• Juznjak
    3.8k
    Sve u svemu što se tiče krila, ne vjerujem da ćemo u bliskoj budućnosti pogoditi s nekim kao sa Oršićem. To se događa jednom u tko će znat koliko godina. Mislim da se nećemo usrećiti sad s krilima, možda ne bi i bez ozljede Stojkovića, a dok ne dođe “novi Oršić” možemo se samo nadat da će trenutna krila najbolje moguće iskoristit sve što Baturina i Petković rade za njih u napadu.
  • hardek
    2.8k
    Je al ne možemo nastaviti kupovat krila kad ih imamo 7 u rotaciji od čega 2 mogu igrat a u isto vrijeme imamo 4 vezna za rotaciju od kojih 3 moraju igrat a od ta 4 jedan igra lijevog beka. Sucica ne računam u rotaciji jer iskreno ono što sam vidio od njega on mora na posudbu negdje još godinu dana.
  • Krizy
    43.1k
    Špikica navodno zeli FenerJurki

    Pao i ti na foru našeg koji ne voli Špikića pa se sprdao s turcima :razz:

    To za prvu pomoć :lol:
  • Jurki
    11.6k
    nisam ni gledal ko je kaj je.. iskreno. Al tak nebitno.
    Špika puno zuji, malo meda daje.
    Edit: evo javno cu to reci. Nek me Špika, Menalo i Marin demantiraju na terenu. I moze piva. Daj Boze da budu najbolja krila lige. Nitko sretniji od mene
  • Krizy
    43.1k
    a uglavnom sprdao se naš na twitteru pa njihovi prenijeli :grin:

    Ma ostavio bi ja Špikića, realno nemamo trenutno bolje desno krilo. I ja bih volio kada bi doveli dva vrhunska krila pa Špikić prva zamjena za ulazak ali trenutno to nemamo.
  • Jurki
    11.6k
    Ma ostavio bi ja Špikića, realno nemamo trenutno bolje desno kriloKrizy

    Nemam protiv njega nist.. al jebiga predugo je u Dinamu da ne vidimo njegove mogucnosti.
    Daj Boze da proradi..ak je to ikako moguce
  • crohnl
    29
    Fran Topić u Rudešu

    Oba Tonona na posudbi u Kustošiji
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Zasto u DIinamu ne razmotre da dovedu Antu Crnca pokazo se kao jako dobar igrac u Belupu ima mnogo iskustva u Hnlu. Visok, jak, brz, lijeva noga. I pritom je proso cijelu Dinamovu skolu! Ako moze neko od moderatore samo prebacit poruku u krivu grupu sam napiso.
  • OsamŠest
    3.3k


    Potpisao je za Rakow danas.
  • Facke
    3.6k
    Vidovic u Bayernu ima miljon eura place. Bas me zanima kulike mu mi damo. Sumjam da bumo celu placu placali dok je tu na posudbe.
  • Common Sense
    796
    Crnac je još jedna u nizu loših odluka naših stručnjaka. Dečko već drugu sezonu gotovo sam drži Belupo iznad vode, sve što su prema naprijed odigrali, odigrali su upravo preko njega. Ako se već procijenilo da nije za prvu momčad, barem se mogao osigurati kakav postotak u slučaju prodaje ili buy-back opcija.

    Mok dojam je da premalo cijenimo vlastite mlade igrače (izuzev Topića :grin: ).
  • deda
    32.5k
    Nije lako procjenjivati dečke od 18 godina. Mi smo se kladili na Šaranića, Barišića, a ne na Crnca. I pogriješili. Ali još veća pogreška je ne ugraditi postotak od buduće prodaje.
  • Jurki
    11.6k
    zar nije bilo spomenuto 50%? I pravo prvokupa?
  • San Lorenzo
    15.3k
    Zato smo u perspektivnog Atiemwena ugradili postotak...mislim da i u Čabraju.
  • deda
    32.5k
    Iskreno Jura ne sjećam se, a sad to nitko ne spominje. Za Majera se isto pisalo oko 20% da bi ispalo da nemamo ništa. Budimo realni, mi nemamo pojma što piše u ugovorima, a uglavnom ni novinari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions