• Jurki
    9.7k
    oni su gro tih igraca doveli za džabe. Znaci da imaju dobar skauting.
    Da se razmemo nas problem skautinga je prisutan vec godinama.
    Skautska sluzba nam je katastrofa ziva.
    Skurili smo u zadnjih par godina 25 milja na igrace kojih se nebremo rijesiti. Koji nam nisu donesli apsolutno nista korisnog.
    Samo kaj se taj problem zamaskiral na nacin da si imal kicmu momcadi istu pa se to nije tak vidjelo. A jebiga odlaskom kicme ekipe je sve to sad kulminiralo. Doveli su se razni hnl poluproizvodi da ih sad ne nabrajam. Znamo svi tko su ti igraci.
    Nama je voditelj skautske sluzbe Vlak. Jebemu mater.
  • Laugreano
    1.8k
    Ma djelomicno se slazem. Ali stavi se nekoliko godina unazad. Mi potpisemo Petka i Orsica, zvezda ovu dvojcu, koje je sada. Opet bi svi srali kako zvezda dobro radi, kako je nama skauting za kurac. Sjeti se da mi sa Soudanijem i Fernandesom koji su odlicni igraci, nismo mogli primirisat ozbiljnim ekipama u europi.
  • Captain America
    15.4k
    Neznam sta vidite tu toliko jebeno.Laugreano

    U odnosu na ovo naše sranje od roka, jebeno je. Onda znaš što smo mi napravili. Spiskano 2 milijuna na Bernabeua i posudbu Kaneka, a ovog prvog ćemo se teže rješit nego herpesa. Doveli smo Kačavendu nakon ovakve sapunice da bi ga poslali na operaciju tjedan dana nakon potpisa. Znači i dalje ostaje potreba za veznim, možda i 2 ako Ljubo ostaje na lijevom beku. Ili nam fali i lijevi bek. Cijelo ljeto znamo da Šutalo odlazi. Imamo talente iz škole koji su poslani dalje, a zamjena se sad pokušava dovest 5 do 12. Na kraju ćemo Bogoljuba vratiti jer nećemo imati koga dovesti. Nudimo 5 milijuna za napadača kojem su jedine kvalitete igra glavom i da puno zuji, a malo meda daje. Što reći o našem scoutingu kad takve novce dajemo za takvog igrača, a nismo htjeli za Frigana dati tolko par tjedana prije?
  • Jurki
    9.7k
    stavit cu se ja nekoliko godina unatrag kad je doveden Kastrati, Čabraja, Štefulj, Juric, Bockaj, Kulenovic. Atiemwen je ajd recimo opravdal ugovor. Tolic, Nevistic tek treba opravdati ulozeno. Pa ni Špikic nije opravdal cim mu se zamjena trazi. Perkovica smo otpisali a platili dve milje eura.
    Borme jeben rad skautske sluzbe.
    Ove sitne Laca and company necu opce ni brojati.. jer mi bu post preveliki.
  • marcio amoroso
    34k
    Laszlo Kleinheisler.
    U Panathinaikosu je stalno na klupi, a u Osijeku je bio odličan. Može pokriti sve pozicije u veznom redu i čak lijevo krilo.
  • Laugreano
    1.8k
    Zbog toga sam i napisao da se djelomicno slazem. Nas scouting je los, ali ne smatram ni njihov bas bolji. Vidjet cemo. Ocito ima neki razlog zasto nitko nije ni eura ponudio za tog Krassa, a cijeli zivot je u francuskoj.
  • Laugreano
    1.8k
    Za Kaneka mozemo pricat kad dobije priliku. Mierez je zelja Jakirovica. Valjda trener zna zasto mu treba neki igrač.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Hoxha iz Slaven Belupa kao zamjensko i rotacijsko lijevo krilo nekog kapitalca na istoj poziciji. A sad, tko bi bio kapitalac...
  • Orc123
    6.2k

    Meni je cokaj bio vrh igrac, taman za kvalitetnu rotaciju s Misicem.
  • Laugreano
    1.8k
    U ovoj situaciji Laszlo bi nam top dosao. Btw ne igraju ni on, ni Cokaj u PAO-u
  • Captain America
    15.4k
    Za Kaneka mozemo pricat kad dobije priliku.Laugreano

    Tolko je loš da ne može biti ni na klupi.

    Mierez je zelja Jakirovica.Laugreano

    Ne možeš očekivati od trenera da odrađuje i scouting, vidjeli smo na Bjelici kolko je to težak posao. Jakir je mogao izrazit želju, na klupskim dužnosnicima je da mu kažu da je Mierez nedostupan za realnu cijenu i da nađu igrača sličnih kvaliteta za normalan iznos.
  • Jurki
    9.7k
    mi smo mogli platiti 3 Krassoa koji bi nekaj zabil za razliku od Denija Jurica koji drka kurac za 500.000, Kulen u Loksi za 350.000, I svih ostalih koji su dovedeni na predivnu placu za nist. Taj Krasso bi zabil u ligi barem 10 komada.
    U jednoj sezoni. A ove koje sam ja nabrojil nisu zabili 10 golova za Dinamo otkad su u klubu.
    Edit: ako je potrgani Drmic zabil 15 lani onda bi i ovaj tolko zabil.
  • Laugreano
    1.8k
    Ma sve to stoji, ali velicate taj rok zvezde na temelju nicega. Pricekajmo par ozbiljnijih utakmica. Prijelazni rok je dobar, kad ti je ekipa izbalansirana, a ne kad dovedes dva igraca bez ugovora koji na TM vrijede 5M.
    edit: Slazem se da je nas prijelazni rok uzasan i na neki nacin cudan. Skupstina je bila nedavno, dosli neki novi ljudi, neki stari ostali. NIsam ni ocekivao da ce bit savrsenstvo sto se tice prijelaznog roka.
  • Jurki
    9.7k
    nitko nist ne velica.. dal su ti igraci bili i tu na Zoni proglaseni za jako dobre akvizicije za Dinamo? Jesu. Krasso i Olayinka.
    Iskreno jebe mi se kak budu cigani igrali.. da bar sve spuse..
    uostalom dopeljali su ih za dzabe.. a mi se jebemo s Osijekom za Miereza za kojega ako ga kupimo moramo dati velike novce. A taj Krasso i Mierez nebreju iti u istu recenicu. Jedan trpa ko lud, a drugi nebre nebo pogoditi. A tog istog Krassoa su cigani dopeljali za 0 eura. Ocito je bolje dati 4 milje za losijeg igraca nego 0 eura za boljeg. O jebemte zivote
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.