• Mr Anderson
    7.9k
    Činjenica je da smo mi pred 2 godine bili zainteresirani za Žapera, ali ga nisu htjeli prodati iako bi dobili duplo više nego sad. U međuvremenu je dečko samo nazadovao, a i ugovor mu ističe. Od Osijekovih veznjaka jedino mi se Nejašmić sviđa, ali ni on nebi kod nas bio starter.
  • CastAway1986
    1.4k
    Činjenica je da smo prije sezonu i pol mi ga željeli dovesti al je cijena bila previsoka. Isto tako je činjenica da bi Žaper bio dobra zamjena za Mišića a i može da igra stopera tako da bi sigurno u Dinamu napredovao ! Za Miereza sam pola pola a najviše mi se sviđa Bukvic
  • Zagi
    7.6k
    Ne mislim da je Žaper neka igračina.

    Opet s druge strane relativno jeftina rotacija za Miška pod nosom, nema problema s adaptacijom, solidna koljena valjda? i još bi ga uzeli tovarima pred nosom za poziciju koja je njima kritična.

    Zvuči kao da je vrijedilo razmisliti.
    Nisu htjeli i ok, vrijeme će pokazati.

    Miško treba rotaciju.
  • Jurki
    11.7k
    kaj se zamjene za Miska tice moglo bi se Bernauera probati jer kolko se sjecam kad je dolazil da je rekel da se cak bolje osjeca na defenzivnom veznom.
    I to u slucaju samo ako nasa vrla uprava ne dopelja neku konkretnu zamjenu na def veznom.
  • Hrc-Vg
    346
    pa čovjek je rekao da želi samo u Hajduk...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Gdje, kad? Stojkovic je izasao van i rekao da zeli u Dinamo. Ja nigdje nisam procitao izjavu Zapera (mozda sam propustio) nego insajdera...
  • Zagi
    7.6k
    To mi zvuči kao da je jedino njihovu ponudu i imao pa radi pritisak na upravu.

    Ako mu je to zbilja životna ambicija u redu, podalje od nas. Takvi nam ne trebaju.
  • Hrc-Vg
    346
    Pa rekao je da je porijeklom dalmoš i da cijeli život navija za Hajduk. Zanimljivo je da ga je usprokos tome Osijek stavio za kapetana…
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Imaju još 4 dana za tog stopera, beka i Miereza kojeg toliko žele... Baš me zanima hoće li barem nekog dovesti.
  • Zagi
    7.6k
    Kaj se vidokruga naše skautske služe tiče, Petrusenko je bolja 6-ica.

    Da ne velim oni koje se spominjalo na početku roka ali očito ništa od toga.
  • Orc123
    7.8k

    Definitivno bi petrusenko nio odlicna rotacija za Misica. Agresivna prava 6ica, a opet zna s loptom, isto tako Cokaj dlabo igra u Pau....isto za rotaciju bi bio dobar...
  • miro
    4.4k
    Ovo s Bernauerom kao zamjenom za MIška se zbilja nadam da će se probat. Ima dobru dugu loptu, ima obrambene navike, ja bih mu dao par utakmica na 6-ici
  • Zagi
    7.6k
    Max da nije imao onih 30 minuta na 6-ici na pripremama danas ni približno nebi bila tako negativna percepcija. Bio je tak izgubljen u tom periodu...

    Da ne velim kak smo tanki na stoperu pa bi još stopera gurali u vezu. Ni govora.
    Nek ga Sučić mijenja ak neće novog dovoditi.
  • Orc123
    7.8k
    Inace ostala su nam samo 2 dana da igraci naprave lijecnicki a to su sutra i ponedjeljak...posto nema ali bas nikakvih info da je netko blizu sumnjam da ce netko doc sutra na lijecnicki tako da ostaje samo ponedjeljak da igrac ili igraci dodju naprave lijecnicki i potpisu...s obzirom kako su nam tekli transferi do sad ovo je jako optimisticna prognoza a koliko je realna nezz ...sve me podsjeca na prije 2 g kad smo dovodili stopera pa na kraju vratili Dilavera, ili prosle godine od svih silnih l. Bekova nije dosao nitko, bas kao ni zadnji vezni zamjena za miska...
  • marcio amoroso
    36.4k

    Imaš još samo 4 dana da se ponoviš još 68 puta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions