka sezona.....
  • KlasicZg
    556
    Tesko je bit navijac Dinama zadnjih mjesec dana...
  • Rakovica1986
    661
    Jebali su nam sve po spisku, ali također je jasno vidljivo da nas UEFA želi što je niže moguće...
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ja ću reći jednu pozitivnu...po prvi puta ćemo igrati konferencijsku ligu. Ajd da i to čudo vidimo
  • Praskaton
    2.3k
    Bilo bi mi lako da te ne volim....

    Mozda smo se svi razmazili sa rezultatima zadnjih sezona al aek pa sad sparta..bas boli gledat
  • Armagedon13
    959
    Vraćamo se na "škola za budućnost",je.. ga s čim imaš tim klimaš.A mi nemamo baš nešto taman Intet-toto
  • Cosey
    510
    Ne znam uopće kaj bih rekao.
    Za početak bih trebao imati minimum informacija, kao i drugi, ali je činjenica da je ovo posljedica svega kaj se događa u klubu. To traje i dulje od dolaska Šimića i Biščana čime ih ne opravdavam da se razumijemo.
    Nije stvar u rasprodaji igrača jer ovo nije stvar prodaje igrača. Znalo se da ćemo nakon onakvih pet godina malo pasti. Stvar je u dovođenju igrača, u sportskoj politici.
  • Eduardo
    20.3k
    Imamo momčad koja u kontinuitetu ne može igrati europski nogomet na visokoj razini i momčad nakrcanu igračima koji svojom kvalitetom ne mogu pratiti zahtjeve Dinama. Konferencijska liga je sasvim realan domet ove momčadi, ovog rostera... a, i to je diskutabilno. To ćemo tek vidjeti...

    Ono što su neki igrači večeras prezentirali je teška sramota. Imaš jednu pravu klasu u momčadi, jednu nadolazeću klasu, tri ili četiri igrača koja bi imala mjesta prvih XI i u jačoj igračkoj konkurenciji, a ostalo je vrlo, vrlo upitno. Fali nam motorike, energije, brzine, žestine, agresije, a više od svega u momčadi nam fali još koji frajer s MUDIMA. Još ima vremena za reakciju i nadogradnju, ali trenutno stanje i put kojim ova momčad grabi je luzerski. To je činjenica i porazi od Hajduka, AEK-a i sada Sparte to jasno pokazuju.
  • Praskaton
    2.3k
    Ne znam al da imamo Ademija i Livija ja bi bio potpuno miran.I to ponajmanje zbog njihovih igrackih kvaliteta
  • Bosskovitz
    12k
    Eintracht igra 0:0 s Levskim, skoro 70. minuta, prva je utakmica završila 1:1. Ako Eintracht pobijedi onda smo drugi, ali ako izgubi mislim da smo onda najjači klub po koeficijentu u KL. Progutajmo to.

    Znam da trenutno ne izgledamo tako, ali ako se ustabilimo i dođemo k sebi - možemo daleko ovdje.
  • Georg Koch
    4.6k
    Sa ovim kadrom tovarija je prva, pusimo 100%
    U najvazninoj sezoni ikad.
    Debili kapa do poda
  • bskvorc7
    12
    Finale KL se igra na aekovom stadionu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.