• Istočnjak
    93
    Hvala eduardu za članak no bilo bi mi draže da ovo nisam pročital.
    Volim Zeku no kad se netko sam javlja za sportskog direktora i ne vidi neusporedivost načina poslovanja Dinama i Citya, a uz to i predlaže jako šarolike igrače za skupštinu te poslovnjake za predsjednika kluba onda vidiš da je bolje da ostane u penziji i mi ga svi volimo zbog svega onoga prije.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Zeko eventualno moze biti ambasador kluba i to je to
  • NORTE
    11.4k
    U Pragu dovršiti posao, a onda u Osijek po pobjedu pod svaku cijenu!!


    U EL želim:

    Union SG
    Sheriff
    Servette
  • Sajla
    5.1k
    Daj ljudima dovoljno vremena - i razočarat će te. Zato bi Zeki najbolje bilo da se drži penzije, uživa u životu i ne gura se gdje ne treba. Ako ga pitaju za kakav komentar, dati nekakvu diplomatsku izjavu, klubu poželjeti sreću i to je to. On je svoje odradio. Kamo sreće da su naše legende postale uspješni sportski djelatnici, vrhunski treneri, skauti itd. i da samo takve imamo u klubu i ne moramo sumnjati u njihove motive. Ali nisu. Kao da nije dovoljno kad se dogodi greška ili propust da klub trpi, još se i baci sjena na ono što si napravio kao igrač (Bišćan kao friški primjer). Za ljude koji odavno nisu u nogometu zbilja nema mjesta u ovo vrijeme kad je toliko na kocki. Hvala Zeko, ali ne hvala.
  • Jurki
    11.7k
    upravo to. Nama trebaju u klubu, mladi ljudi, koji kuze marketing, te sve ostale danasnje trendove koji su bitni za uspjesno poslovanje modernog Europskog kluba.
    Zeko je u penziji 15 godina i nebi nam donio ono kaj nama treba.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Volim Zeku, teška klupska legenda, ali baš lupa ko maksim po diviziji.
  • NORTE
    11.4k
    Stole tek došao i već smo ostali bez njega.
    Hitno trebamo novo lijevo krilo!

    "Prema prvim informacijama Dinamov ofenzivac teže je ozlijeđen jer se priča o ozljedi križnih ligamenata koljena."
  • Georg Koch
    4.5k
    Jel vi mislite da primjerice Petko i Misic, mogu odigrati i fizicki, a i na nivou i u cet.sa . Spartom, a i nakon toga u nedjelju s Osijekom?
    Nema sanse mislim.
    To je u 11 dana 4 tekme maksimalno teske, sa letom u Cesku.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Imamo 2 gola razlike protiv Sparte, mislim da Mišić svakako mora krenuti jer za njega pravu zamjenu nemamo, ali Petka bi se moglo poštediti čak. A Mišića izvadit ranije ako tamo povedemo (a vjerujem da hoćemo jer smo puno bolja ekipa).
  • Zambatine škude
    2.6k
    Jel vi mislite da primjerice Petko i Misic, mogu odigrati i fizicki, a i na nivou i u cet.sa . Spartom, a i nakon toga u nedjelju s Osijekom?mm8

    Sparta je u ovom trenutku samo simpatična distrakcija. Nedjelja je tekma sezone, a Konferencijska ili Europska nam je sasvim svejedno ove sezone.

    Tako da, što se mene tiče, može odmarati obojicu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    S obzirom na Osijekovu obranu, mozemo staviti juniore u napad, budu dali 3 kom :lol:
  • Georg Koch
    4.5k
    ni za reputaciju, financije, ni ime, ni stanje u/oko kluba, ni za sto ne moze biti isto.
  • Infinity
    16.4k
    Evo dobre prilike kockarima. Dinamo daje 4 ili vise golova kvota 8. Ako ikome mozemo dati cetiri komada onda je to ova osjecka obrana. Samo sto me muci nasa realizacija.
  • Zambatine škude
    2.6k
    ni za reputaciju, financije, ni ime, ni stanje u/oko kluba, ni za sto ne moze biti isto.mm8

    Slažem se za stanje u i oko kluba, ali to je neki naš tumor generalno koji nema veze sa stvarnim stanjem stvari. Ostalo je sve u dvije deke. Čak bi nam za buduće europske pohode KL bila vjerojatno puno bolja, nije to nikakva sramota, posebno ne u ovoj fazi tranzicije.

    Ali da ne drvimo dalje, naglasak je bio na tome da je prvenstvo ove sezone sve i da je Osijek važniji od bilo kakvog utorka, srijede i četvrtka. U sekundi bih mijenjao šest vezanih pobjeda u prvenstvu za isto toliko u Europi, koje god natjecanje bilo.
  • Boycie
    1.1k


    U EL nam i 3.mjesto donosi proljeće, u KL nam donosi fritule. Mi smo europski ozbiljan klub za razliku od nekih, tako da nam Europa treba biti jednak prioritet, pogotovo ako nam je proljeće prilično lako dohvatljivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.