• Jurki
    11.7k
    imamo jebenu skautsku sluzbu koja je na jako dobrom glasu.
    Vrapci na grani vec znaju kaj nam treba.. a mi cekamo ocito zimski prijelazni rok.
  • Orc123
    7.8k

    A na zimu ce rec da cekamo ljeto...i tako u krug hehe
  • CastAway1986
    1.4k
    Upravo to meni i izgleda slučaj da većina nogometnih navijača zna pronaći bolje igrače od Vlaka i ostalih uhljeba!Ili je problem otići na Transfermarkt pa provjeriti free agents!! Ako traze 5 za Miereza kladim se da bi ovdje 70% ekipe s foruma za te novce pronaslo i napadaca a moguce i krilo !Očito ni Bara ne želi imati posla s klubom jer kod njega uvijek ima solidnih igrača!
  • marcio amoroso
    36.4k
    Bolje da se okrenemo unutarnjim rezervama ako ne možemo i ne znamo dovesti pravo pojačanje.
    Rukavina i Vrbančić su top potencijali. Radije bi da se njima da prilika nego da dođu neki koji se spominju.
  • Jurki
    11.7k
    pa dal bi se okladiti da bi uspjesnost pogodaka s Kapi Thalzima bila dosta visoka. Svi fulaju.. jbg ko radi taj i grijesi..sad bi imali Khaouija, Despodova, Grulla, Krassoa.. mlin bi bil djecja igracka kakvu bi momcad imali i kak bi mljeli.
  • CastAway1986
    1.4k
    slažem se i s tim jer klub živi od stvaranja igrača Al nekako ovo je prijelazna sezona u kojoj smo izgubili glavne igrače plus super važna u borbi za novu bogatiju ligu prvaka tako da nam trebaju instant pojačanja a ne da se oslanjamo na naše talente
  • Orc123
    7.8k

    Naslusali smo se tih unutarnjih rezervi koje ce nas jednom kostat prvenstva...s prihodom od 55m eura ne zelim cut od njih za te unutarnje rezerve.
    Sto se tice Vrbe i Rukavine slazem se da su top talenti i da treba ih polagano uvoditi ali kad znas da u bitnim utakmicama imas igrace na koje se mozes osloniti a ne da ri ispred Rukavine su Menalo i Marin i ne bi dao ruku u vatru da su bolji od njega! Rukavina komotno moze biti 5. Krilo i dobit ce minuta i u hnl i u kupu, zako i Vrba kraj Baturine...
  • Jurki
    11.7k
    Vlaka i ostalih uhljebaCastAway1986

    Kad se samo sjetim da je ta spodoba jos u klubu… dobim proljev i veliku zelju da se ubijem.
  • CastAway1986
    1.4k
    i to kao glavni skaut a ne vidi dalje od svog kvarta
  • Jurki
    11.7k
    da nije zalosno, bilo bi smijesno.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Jakirović je sam rekao da neće gomilati igrače i da će dovesti igrača samo ako takvog nema u kadru i ako je za prvih 11. E sad ako vi mislite da će Dinamo u zadnjih 5 dana do prijave igrača za europska natjecanja dovesti tri igrača koja su za prvih 11 doista ste optimistični.

    Osim toga je rekao da stranci mogu doći samo ako su prava pojačanja, a ne popune.

    Već sam bacio okladu sa @Olmic i dalje sam uvjeren da nema šanse da dođu 3 igrača do kraja prelaznog roka. Iskreno jako sumnjam i u dva.
  • Captain America
    17.6k
    Austrija, Češka, Švicarska, Danska, Norveška i Švedska. 6 država gdje bi se sigurno našlo top pojačanja za nas. Ljubo koji igra odlično na 2 totalno različite pozicije nas je izašao 2.5 milijuna s iskustvom europskih utakmica i lige mnogo jače nego HNL. Gorica i Rijeka bi nas tolko tražili za Hodžu ili Pršira. Rasa smo doveli za 1.5 milijuna. Bio je ključni čovjek najbolje obrane u povijesti grupne faze EL. Osijek nas je tražio za Barišića preko 2... Tu se sigurno mogu dodati Mađarska, Slovačka i Poljska.

    Spomenulo vas je nekoliko Vrbančića i Rukavinu. Dečki su mogli dobiti priliku prošle sezone s obzirom na komotnu bodovnu situaciju. U svjetlu današnjih događaja s Kačavendom i Stojkovićem, kupnja njih možda ne bi ni bila potrebna jer Vrbančić i Rukavina pokrivaju te pozicije. U najgorem slučaju Stojkovića i Kačavendu se moglo uzet, a poslat Rukavinu i Vrbančića u Lokomotivu po Čavlininom receptu.

    Ovakva improvizacija traje već 3. godinu i ne nazire joj se kraj. Možemo se tuć u guzicu da smo tolko financijski moćniji od ostatka konkurencije jer bi već 2021/22 popušili naslov.
  • NitkoBitan
    17k
    Jakirović je sam rekao da neće gomilati igrače i da će dovesti igrača samo ako takvog nema u kadru i ako je za prvih 11.marcio amoroso

    Osim toga je rekao da stranci mogu doći samo ako su prava pojačanja, a ne popune.marcio amoroso

    Znaci krilo i stoper (ili desni bek ako se na Rileta racuna na stoperskoj poziciji).
  • CastAway1986
    1.4k
    Upravo pročitao da je Basel danas doveo 2 igrača za ukupno 8.5 M! Pa zar nemozemo mi za upola manje? U Skandinaviji ima top igrača a jeftinih
  • dinon7
    849
    Kako sada stvari stoje, izgleda da neću nikom dugovati ručak/večeru u St. Moritzu :(
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions