• Mlađi referent
    12.3k
    Dovede li se to kaj se piše
    (Bek, napadač, stoper) i budu li to kvalitetni igrači, uz veće turbulencije putem na kraju će kadar bit kompletiran i moćan.

    10 dana imaju, vremena dovoljno.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    5 dana tocnije ili do ponedjeljka u ponoc ako hoces jer sve dovedeno nakon toga ne moze igrati europu.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Nema problema, ne bi im to trebalo rušit cijelu ideju, Captain je u pravu, ovaj kadar može osigurat proljeće, a trojica koja dođu će moći igrat “glavne” uloge u HNL-u. Ali dobro, valjda ih neće sve baš dofurat zadnji tjedan, netko će i za Europu ući hahaha.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Pa sta ti to govori kad pise da zeli jos jednog lijevog beka, znaci da mu mykha nije opcija za prvih 11 vec taj novi bek koji bi dosao.
  • Orc123
    7.8k
    Nije on otpisao Miku jer da je ne bi mu davao minute u svakoj utakmici nego jednostavno ne mozes igrat s jednim bekom koji btw. Ima i problema s koljenom i uvijek postoji mogucnost da ostanes bez njega! Shvatio je da je Ljubo najbolji u vezi...svijestan je toga.
  • Georg Koch
    4.5k
    Meni je samo fascinantno da o krilima se ne pise(krilu).
    Nemoj me jebat da cemo napadat 3 fronta sa Menalom, Kanekom i Spikicem?
    Sto moze znacit da ce Vidovic igrati krilo iako kako i sam kaze to mu nije primarna pozicija.
    Spika je zacementiran za desno krilo, iako ni on ne donosi dimenziju vise, to je tako, to je realnost.
    Ne mogu ovo pomocu trikova razumit.
  • Facke
    3.6k


    Nisi v'pravu. Nek i Mika treba konkurenta i tu nam treba igrac za rotaciju. Ljubicica Jakirovic vidi u veznom redu. A ono kaj je Mika dosad odigral nije bile lose. Ja ne kuzim zake se same mora videti negativne? Pa normalna stvar je da oces dva desna beka, dva leva beka itd. Da si pokriven na svim pozicijama. Al ne odma Mika nije dovolne dober bla bla.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Pa ja sam napisao da nije uopce lose odigrao dapace protiv Istre i Astane je vrhunski odigrao.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Ako bi doveli Miereza, onda očekujem i promjenu formacije...ne vidim po čemu su npr. Hoxha i Crnac lošiji par krila od Marina i Špikića...a ovi gore navedeni igraju, tj. u slučaju Crnca, igrali su za klub kojem se predviđa grčevita borba za opstanak.
  • Captain America
    17.6k
    Što mislite o rombu u slučaju dolaska Miereza? Od krila kvalitete za prvih 11 smo ostali na Špiki, a romb omogućava Miška, Ljubu/Bulata, Baturinu i Gabreka u prvih 11. Već smo u prošloj utakmici vidjeli kolko su Moha i Ljubo izlazili do protivničkog šesnaesterca.
  • Armagedon13
    959
    Kako Osijek neće pustiti Miereza u rezervi imamo 2-3 napadača,bit će još nagađanja
  • hardek
    2.8k
    Mi imamo previše krila, naš veliki problem je što mi nismo u stanju prodati solidnog igraca za 2-3 milijuna eura. Ili prodamo za 10+ ili dajemo besplatno/na posudbu. Kada bi mogli prodati Emrelija, Marina, Menala za te novce otvorio bi se prostor za dovođenje krila. Ovako mi imamo na krilima Špikića, Marina, Emrelija, Menala, Vidovića, Kaneka, Rukavine i tu smo već na 7 a kad se Stojković i Kača oporave to je već 9 igrača koji mogu igrati na krilima, iako je Kača vjerovatno predviđen za sredinu terena. Nema nikakve logike dovoditi novo krilo kad ih imamo toliko u kadru već iako složit ćemo se svi većina bi trebala biti prosljeđena negdje dalje...

    U ovom trenutku stoper i vezni a tu mislim na 6 i 8 su najbitnije pozicije za podebljat. Zamisli situaciju gdje se Bulat ozljedi a Mišić ima kartone, mi ulazimo u utakmicu sa Ljubicicem i Sucicem na 6 i 8, horor.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Treba nama štošta.
  • Armagedon13
    959
    Emrelija se i dalje dovodi u vezu sa Lokomotiv Moskva
  • Georg Koch
    4.5k
    "za te novce od prodaje Emrelia".
    Nama je u ovom trenutku sve problem, osim novaca :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions