• Georg Koch
    4.5k
    Vise bi volio lupetanja novinara sa raznim imenima(nesto i pogode) nego ovako mirno, a imamo 7 dana.
    Jer da spekuliraju sa 6 imena trenutno, bar 2 bi pogodili da se nesto kuha. Valjda nije da bas nista ne radimo...
  • i more je plavo
    1k
    Ali još veća pogreška je ne ugraditi postotak od buduće prodaje.deda

    Ma to bi bilo zgodno kad bi mogao uvijek.
    Ali puno puta si sretan da maknes nekog klinca kog si potpisal na 5 godina, ali se ne razvija kak si ocekival, i onda mu das ciste papire nakon sto ga 2-3 g.placas i saljes po Sesvetama, Dubravama ili Kustošiji a on ne napreduje.
    Dobro je kad ga netko hoce s cistim papirim sam da ga skines s platne liste, a drukcije ga ovi nece uzeti.....placati i reskirati kaj ce onda oni z njim ak bu za k..c.
  • deda
    32.6k
    Ne vidim zašto SB ne bi pristao ako dobiju igrača džabe.
  • Jurki
    11.7k
    ne znam vise kaj bi rekel. Kao da se namjerno radi na štetu kluba..ok razmem da su nesposobni.. al tolko jebemu..to je previse.
    Primjera nesposobnosti kolko hoces. Poklanjamo neke od najboljih juniora (kaj bu od njih to je upitno za reci). Rijeci smo poslali 3 autobusa igraca kroz par godina.
    Jebe im se za marketing, pricalo se o klubovima partnerima, ne rade brojaci na stadionu, prijelazni rok odrađen do sad jako loše. Reprezentativci su se prodali realno ispod cijene.. Ivanusec s dugorocnim ugovorom, Šutalo isto.. ajd jedino Livijevu odstetu ispod izlazne klauzule mogu istolerirati zbog duzine ugovora. Zbog ziheraškog pristupa smo sjebali ligu prvaka (mozda ju i s pojacanjima nebi igrali) al to nebremo znati..
    Lutanja s trenerima..Krznar, Kopic, Cacic, Biscan.. sve nekaj stihijski. I na ho-ruk.
  • i more je plavo
    1k


    A zato kaj ce onda oni uloziti u nekog provjerenog igraca (za njihove okvire) koji im garantira opstanak ili gurati nekog Zvonareka od kojeg ce uzeti cijeli transfer.
    A Crnac cim dolazi iz Dinama, makar i kao otpisan igrac nije za njih jeftin, pa ga hoce razvijati za svoj racun.
    Crnac je ocito Dinamu bio balast, a to kaj je proigral kod njih.......jbga , to je ko Krama u Rijeci.....ali moraju i ti klubovi od neceg zivjeti.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Pogledao sam podcast sa Jakirovićem i najzanimljivija mi je izjava da po njemu nema smisla uzimat strance za rotaciju. Ako se dovodi stranac mora biti za prvu ekipu. Nadam se da će tako biti i u dinamu.
  • Jurki
    11.7k
    naravno da svaki klub mora od necega zivjeti i to je tak.
    Međutim volimo se jako uspoređivati s RBS. Po financijskoj moci smo jako daleko.. i to je tak.
    I taj RBS ima Liefering koji trpi njihove igrace. Ocito su oni totalni debili pa ne znaju da im filijala ne treba. Nego ju imaju za ukras.
    A mi nek i dalje šaljemo igrace u Rijeku, pa kad dođemo dolje dobijemo tak lijepi docek.. ili Belupo pa dobimo za burek za jednog od nasih najboljih juniora.
  • i more je plavo
    1k


    Sve si sam rekao, RBS je financijski puno jaci od nas i moze si priustiti kupovati klince za par milja i onda ih razvijati kroz svoj razvojni klub.
    A vjerojatno su i pravila drugacija, pa njihovi igraci u drugoj ligi mogu biti na dvojnoj registraciji, ko do nedavno Dinamo 2
    A sad to kod nas hoda s klubom u 3. ligi, a Dinamo 2 i nije dao neke senzacionalne rezultate u razvoju igraca za prvu momcad, vise za oporavak ozljeđenih prvotimaca.

    Otisli smo off topic, bumo špotanciju dobili :blush:
  • Jurki
    11.7k
    al to ne znaci da mi nebremo imati klub dal u 2.hnl ili 1.snl (ne ulazim u kvalitetu tih takmicenja).
    Financijski je RBS jaci.. al di pise da mi moramo kupovati igrace za par milja pa slati na posudbe?
    Kod nas isto mogu na dvojnu regu (za Brkljacu sam siguran da je bil) a bilo ih je jos nekoliko. 7 na posudbu, plus na dvojnu.. onda smanjis mogucnost greske u procjeni igraceve kvalitete.
    Moze se naci potencijale i za male novce. Pa to je vec odavno izmisljeno.
  • CastAway1986
    1.4k
    Da mi je doživjeti jedan dan da se ovdje ne spominju Despodov i Morelos hahah.Ludogorets ima i paklenog brazliskog driblera Ricka koji se zadnji put poigravao s nasim igracima , onda blizu za pogledati je i Adama Traore iz Ferencvarosa pa netko je tu spomenuo Ibrahima Sadiqa sjajno krilo iz švedskog Häckena a u napad zašto ne Nsame iz Young Boysa Al moje je mišljenje da mi uopće nemamo skaute nego uhljebe koji rijetko gledaju dalje od HNL-a .. Stoga ocekujem do kraja eventualno Vidovic i još neki stoper
  • Infinity
    16.3k
    zašto ne Nsame iz Young BoysaCastAway1986

    Pitaj google koliko zaradjuje, znat ces zasto ne :lol:
  • Zagreb1992
    1.7k
    Eden Hazard je slobodan .samo kažem :D
  • Orc123
    7.8k
    Da si samo uzmu malo vremena i da na sat vremena izvade 15-20 imena koja su ovdje spomenuta i da ih onda prostudiraju doveli bi samo tako 3-4 ozbiljna pojacanja! Netko se sprdava mozda na racun toga ali ovdje je spomenuto brdo odlicnih igraca koji su nama dostupni i ja ne mogu shvatiti gdje oni gledaju i kako dovode igrace. Npr. Za toga vec 100 puta spomenutog Despodov je toliko jasno da je to instant pojacanje! Kapetan Ludogoreca, jedan od najboljih reprezentativaca svoje drzave, europsko iskustvo, relativno mlad a ne moze kostati vise od 3 milje eura jer je u zadnjoj godini ugovora....ja ne mogu vjerovati da nitko takvog igraca iz kluba ne prati, pa Marco Grull, Austrijski reprezentstivac koji je vec par sezona konstanta Rapida koji nije bezvezni klub, koji je bio i protiv nas jedan od najboljih i sjetit cu se Krznarove izjave da bi njega volio imati u kadru, igrac u zadnjoj godini ugovora, strasno keilo i instant pojacamje koji vrijedi 3,5m eura po tm a mi ga sad mozemo dobiti za ne vise od cca 2m eura...znaci to su 2 igraca koja su i vise nego dostupna Dinamu i sigurno ne bi imali nista protiv da dođu kod nas. Nisu to neki žnj igraci vec dokazani igraci u svojim ligama ali i u Europi!
  • Infinity
    16.3k
    Ne mogu sad pronaci clanak od prije par godina. Mislim da je u pitanju engleski nizeligas. Oni su otpustili skaute i oslonili se na misljenje svojih navijaca, tj. navijaci su im slali prijedloge za igrace.

    Mislim da bi na Zoni nastao party kad bi Dinamo ucinio isto :lol:
  • Orc123
    7.8k

    Bilo bi svega i svacega ali uopce ne sumnjam da bi se ovdje iskopalo puno kvalitetnijih igraca nego sto ih oni iskopaju...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions