• hardek
    2.8k
    Nije problem u novcu, ne možeš imati 10 igrača u kadru za 2 pozicije. Od njih 10, 5 može igrat, ostalih 5 je nezadovoljno. To je 10 ljudi na plaći a realno za rotaciju ti treba 5 i onda si na ostalim mjestima tanak brojčano
  • Georg Koch
    4.5k
    pa sta sad s tim?
  • Noel
    6k
    Dajte neka imena aj insajderi mene nek baniraju umjesto vas žrtvujem se
  • Nino Bule
    13.4k
    Koje ludilo hahaha, dajte odmorite tih 9 dana, nece vam nista bit
  • hardek
    2.8k
    Da ne dužimo previše, ne možemo imat u kadru 10 stopera, 10 krila, 10 bekova itd. ako se pogriješilo u selekciji krila, što evidentno je, na treneru je da od ovog što ima izvuče maksimum kad ih već ima toliko puno, a nove igrače dovoditi na mjestima di smo brojčano deficitarni. Vjerujem da dolaskom Vidovića imamo ipak dovoljno kvalitete na krilima barem za izdrzat do polusezone pa vidjet šta dalje. Btw. ovo mi je zadnji post na tu temu da ne gušimo ljude
  • San Lorenzo
    15.4k
    Što mislite o rombu u slučaju dolaska Miereza? Od krila kvalitete za prvih 11 smo ostali na Špiki, a romb omogućava Miška, Ljubu/Bulata, Baturinu i Gabreka u prvih 11. Već smo u prošloj utakmici vidjeli kolko su Moha i Ljubo izlazili do protivničkog šesnaestercaCaptain America

    A nadam se...nećemo valjda dati 3,5-4 milijuna za igrača da nam sjedi na klupi i ulazi u zadnjih 20 minuta.
  • Dinaminjo
    929
    Ima jedan free agent Francuz, stoper i lijevi bek, moze i desni
    Uopce nije neiskusan
    Cak je i imao problema sa koljenom, al 2018

    Just saying
  • superhik
    11k
    Sve se pitam na što bi ličila ekipa da su se doveli svi ovi igrači za koje su ovdje izražene želje.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Da se i ja osvrnem na ove glasine Pjaca i Uremovic. Vidim da se dosta Uremovica kritizira iako nista nigdje nije jos sluzbeno.Mozda nisam realan za komentirati jer dolazim iz sredine kao i on ali mi nije jasno zasto za nekog pricati da je izdajnik kluba a ne znamo pozadinu prica? Ima li netko pouzdanu informaciju da je Dinamo bio u pregovorima s Uremovicem?Istina, ako ode u Hajduk po nekim parametrima je stvarno izdajnik kluba ali uzmimo u obzir da je dugo bio u B momcadi i da ga nijednom nisu gurnuli u 1. ekipu iako je realno mogao, normalno da se otisnuo za Biscanom u Ljubljanu tad i dalje u inozemstvo. Kao sto ste rekli nije bio clan 1. ekipe, gledajmo na ovo kao posao i da ne znamo dosta pozadinske price iza ovog, sta ako se on zeli vratiti u Hrvatsku i biti blize kuci a Hajduk je jedini zagrizao?

    Druga stvar, vidim netko je napisao da nije mogao ni u Herthi igrati, ako se konstantno igranje u sezoni od 70-90 minuta gleda kao ne igranje onda ok.

    I zadnje, ako je Pjaca izabrao Rijeku a ne Dinamo, je li i on izdajnik kluba koji ga je gurnuo dalje?

    Zakljucak, nemam pojma jel Dinamo uopce bio zainteresiran i za Pjacu i Uremovica, ako nisu ni imali razgovor ne vidim problem. Osobno mislim da bi nam obojica odlicno dosla, doduse imam osjecaj da Pjaca u Rijeci moze biti zvijer a da bi u Dinamo imao pritisak, sto zbog ozljeda ponajvise (a mozda i ne bi naravno). Ja se samo nadam kraj ovih spomenutih stopera da ce se zadrzati Perkovica.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Vjerojatno bi izgledala bolje nego sad. :lol:
  • Marcinko
    595
    Luka Lukanić izgleda na posudbi u Zrinjskom.
  • Bosna86
    11.6k
    Sto se tiče insajdera i ovoga foruma, zapamtite ovo sto vam kažem…

    Ono sto napišu Deda i Papastrumf je jedino relevantno… Ti ljudi ako nešto napišu, onda to napišu jer iskreno žele dobro Dinamu… Ovo sve ostalo je mjerenje neke stvari, uz dužno poštovanje svima
  • Infinity
    16.3k
    @Droljo do kad ces mu odusevljen komentirati i tjerati me na dodatna tri klika?
  • Droljo
    8k

    Pa nije oduševljenje nego skroz kontra. Nemrem verovati kak je lud lik. Postalo mi smiješno nakon 11og profila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions