• Nino Bule
    12.2k
    Jedino ko vam moze polagat racune su povjerenici izabrani u skupstinu vasim uclanjivanjem, a oni su involvirani u izradu statuta koliko i mi ovdje na forumu
  • Jurki
    9.7k
    pa kaj bi trebali ljudi nakon svakog sastanka organizirati press konferencije i iznositi kaj i o cemu se razgovara na sastancima??
    Da je potrebno da navijaci odreagiraju mislis da se nebi s tim izaslo u javnost??
  • The Undertaker
    4.6k
    Po tome da se predstavljaju kao predstavnici navijača. Ja sam član i navijač pa na taj način predstavljaju i mene.
    Ali, možda trčimo pred rudu. Prvo ustanovimo činjenice a onda možemo komentirati ovako ili onako.

    Dakle, da li su bili i, ako jesu, tko, kako i zašto?
  • Markelo
    2.5k
    Nakon što je prošlo skoro 6 mjeseci, pita čovjek tko su povjerenici i kako se zovu
  • boem
    309
    Kao i sto puta dosad, ovo je isto probni balon preko medija da se vidi reakcija. No, treba biti oprezan i spreman za reakciju.
  • Nino Bule
    12.2k
    Ne predstavljaju se kao nista, opet ponavljam jedino predstavljanje koje imas su povjerenici u skupstini, sve ostalo je volja mirka barisica tko ce gdje sjedit
  • The Undertaker
    4.6k
    Nakon toliko priče ti nemaš pojama o čemu ja pričam.
  • Hrc-Vg
    287
    Ako je ovo istina, sutra prosvjed pod zapadom s minimalno 15 tisuća ljudi…Ako ni to ne možemo, nek sve ide u kurac.
  • The Undertaker
    4.6k
    Da li vi uopće razumijete pitanje? Tko priča o povjerenicima? Ustanovili smo da je sastanak o kojem piše Germanijak stvarno bio. Sad trebamo ustanovti da li su na njemu bili ''predstavnici navijača''. Ako jesu, moje je pitanje tko su i tko ih je tamo delegirao. Jel može jednostavnije?
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Po tome da se predstavljaju kao predstavnici navijača. Ja sam član i navijač pa na taj način predstavljaju i mene.The Undertaker

    Tebe, osim ako nisi uclanjen preko povjerenika koji imaju legitimitet 6,290 clanova, predstavlja Mirko Barisic.

    Za to si se svojim cinizmom, nebrigom i neaktivnoscu na temu Statuta borio.

    Radnu skupinu je imenovao Mirko Barisic. Od prvog do osmog clana, svih osam.
  • Keyser Soze
    8.8k
    Ako ni to ne možemo, nek sve ide u kurac.Hrc-Vg

    Ne možemo, pa na prosvjedu protiv privatizacije je bilo tisuću ljudi. Za 15k moraš imat podršku običnog puka, oni su podijeljeni za i kontra Mamića, a ni jednima ni drugima se ne da dignuti iz fotelje.
  • Mr Anderson
    6k
    Daj nemojte zaključivati na osnovi teksta iz Germanijaka. Saznati će se sve što je pisrijedi vrlo brzo. Kakvi prosvjedi sutra s 15.000 ljudi? Iz koje bajke si ti ispao?
  • Crusades1986
    10.3k
    Dakle, da li su bili i, ako jesu, tko, kako i zašto?The Undertaker

    Ovakav odgovor ne bi sigurno dobio u "prošloj" vlasti u Maksimiru.
  • The Undertaker
    4.6k
    Zato prije nisam ni pitao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.