• Facke
    3.6k
    Znaci za sad kaj se ulaznih transfera tice za prvu ekipu stojime ovak:
    Mika
    Kaneko
    Bernauer
    Stojkovic
    Kacavenda

    Sasvim uredu po mojem mislenju ali trebaju nam jos bar dva igraci. Jedan u vezi i jedan stoper , mozda eventualne napadac. Vidli bumo kaj bude. Ocekujem od Kaneka i Bernauera da budu korisni bar za HNL.
  • austrijanac
    4.1k
    Nekoliko puta smo obrazlagali da bi samo monumentalni kreten davao cash za stadionMali dioničar

    Potpisujem cijeli post, ali samo i ovo da si napisao, bio bi u pravu.

    U sve te pizdarije nikad, ali nikad ne ulazis s cashom.
  • Jaro
    7.4k
    svi ulazni moraji imati barem do polusezone lufta pokazati di su i sta su. Pa cak ni tada ne mora doci do konacnog suda. Puno veci igraci su u novoj sredini izgledali ko teski flop na pocetku ((Henry i Eduardo u Arsenalu, Modric u Realu...). Tu se o Kaneku donio sud nakon jednog poluvremena...
  • K3p
    175
    Nitko ne valja, bog te mazo. Ovdje se ekipa ponaša ko da su bogom dani i sve redom manageri s MBA diplomama. Dajte se malo spustite na zemlju i prestanite bit prepotentni ko tovari.
  • K3p
    175


    Ne ulaziš, ali ako imaš mozga imaš casha bar za godinu - dvije rata sastrane. Ako nemaš kad malo zaškripi završiš u blokadi.
  • Facke
    3.6k
    KTC bi stel ostati u Zagrebu. Ponudil se sam Dinamu proslji tjeden. Iskrene za rezervu i rotaciju v HNLu bi ga zel.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Evo još jednog insajdera :grin:
  • Facke
    3.6k


    Al ta informacija je sto posto sigurna.
  • Infinity
    16.4k
    Kao i sve do sad.
  • Mihaljević
    9.9k
    Ma bolje bi dao Katiniću šansu do zime je na posudbi , a samo sam pohvale čuo na njegov račun , trebaju nam novi igrači , nova era... Pa nećemo uvijek kad krene lošije u ligi vraćat Ademija, Theophila i oni već imaju 33... Trebaju nam nositelji igre koje smo izgubili ove godine (Njih pet Orša , Ademi, Šutalo, Livi , Ivanušec)... Trebaju nam igrači 24-28g da krene nova era baš kako je krenila ova Bjeličina 2018.
  • Nino Bule
    13.8k
    Daj ti nama reci kakvu je ktc placu trazio da ostane
  • mali M
    5.2k
    Ovaj bi vraćao Gojaka, ovaj Gavranovića, ovaj Ademija, ovaj KTCa.. samo čitam i mozak mi lagano odumire...
  • i more je plavo
    1.1k
    placuNino Bule

    Aaaa cuj, skup je zivot u Zagrebu, pa ne misli on iznajmit stan od 49 m2 u limenci u Zapruđu......
    Da je odma rekel da bi ostal iz "ljubavi" produzili bu mu ugovor batbjos 1.g
  • i more je plavo
    1.1k
    a Krstanović.....jel slobodan :joke:
  • Patak
    2.9k
    Sad su stari igrači sa 33, a Real osvaja LP sa igračima 35+
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions