• emilperska
    5.5k
    Biscan/predobra transfer politika svih supaka u upravi skupa + nedostatak srece su nas doveli do tog da nam je pobjeda na Pampers areni majka svih majki. Zadnji put smo Osijek tamo dobili 2021. u ljeto. Prije tog nismo ni pod Bjelicom u veljaci 2020. Znaci vjv negdje 2019.
  • LeonianWrynn
    162
    Zadnji put smo Osijek tamo dobili 2021. u ljeto.emilperska

    Prije toga 2018...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ak se dobro sjećam dobili smo Osijeka tamo i s Mariom Cvitanovićem na klupi i ne baš nekom kvalitetnom ekipom. Ak je mogao trrnerski antitalent Cvitanović uzeti tam bodove onda može i Sergej.
  • boem
    309
    Varaždin zamijenio dva igrača u završnici i odmah nakon toga primio gol... Hm...
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Doveli smo se u situaciju da će biti odlično ako u 9. kolu na Poljud odemo samo sa -5.
  • LeonianWrynn
    162
    Ovo će bit krvava sezona do samog kraja, a Europu ćemo vjerojatno do proljeća igrat
  • Captain America
    17.7k
    Profa je uvjeren u naslov. Jasno je naglasio što mu treba, na upravi je da mu to i omogući. Ovisimo sami o sebi, trebamo sami sebe gledati i bit će sve dobro. Vjerujem da će se publika mobilizirati kao i prošle godine i nosit igrače do najslađeg naslova.

    Još će nam ispasti idealno odgode protiv Varaždina i Lokomotive s obzirom na to u kakvom stanju bi igrali te utakmice.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Zadržavanje malo igre sa zamjenom i da uzmu bod.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Imaš stari auto koji te zajebava stalno, a ti radiš kao manijak za novu limuzinu. Boriš se kao tigar, odričeš se dosta toga. Nakon godina i godina odricanja i rada napokon si priuštiš novi auto i sav si sretan i pun pozitive i optimizma. Nakon mjesec dana novom automobilu krepa motor.

    E tako ja vidim nas i ove debile u upravi.
  • boem
    309
    Jasno. Hoću reći da se Bišćanu spočitavalo da to nije napravio
  • Bruh
    941
    Ak ne pobijedimo ovakav osijek stvarno nemam komentara... sad sam na lokomotivi koja je fulala tipa 4 zicera.
  • Neki tip
    21.3k
    Varaždin zamijenio dva igrača u završnici i odmah nakon toga primio gol... Hm...boem

    Zato smo se mi i čuvali izmjena u Ateni npr.
  • IceMan
    2k
    Znaci posljednjih 8 tekmi Varazdin - Hajduk - 8 pobjeda tovara…


    Fina Daliceva flijalica…
  • Neki tip
    21.3k
    Valja mi odmorit. Što bi rekla Jelena Veljača, ovo postaje "toksično". Zašto spominjem Veljaču? A eto, čak i ona piše manje pizdarije i manje cvili od dijela dinamovaca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.