• Svi na Sjever
    2k
    Ùremović nije kapacitet igrača za Dinamo,to sam rekao još kad sam ga prvi put vidio kako trči na terenu za repku kad je bio pozvan.

    Dinamu trebaju branici koji znaju igrat.
  • NORTE
    9.9k
    Aek i doma izgubio od Antwerpa i ispada u EL.
    Jako dobra vijest za sve nas koji ih sada mrzimo nakon ovoga što su nam priuštili svojim ciganskim načinom življenja.
    Izgubili su priliku za veliku zaradu.
    Ako prođemo Prag možemo ih opet izvući u ždrijebu EL, nije da to baš jako želim, ali bilo bi zanimljivo ako se slučajno dogodi.

    Jesmo li jači sada ili početkom 8. mjeseca procijenite sami.
    Činjenica da smo tada bili barem ravnopravni s njima.
    Imali smo taj veliki pad u Zagrebu i jako glupo izgubljen prolaz dole.
    Umjesto da ih dokrajčimo u prvoj, nestali smo pa izgubili nesretno, a u uzvratu još jednom iskusili nesreću.

    Neki govore da Ivanušec nije postojao u te dvije tekme.
    Livi je naravno nezamijenjiv, a Šutala svi hvale kao doktora.

    Sada imamo drugog trenera, klupu koja sudjeluje i Vidovića.
    Rok za Europu je do 4.9., a za Hnl do 8.9.
    Morao sam malo misli izbacit iz sebe i podijelit sa zonom.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Popio bi aek sada sa 5-6 komada od nas, bez obzira sto nam je kostur ekipe otisao. Mora nas svemir/karma/dragi Bog ispostovati
  • Infinity
    15.5k
    UEFA ce se potruditi da ne izvucemo ni njih, a ni PAO. Prilicno sam siguran u to.
  • nwankwo646
    342
    Uvjeren san da bi igrali LP i bili na +5 u HNL da je Bruno zabija penal, nema veze ali nevjerojatno da je jedan trenutak tako utjeca na sezonu...
  • pencilneck
    655
    Antwerp je bolji i od nas i od AEK-a. Mi se trebamo skoncentrirati da prođemo Prag jer to je sve samo ne riješen dvomeč.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Antwerp je bolji i od nas i od AEK-a. Mi se trebamo skoncentrirati da prođemo Prag jer to je sve samo ne riješen dvomečpencilneck

    Ne kuzim kako bi zaključio da su bolji i od nas i onih smradova?!?

    (smradove smo imali u saci do 90' a dalje smo se sami pokopali?)

    Prag - prolaz
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    i meni, neki ne vjerujem pa pokrivam sve na ovaj nacin :lol:
  • scooniepenn
    2.3k

    Nakon dvije odgledane tekme AEK-a i Antwerpa ja sam bas suprotno uvjeren kako bismo sigurni prosli Antwerp jer nam njihova igra jos vise odgovara. Da ne govorim kako sam siguran da ne bismo pod Jakirom ispustili 2:0 u Ateni, to je Biscanov najveci krimen.
  • Hrc-Vg
    287
    Ja bi htio da ih opet dobijemo, mislim da bi ih razvalili...Trenutno ih mrzim više od Crvene Zvezde. Odvratan klub.
  • dzggzd
    146
    Sto u nas na pressicama nema igraca nego bude samo trener ?
  • Georg Koch
    4k
    Ima netko jakosne skupine europske lige, znam da smo mi u 1., nego ostale, da vidim cemu se nadati sutra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.