• marcio amoroso
    36.4k

    Žao nam je što ne možeš prisustvovati općoj euforiji nakon -11 u HNL-u, prodaji tri reprezentativca i ispadanju od AEK-a. Uvijek postoji opcija izbjegavanja tema ili općenito zone.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Zona = Sportnet vol. 2
  • OsamŠest
    3.3k
    A ništa, naganjamo ih dok ih ne ulovimo. Magarac je tvrdoglav i uporan, ali nije baš poznat kao specijalno brza životinja, stiže se to bez problema.

    Nakon što je Jakirović preuzeo Dinamo, nekoliko prijatelja koji su veliki navijači Hajduka mi je napisalo poruku: "Jakirović u Dinamu je najgora moguća vijest za Hajduk."

    Ne sumnjam u nas. Zasukat rukave i napravit posao do kraja. Jakirovićeve momčadi itekako znaju probijat bunker, a ako smo na nivou onda ni ostala trojka s vrha nema kaj tražit. To pokazuje i okretanje protiv Sparte..
  • Mr Anderson
    7.9k
    Priča se ko da imaju neku nedostižnu prednost. Vidjeti ćemo kako dugo će moći držati ovaj tempo.
  • Captain America
    17.6k
    Vidjeti ćemo kako dugo će moći držati ovaj tempo.Mr Anderson

    Imaju tempo 1 utakmice tjedno. U sličnoj poziciji su u kakvoj je bila Rijeka 2016/17 gdje oni imaju dobrih prvih 11 bez zamjena s 1 utakmicom tjedno, a glavni konkurent ima prekratku rotaciju s 2 utakmice tjedno i na proljeće.
  • Neki tip
    21.3k
    Žao nam je što ne možeš prisustvovati općoj euforiji nakon -11 u HNL-u, prodaji tri reprezentativca i ispadanju od AEK-a.marcio amoroso

    A nama (kad već govorimo u množini kao, valjda, predstavnici neke družine, štali) je žao što ne čitaš s razumijevanjem napisanog, a znam da znaš i da bi mogao.

    I -11 i odlazak 3 reprezentativca i ispadanje od AEK-a me žalosti kao i svakoga tko navija za Dinamo, no na to ne reagiram upiranjem prsta u suce i varaždinski negativni niz.

    Na to sam se osvrnuo, na cendranje i insinuiranje kao da nam je itko drugi kriv za situaciju u kojoj jesmo, a ne mi sami.

    Uvijek postoji opcija izbjegavanja tema ili općenito zone.marcio amoroso

    Zahvaljujem na podsjećanju na tu opciju, svjestan sam je. Kao što sam i napisao, odmorit ću ja malo, sve 5.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Kako ne uprijeti prst u suca kad na 1-1 u 45+2 ni ne pogleda situaciju koja je vrlo vjerojatno penal i odlazak Varaždina na 2-1?
  • Georg Koch
    4.5k
    ako je ista potrebno nasem klubu sada, to je kolektivno odmaranje ionako velikog broja navijaca. To bi nam dalo dodatni vjetar u ledja, i napravilo problem konkurentu/ima. Top ;)
  • Neki tip
    21.3k


    Daj me ne taj tagiraj besmislenim opaskama, molim lijepo.

    Od Dinama sigurno neću odmarati, niti sam ikad.

    Ima vas sasvim dovoljno za pisanje. A pisat ću sigurno opet i ja kad budem imao kaj.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Na to sam se osvrnuo, na cendranje i insinuiranje kao da nam je itko drugi kriv za situaciju u kojoj jesmo, a ne mi sami.Neki tip

    Za sve smo sami krivi. Ja suce ne krivim nikada i ne spominjem ih. Slažem se da to ne donosi nikome ništa.


    Na tvoju konstataciju da ti sve postaje toksično se nadoveže kolega @Mr Anderson i napise da je Zona=Sportnet vol.2.

    Ja najiskrenije ne znam šta bi moderatura trebala napraviti da ugodi svima. Stvarno ne znam. Nekada dođem do zida.
  • Georg Koch
    4.5k
    majstore 2 puta si bez da te itko pitao, rekao da ces odmoriti.
    Drugo, opet cu te tagati dokle god smatram da to nije besmislena opaska, cuj besmislena. I dokle god ne krsio pravila zajednice ;)
  • Mr Anderson
    7.9k

    A ništa, onda najbolje da im predamo titulu i pripremamo se za sljedeću sezonu jer ih nikad nećemo stići.
  • emilperska
    5.4k

    Pa transfer politika nam i lici na predaju titule i pripremu sljedece sezone. Slicna stvar je bila i 2016/2017 samo sto su tad slucajno usli u LP i fkt vise nije bilo nikog za prodat nakon Roga i Pjace.
    Samo sto ce ovi nobelovci sljedece godine prodat i Baturinu..
  • dzis
    807
    -11 je samo na papiru. Ne vjerujem da ćemo dvije zaostale tekme izgubiti tako da smirite se sa panikom, odigrali smo doslovno tri utakmice u Hnl-u.

    Nije dobar pocetak, ali nebi toliko bilo strašno da ovi nemaju 5 od 5..stati će i to, ponašamo se kao da su Bayern u Njemačkoj. Ohladite..

    Dobit sutra i uvjeren sam da i Osijek pada pa sa te dvije tekme i prolaskom u Europa ligu doći će malo pozitive i vjere u ekipu. Čekajte samo da ih maznemo na poljudu, ne bojim ih se
  • K3p
    168


    Dakle tvoje rješenje je da ljudi koji su pozitivni, vjeruju u preokret bodovne razlike zabiđu zonu, a ti i ekipa koja pati od depresije i negative nastavi s kuknjavom i trovanjem svake teme.
    Btj, daj si malo razmisli o svojem odnosu prema dinamu i što točno ti to znači u životu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.