• Cosey
    468
    Meni je taj Barišić žešća enigma. Od onih priča o GENEX- u koje može objasniti samo netko od tadašnjih aktera pa do danas još i više. On uskoro puni 87, iako ista stvar vrijedi i da je 10 ili 15 godina mlađi. Kaj je njemu motiv u cijeloj priči?
  • Blaz
    363
    Ostat sto duze u stolici i drzat sa sobom svoje metuzaleme
  • The Undertaker
    4.6k
    Pa to ja i pitam. Iz članka nije jasno da li su bili neki drugi predstavnici navijača ili se misli na članove savjeta koji predstavljaju ''navijače''.
  • Crusades1986
    10.3k
    Sad ti je velika briga jel bilo 2 predstavnika navijača na sastanku a prije 7 godina te nije bilo briga šta se tijela unutar kluba međusobno biraju i izglasavaju.

    Dosljedno i sa čistim obrazom!
  • Mali Zeus
    10.6k
    ↪The Undertaker Sad ti je velika briga jel bilo 2 predstavnika navijača na sastanku a prije 7 godina te nije bilo briga šta se tijela unutar kluba međusobno biraju i izglasavaju.Crusades1986

    Kužiš to je zato jer tad ne bi dobio odgovor pa onda nije ni pitao. A ovdje analizira jednu rečenicu do u tanče tančice.
  • Jurki
    9.7k
    Ostat sto duze u stolici i drzat sa sobom svoje metuzalemeBlaz

    I kaj sutra nek rikne.. bu pare odnesel u grob?
  • The Undertaker
    4.6k
    Naravno da me nije bilo briga (uvjetno rečeno) jer nisam imao prava i mogućnosti sudjelovati u procesu. Ako se usvoji prijedlog novog Statuta, onda će članovi birati 28 skupštinara. Kako sam član i namjeravam sudjelovati u izborima smatram svojom obavezom i pravom biti informiran.
  • Nino Bule
    12.1k

    Vecini ovih clanaka nije cilj da bude jasno nego da je sto veci kaos u dinamu pa da se zbjegulja vrati na bijelom konju i uvede red.
    U svakom slucaju lako je za zakljucit da se radi o savjetu za izradu statuta i njihovom sastanku
  • marcio amoroso
    34k
    Pa dobro majku mu. Čovjek je postavio normalno pitanje. Ne smije se pitati tko je bio sinoć na razgovoru?
  • The Undertaker
    4.6k
    Pa jasno mi je. Zato i želim ustanoviti činjenice.
  • Nino Bule
    12.1k

    Naravno da smije, samo je njegovo pitanje bilo tko ih je delegirao i zasto ne polazu racune "njemu" i onda ne prihvaca jedno 6-7 odgovora da ih je delegirao mirko barisic
  • Papastrumf
    10.8k
    Na satanku su bili članovi radne skupine, njih 8, koje je imenovao predsjednik kluba, svi članovi trenutne uprave, predsjednik kluba te predstavnik najbrojnije i jedine organizirane skupine dinamovih navijača, bbb.

    Ne znam zašto bi to bila tajna.
  • Crusades1986
    10.3k
    Valjda će kolega sad biti zadovoljan s razinom informiranja i transparentnosti.
  • marcio amoroso
    34k

    Jasno, ali većina odgovora je ovo: gdje si bio četrdesetprve.?
    Edit: da mu se odmah odgovorilo ovako kako je sada @Papastrumf odgovorio sve bi bilo ok.
  • The Undertaker
    4.6k
    Hvala. Tako jednostavno. Sad barem znamo o čemu pričamo.

    Sljedeće pitanje je što tamo radi Uprava (osim kao promatrač)? Oni su izvršno tijelo pa mi nije jasno kakve veze oni imaju sa izborom Skupštine, IO i NO.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.