• Mr Anderson
    6k

    Znači, Cokaj i Kleinheisler ne igraju u jebenom Panathinaikosu, ali nama bi bili pojačanja? Jebena logika.
  • Laugreano
    1.8k
    Cokaja sam samo spomenuo da ne igra. Laszlo bi nam u ovoj situaciji jako dobro dosao, jer pokriva sve pozicije u vezi i lijevo krilo.
  • Mr Anderson
    6k
    Dobro bi nam došao da sjedi na klupi i ulazi po 20-30 minuta a za to da ga plaćamo minimum milju € godišnje?
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Olyanika ne bi igrao pored Stojkovića (zdravog) i Krasso ne bi igrao pored Petkovića , uložili smo u mlade dečke a Vidović će biti veće pojačanje nego sva zvezdina pojačanja. Oni su samo gazpromova kučkica , bez njih zvezda nije igrala ligu prvaka 30 od 1992-2018 čini mi se... A u toj srpskoj ligi svaka budala može igrat... Nije mi jasno šta vučemo paralele sa tim ciganima , ma to su ubojice jebene , osim ta dva-tri crnca ekipa im je čisto sranje , mladih igrača skoro da i nemaju , a i ono što su imali poslali su u rusiju (Eraković).
  • Laugreano
    1.8k
    Ma kakva milja godisnje. Najbolje igrat cijelu sezonu sa 15 igraca i to je to. I da, ako bi igrao na razini iz Osijeka, bio bi pojacanje.
  • Jurki
    9.7k
    stvar je u tome da smo mi trebali dopeljati iskusne igrace a ne samo potencijale. Svaka cast klincima vjerujem da budu dobri.
    Ali s obzirom na sve i Europu de treba bildati koeficijent a i ligu di treba pobjeđivati.. s potencijalima to jako tesko ide.
    Pa i Koscevic je potencijal i Vrbancic.. zakaj onda oni nisu u prvoj ekipi ak je dosta nakrcati momcad sa igracima s malo seniorskog iskustva, a da su talenti.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Slažem se da treba dovesti iskusnije igrače ali ne na pozicijima koje igraju Olyanika i Krasso , jebeš zvezdu.
  • Jurki
    9.7k
    pa ti igraci su bili tu na zoni oznaceni ko igraci koji bi nam puno pomogli.
    Imas upise forumasa koji pisu kakvi su to igraci.
    Znaci prije 3 mjeseca su bili oznaceni kao vrlo dobri igraci za Dinamo.. a sad vise kurca ne valjaju? Pa ko je tu lud?
    Ja ne pricam o zvezdi vec o igracima koje bi mi docekali sa zeljom da ih cim prije vidimo na djelu.
    Boli me kurac za zvezdu.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Kakve veze što je upisan na zoni... Pa tu ljudi upisuju i Lukakua... Taman da su i prije 3 mjeseca došli , njih dva bolji od Petkovića i Stojkovića/Vidovića nisu.
  • Orc123
    6.1k

    Olyanika je bio najbolji igrac slavije i kao takav bi nam bio od velike koristi jer se sezona na 3. Kolosjeka ne moze izvuc sa 13-14 kvalitetnih igraca. Krasso se nazabijao prosle sezone, a nastavio je tim tempom u Zvezdi. Ako se primu posla jos u ovih 5 -6 dana mozemo dovesti nekoliko extra igraca jer. Financija imamo!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Daj mi finca iz venecije umjesto miereza i bokte blagoslovio
  • Blueshadow86
    1.3k
    Kako bi nam Lovren dobro legao u ovom trenutku... Gledao sam ga u Podcastu prije par mjeseci gdje je izjavio otprilike da nije nemoguće da dođe nazad u Dinamo. Ali mi nažalost Lyonu ne možemo parirati što se financija tiče.
  • Jurki
    9.7k
    Petkovic nebre sam igrati.. a nebres dopeljati nekog panja ko zamjenu. Inace pa ni Mierez nije bolji od Petka pa bumo za njega mozda iskrcali vise od 5 milja. Koji ce nam kurac onda Mierez?
    Vidovic nema iskustva, Stojkovica ne racunaj jer je nazalost strgani.
  • Georg Koch
    4k
    Ola Brynhildsen, Molde, 24g, 3m€ po TM-u.
    Gledo veceras LP Molde protiv Galate, strasno igrali i ne bas zasluzeno ispali. Kao trazimo napadaca pa da napisem, mali je zvijer, bas napadac za pozeljeti.
    Ove sezone u prvensrvu 15nastupa-7g
    Prosle 19-11

    Prosle sezone u Konferencijskoj 11nastupa, 5golova.
  • SAS1987
    14k
    Kako bi nam Lovren dobro legao u ovom trenutku...Blueshadow86

    Nikad pa ni tada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.