• Nino Bule
    12.2k
    Da li vi uopće razumijete pitanje?The Undertaker

    Sve ti je odgovoreno vec prije, kopiram ponovo svoj odgovor

    "Ne predstavljaju se kao nista(clanovi savjeta), opet ponavljam jedino predstavljanje koje imas su povjerenici u skupstini, sve ostalo je volja mirka barisica tko ce gdje sjedit"
  • Crusades1986
    10.3k
    Bravo. Sad ubireš plodove svojeg neispitivanja.
  • Noel
    4.4k
    Dan pred utakmicu protiv Sparte takav tekst izađe...
  • The Undertaker
    4.6k
    O čemu pričate? Ti povjerenici ne postoje jer gradski ured ne priznaje prošlu skupštinu. Za novu skupštinu će se brojati ispočetka i to broj učlanjenih između dvije ''priznate'' skupštine. Ako sam u krivu neka me ispravi ali netko tko poznaje materiju.
  • The Undertaker
    4.6k
    Kladim se da i prije a i sada znam o tome više od tebe,
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Sto onda pises ako ne poznajes materiju?

    Naravno da postoje povjerenici, oni i danas imaju ista mjesta medju top 8 povjerenika.

    A ti se za sva pitanja oko toga ko koga tamo predstavlja obrati Barisicu kojeg si izabrao guranjem glave u pijesak.
  • Nino Bule
    12.2k

    Potpuno nebitna stvar, brojat ce se i onih 7000 uclanjenih tako da nekih predstavnika navijaca ce biti u skupstini, ono bitno to nema veze sa savjetom za izradu statuta koji je jucer imao sastanak i koji je sastavljen po nahodu mirka barisica,ne crpe legitimitet od tebe i ne polazu tebi racune
  • The Undertaker
    4.6k
    ne crpe legitimitet od tebe i ne polazu tebi racuneNino Bule
    Moguće ali dok ne znamo da li su bili, tko su i u čije ime govore onda ne znamo ni njihov legitimitet. To ja upravo radim, ustanovljavam činjenice da bi o njima onda mogli relevantno diskutirati.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Moguće ali dok ne znamo da li su bili, tko su i u čije ime govore onda ne znamo ni njihov legitimitet. To ja upravo radim, ustanovljam činjenice da bi o njima onda mogli relevantno diskutirati.The Undertaker

    Tko su članovi savjeta za statut je poznato odavno.
  • Nino Bule
    12.2k
    Moguće ali dok ne znamo da li su bili, tko su i u čije ime govore onda ne znamo ni njihov legitimitet.The Undertaker

    Pa kako ne znamo jebemu majku, mirko barisic ko alfa i omega kluba je sastavio savjet i pozvao ih, jer moze sta hoce jer upravlja klubom.
  • Box
    28
    Zar nije 8 povjerenika gotova stvar i nema brojanja iz pocetka. Koliko se sjecam da se 8 povjerenika bira na nacin 8 onih koji uclane najvise clanova izmedju dvije "redovne" skupstine. Iduca sjednica nije redovna.
  • The Undertaker
    4.6k
    Jel moram opet crtati? Ne pitam za povjerenike (okvirno znam tko su), ne pitam za članove savjeta (znam tko su) već pitam za ''predstavnike navijača'' koji su navodno bili na tom sastanku a za koje ne znam da li su bili, tko su i tko ih je tamo poslao.
  • IceMan
    1.6k
    Dal bu kad mira u tom nasem Dinamu?

    Momcad odlazi u Prag osigurati europsku ligu i jesen, ceka nas zaostatak za Hajdukom i najvaznijih par dana prelaznog roka… i sad opet ovo?


    Dokle vise..
  • Nino Bule
    12.2k


    "Predstavnici navijaca" su 2 clana savjeta za statut samo ih novine tako zovu
  • Mali Zeus
    10.6k
    ↪Crusades1986 Zato prije nisam ni pitao.The Undertaker

    Dobar ti je razlog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.