• striko
    1.5k
    Samir je u Zg trenutno. Nisam insajder
  • NORTE
    11.4k
    Igračima karijera ne traje vječno, a ozljeda zbog koje propada se može dogoditi već sutra. Meni nije čudno da igrači gledaju najbolje uvjete za svoju karijeru, a ako se oni ostvare u klubu koji je najveći rival voljenom klubu, jbg nesretna okolnost. Đoni, Deverić, N. Kranjčar...sve već viđeno.Samo Dinamo
    I ja sam na ovom tragu... @marcio amoroso

    Doduše Kranjčar je skroz drukčija priča, to je za mene neoprostivo i on je to svakako morao odbiti.

    Imamo situaciju da kapetan seniora Osijeka koji je golove slavio s Kohortom sad već mjesecima želi prijeći u Hajduk.

    Isto tako imamo situaciju da Stojković odbija mogućnost odlaska u Hajduk i prelazi u dinamo koji ga i želi i bira broj 86.

    Malo skrećemo s teme.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Dinamov navijac je oguglao na sve malo previse.. Mislim, ne cudi me, pa nedavno je iskocio clanak kako je Boban zapravo Hajdukovac i da mu je caci povjereniku za Dinamo bio san da mu sin zaigra za Hajduk. Prahistorijska zelja svakog covjeka, djeteta, bica je nastupit za Hajduk. Iz te perspektive triba razumit svaku jedinku koja zeli dolje igrat.

    Dajte ljudi ono kakve veze ima s tim jel stoper, napadac, trener? Jesi nas ili njihov. Ne mozes sjedit na obje stolice. Uremovic nek se napusi, od toliko klubova je bas dolje morao. Kao i krmak mali koji se danas smiulji po podcastima kad prica kako je sa Sticon dogovorio otic dolje. Serem vam se na posao.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Pusti Germanijak, više vjerujemo tebi, Bosni i Olmiću nego tim piskaralima. Čekamo vaše dojave, ove reciklaže čitamo cijelo ljeto :rofl:
  • Nogo
    3.6k
    Vidjeli ste da ne pišem previše tu o tome. Nekima koji me pitaju u inbox da, ali ne želim neke provjerene i nepovjerene informacije pisati da nebi naškodio klubu.
    Znam samo da bi trebali dovesti 2/3 pojačanja.
    Ipak će Rista i Moha biti desni bekovi (novi se neće dovoditi).
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ovo za Miku jel istina? Sergej ga ne vidi tamo hoce boljeg??? :blush:
  • Noel
    6k
    Znači po germanijaku stoper lijevi bek napadač. Moraju se dovest do ponedjeljka 4.9. zbog registracije za Europu.
  • Juznjak
    3.8k

    Da ih hoće sve dovest ali zakasnit s registracijom. Neka nama bude netko odmoran i za HNL :grin:
  • Noel
    6k
    Ja bi reko da sergej želi još jednog lijevog beka ne zato kaj Miha nije dobar nego nema rezervu. Mora imat konkurenciju. I to je pravo razmišljanje trenera nikakvi ljubičići na lijevom beku.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Kaze Nicota da je Jakirovic "otpisao"Mykhu i da zeli lijevog beka, mislim da bi mu trebali dati sansu jer ovo malo kaj je odigrao nije bilo lose, a i to je bilo kod biscana koji ima skroz drugaciju viziju igre od Jakira.
  • Captain America
    17.6k
    Čak i ako ne stignemo dovest do 4.9. igrače, nadam se da neće odustat do 8.9. jer smo i s ovim kadrom jako blizu proljeću, a trebat će kadar za HNL.

    Nekima koji me pitaju u inbox da, ali ne želim neke provjerene i nepovjerene informacije pisati da nebi naškodio klubu.Nogo

    Svaka čast na ovome :clap:
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Nije istina, piše da želi još jednog lijevog beka jer Ljubu vidi u sredini.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Inače, ako dođe dobar stoper nema potrebe za desnim bekom jer onda ćemo imati dovoljno stopera pa Ristovski neće morati uskakati, a tu je i Moha, a u kranjem slučaju to je Bošku i Bernaueru sekundarna pozicija.
  • Nino Bule
    13.4k
    Nemoj te nikakve insajderske pisat, izdrzat cemo tjedan dana
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions