• dzis
    807
    Vrbancic i Rukavina su buducnost ali ne mozemo ih gledati kao potencijalna pojacanja za ovu sezonu jer oni nebi trebali biti za klub poput Dinama i sa nasim budzetom.
    Sto se desilo Stojkovicu je cista nesreca i klub ima vremena reagirati.

    Da li ce se ici na promjenu formacije radi kadra to treba ostaviti za trenera,kao i sto treba poslusati svaku njegovu zelju do kraja roka.Normalan klub tako radi
  • Dinaminjo
    929

    Normalan klub ne potpise trenera za 60 min bez da cuje njegovu viziju..
  • gledatelj
    549
    pa i mi smo doveli dva za 6
  • Noel
    5.9k
    Nećemo dovodit strane igrace jer je Jakir "čovjek iz naroda" i svoj stil može "prodavat" i bit uspješan samo s igračima sa ovog područja. Nešto kao i kod Bjelice. Ako to znači uspjeh Dinama neka onda igraju domaći dečki a ne dovode se sumnjivi stranci kao Kaneko Bernauer..
  • Mali Zeus
    12.6k
    S obzirom na Stojkovićevu ozljedu hoće li se ići na pojačanje na krilu ili će Jakir posegnuti, što se kaže, za unutarnjim rezervama.
  • Facke
    3.6k
    Pa ak Vidovic dojde evo zamjene
  • Jurki
    11.7k
    Vidovic je primarno 10tka..a ne krilo. Kaj bumo svim igracima nasli nove pozicije?
    Kaj s Riletom na stoperu i Ljubom na beku nije bilo dost kemijanja?
    Edit: i jos Emreli na krilu..a špica je.
  • hardek
    2.8k

    Ne znam koliko je relevantan izvor, ali kažu Perković u Volendam možda na posudbu. Veliki upitnik šta se tu točno desilo oko njega ali možda mu ova posudba dobro dođe ako naši ne računaju na njega.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Jedan od prvih poteza u Rijeci ovog ljeta mu je bilo dovođenje Fruka i Pašalića, obojica šuteri...naša krila su Marin, Špikić, Kaneko i Rukavina...niti jedan nije ugroza za gol izvana...ja se unatoč svemu nekako optimistično/naivno nadam najboljem u ovih 9 dana. :confused:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Volendam prodaje svog Lijevog Branica koji moze igrat i u Centrali obrane u Schalke, vjerovatno Mauro zamjena
  • Dinaminjo
    929
    Kaj cemo mi povuc decke iz Brava ili ce svi dobiti prekomandu na branice pa kaj ispadne?
  • Jurki
    11.7k
    Od stopera su nam ostali.. Peric, Šutalo i Bernauer.. tanko jako tanko. Trebal bi nam barem jos jedan stoper. Zakaj se Mauru nije dala šansa…a perspektivni je stoper.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nisam jedini, ali stvarno mi nije jasna situacija oko Perkovica. Po svim parametrima jedan od najtalentiranijih mladih branica u HNLu. Neobjasnjivo nestane kompletno s mape, imao je slabijih rola na beku sto nije njegova primarna pozicija i tesko moze bit razlog za tako brutalan otpis.
    Ne znam sta je tocno napravio da to zasluzi, ali bi volio znat :lol:
  • Jurki
    11.7k
    Nisu ista pozicija al jasna je poanta. Marinu je dana šansa u trecem navratu.. i jos je tu. Dok se Perkovica škartiralo odmah bez prilike.
    Nisu iste pozicije al ne kuzim.. jednom se da šansa 100 puta a drugoga neobjasnjivo otpises.
  • Ludovic IX
    7.2k
    karakter.. vjerojatno ne paše karakterom. nije isto igrat u istri i dinamu. i tu ne mislim samo na teren.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions