• Efes Pilsen
    8.3k
    Zato sto je spomenuto da trazimo lijevog beka. Normalno je analizirat jel nam treba novi ili ne. Ako mogu dovest boljeg, svaka cast. Dosli bi od nijednog do 2 u rotaciji :lol:
  • Ivdzo11
    4.2k
    trazimo mu konkurenciju i da normalno imamo dva lijeva beka u ekipi.... A Ljubo ce pojacat konkurenciju u veznom redu
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ak tražimo lijevog beka onda nam ne treba više vezni.
  • Orc123
    7.8k
    Mika je jako dobar bek ali nece moci iznjeti cijelunsezonu sam, a ako ne dovedu zadnjeg veznog Ljubo mora konkurirati u vezi, ne moze tu i tamo biti! Mika ima naceta koljena i dobro da se trazi bek, ako se trazi! Na Miki nemamo kaj izgubiti jer ga nismo ni skoro nista platili, svi smo se cudili pa kako, ali sad je jasno zasto. Zato jer je bio nacet ozljedama ali ukoliko ostane zdrav bit ce odlican!
  • boem
    309
    Njemu je oštećena hrskavica i jednostavno bi ga ritam HNL - Europa pojeo. Pretpostavljam da se traži zamjena koja će odraditi određenu minutažu u HNL-u umjesto njega. Po meni je on pojačanje i treba ga dozirati, s njim u derbijima i Europi svakako, a alternativa u slabijim utakmicama.
  • Facke
    3.6k
    Pa nemre ni Moha celu sezonu odigrati sam desnuga beka. Zate se trazi jos jedan stoper da se njega opet moze na desnu stranu prebaciti. Iste tak vredi i za Miku. Nemre sezonu celu odigrati sam. A Jakirovic je sigurno vec dal predloge za igrace na svim tim pozicijama.
  • Hrc-Vg
    346
    Miha je jako dobar, ali treba imati još jednog upotrebljivog beka zbog rotiranja. Ja bi dao još šansi Perkoviću na toj poziciji, meni je bio korektan.
  • scooniepenn
    3.3k

    Moram priznati da mi je čudno da se spominje hrskavica u najmanju ruku kao da je riječ o trostrukom pucanju prednjih križnih. Dans postoje one injekcije koje se ubrizgavaju u koljena kako bi se hrskavica regenerirala tako da ne razumijem zašto je to takav problem. Što se tiče lijevog beka i OK je da imamo još jednog igrača za rotaciju na toj poziciji da ga se ne rauba, ali i da se Ljubo vrati na svoju poziciju.
  • emilperska
    5.4k
    Valjda cemo saznat jednog dana sto se desilo s Perkovicem, da je toliko los jednostavno ne vjerujem..
  • scooniepenn
    3.3k
    Perkovića sam pratio u Istri i igrao je ili na razini Šutala prije povratka s posudbe ili nijansu slabije. Za mene je to dovoljno argumenata da mu se osigura prilika u rotaciji.
  • Orc123
    7.8k
    Ocito su neke van nogometne stvari presudne po pitanju Perkovica. Mozda su neki bonusi u igri, mozda se nije ukopio, problem u necem je jer ga ne bi ignorirala 3 trenera da nesto nije peoblem....
  • San Lorenzo
    15.4k

    I kakve to veze ima sa našim prijelaznim rokom?
  • superhik
    11k
    kao što ti je kolega odgovorio, transfer Žapera nema nikakve veze s ovom temom. Prije nego nešto napišeš, razmisli da li to ima veze s temom u kojoj misliš to napisati. Komentar ti je prebačen.
  • Joey Barton
    255
    Iz kluba su procurile informacije kako do kraja prijelaznog roka dolaze tri igrača - stoper, veznjak (šestica ili osmica) te lijevo krilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions