• scooniepenn
    2.2k

    Naravno da je Turska ogromno trziste, a i sam
    Istanbul je puno veci od Hrvatske tako da nije cudo da je jedan Fener financijski, nazalost i u infrastrukturi i jos nekim drugim
    stvarima iznad nas. Meni osobno je Turska super za otici turisticki, ali nikad ne bih tamo pozelio zivjeti, bilo to poslovno ili kao sportas. Ta razina histerije i fanaticnosti me ne privlaci, a osim toga liga im je prilicno divlja i nisam odusevljen s nogometom koji se tamo igra. Je li liga jaca od HNL-a apsolutno da, ali za vratara razine Livija mislim kako je to jednostavno kompromisno rjesenje promjene radi. Odlaskom tamo to je nazalost karta u jednom smjeru kad je rijec o ambicijama za odlazak u Lige Petice. Osim toga, kao sto sam
    ranije pisao ne bi bilo prvi put da pretjerano trosenje turskih klubova kulminira raspadom sustava, raskidanjima ugovora i povlacenjima po sudovima. Zbog svega sto je dao Dinamu, svakako i Dinamo njemu, zelim mu sve najbolje. Samo mi je zao da je donio takvu odluku jer mi je bas jako drag.
  • i more je plavo
    891
    Ma slazemo se u svemu, ja sam samo ugrubo rekao da je Dinamo čudo s obzirom na sve okolnosti.
    I da trebamo uživati, a ne traziti nemoguce.
    Vec godinama to uspjeva, i nadam se da ce jos dugo.

    Zamisli da si se rodio u Splitu i tata te zarazil Hajdukom.
    Velik klub za nase prilike, po raznim kriterijima, a prije bu stari docekal unuke nego titulu Hajduka????
  • scooniepenn
    2.2k
    Slazem se. Lijepo je biti ambiciozan, ali treba biti i realan. Idemo dalje u pojacavanje postojece i stvaranje nove ekipe. Ono sto jedino mora postati novi modus operandi je ne dozvoliti da igraci udju u zadnju godinu ugovora ako su nositelji i da izlazenje u susret postane standard jer nista dobrog ne donosi.
  • Krizy
    38.4k
    Za Kačavendu 75 000 € svakih 5 utakmica tijekom posudbe.
    JqUHkrz.png
  • Hrc-Vg
    266


    Jasno mi je to, al to ne znači da se trebamo bojati starijih igrača…Za dobre rezultate nam treba mix iskustva i mladosti, a nama sad u vezi pogotovo fali iskustva…Jedan Badelj ko opcija za odmoriti Mišića bi nam sjeo ko budali šamar…
  • veselko tenžera
    1.5k
    Pozdrav svim Dinamovcima gdje god bili! Pratim Zonu neko vrijeme, da se pročitati kvalitetnih stvari. Jedna stvar me inače iritira, nestrpljenje s našim igračima. Odgojen sam tako da o igračkim kvalitetama nekog igrača mogu misliti šta hoću, ali ako taj navuče sveti dres tada ima punu podršku. Kaneko, Francuz, Ukrajinac su tek stigli, odigrali su minimalno i već ih se otpisuje od dobrog dijela navijača. Ok za novinare koji preko njihovih leđa vode neke svoje ratove, ali u nama, navijačima svetog kluba ti dečki trebaju imati punu podršku. Na tribini, u birtijskoj raspravi, na tipkovnici. Izraziti skepsu ok, ali i dati podršku. Nikako ih križati na osnovu par poluvremena. Tako i Nevistić, Perić, Boško, Stojković, Kačavenda. U velike kopačke oni uskaču i trebaju vjetar u leđa. Siguran sam da dio njih prati Zonu. Gradimo novu generaciju kojoj želimo da nadmaši ovu koja je rekla svoje. Podrška igračima dok god je ponašanje i zalaganje na razini.
  • Fantom
    19
    ljubicic+drmic+fan shop+neka crna objava=kacavenda

    ima smisla :monkey:
  • Hrc-Vg
    266
    Ja stvarno mislim da će prodati Petka. Išli su po Miereza koji ne bi došao osim da bude 1. napadač, uz to je baš tip napadača kojeg Jakir želi…I još danas turci pišu da je na lječničkom…Nadam se da griješim.
  • Facke
    2.7k


    Turci piseju.. ha ha ha. Nega su vec u sto kluba preselili.
  • mali M
    4k
    Kaj hoče turci od ovog Dinama, pa raščohali bi nas ko pesi da mogu, Livi ,Orša, Petko, Ademi, Ivanušec, Šutalo, Drmić... Koga su još spominjali s turcima ove sezone?
  • Hrc-Vg
    266
    Imam baš loš osjećaj, bil mi je nekak čudan ispod sjevera u četvrtak…Jako ozbiljan…
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Samo da nam je petka zadrzati.
    Ako ode drmic onda se stvarno oslobađa dosta sredstava za poboljsani ugovor i da se petko umirovi kod nas
    Neka bude novi vođa i neka uvodi klince u dinamo
  • Joey Barton
    255
    Ako se ozbiljno spominje Mierez onda Petko definitivno odlazi, ali bi svakako predložio Sergeju da stisne Vlatku i ostave Petka još ovu sezonu.

    Neka se riješe Drmića i poboljšaju ugovor Petku barem za još jednu sezonu, pa ga prodajte sljedeće ljeto gdje god on želi.
  • gledatelj
    349
    Ma za petka je već rečeno da se ne prodaje jer nema smisla za tako malo cifru koji mogu dobit. Ili će produžiti ili druge godine otići dzabe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions