• Nevo7
    636
    Pitanje: biste li vi vratili kao trećeg napadača Gavranovića (iza Petkovića i Emrelija uz odlazak Drme) i KTC-a kao rezervnog stopera, normalno za neku simboliku plaće 300 tisuća eura, ugovor godinu dana, ili bi išli na Miereza ili slične bombe za nekoliko milijuna eura odštete?
  • Laugreano
    1.7k
    Okereke je odbio trenirat s ekipom, i ceka transfer. E sad, dal to ima veze s nama, vidjet cemo.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Pitanje: biste li vi vratili kao trećeg napadača Gavranovića (iza Petkovića i Emrelija uz odlazak Drme) i KTC-a kao rezervnog stopera, normalno za neku simboliku plaće 300 tisuća eura, ugovor godinu dana,Nevo7

    Ne bi.

    ili bi išli na Miereza ili slične bombe za nekoliko milijuna eura odštete?Nevo7

    Mierez nije nikakva bomba.
  • miro
    3.5k
    ako je Mierez alternativa, onda Gavro i KTC
  • Infinity
    15.4k
    biste li vi vratili kao trećeg napadača GavranovićaNevo7
    Ne

    KTC-a kao rezervnog stoperaNevo7
    Ne

    ili bi išli na MierezaNevo7
    Ne

    slične bombe za nekoliko milijuna eura odštete?Nevo7
    Ne


    Ulozio bih milijune u prave igrace.
  • i more je plavo
    891
    Okereke je odbio trenirat s ekipomLaugreano

    Fin neki momak, ovi nasi bar treniraju pa i igraju do zadnjeg dana :rofl:
  • Nevo7
    636
    zato sam i napisao bomba, jer mi se čini blago sumnjiv igrač, mačak u vreći. Iako protiv KTC-a ne bi imao nikaj protiv da se vrati. Za Gavru sam ovo jutro čuo da je slobodan pa sam si malo razmišljao
  • scooniepenn
    2.2k

    Šutalo i Livi na jednu stranu, ali Luka je isforsirao transfer za smiješnu odštetu jer se njemu eto ide.
  • i more je plavo
    891
    https://www.tuttocremonese.com/rassegna-stampa/i-gds-i-due-nodi-da-sciogliere-valeri-e-okereke-1215

    Sad mi tu baratamo svakakvim ciframa, a kako ovi vele, Talijani racunaju da Okereke vrijedi 5-6 milja, pa sad kome vjerovati.......ja ne znam.
  • Facke
    2.7k


    A cuj. Ak je bas stel u taj Feyenoord nek ide. Nemame ga onda kaj zadrzati. Svi su ispali fair. J.Sutalo i Livi su ostali do Playoffa, Iva do prve s Spartu. Zna se da sme mi uvijek dobri prema nasim igracima kaj se transfera van tice , da im nikad probleme ne delame. Bumo se mi znjima jos vidli, pa kad im zabime tricu nek si misliju kam su presli :lol:
  • San Lorenzo
    12.5k
    , ja bih možda najradije vratio Crncamiro

    Pridružujem se timu 'Crnac'...nije to neki estetski privlačan nogomet, ali ima agresive, ima lijevu nogu, podsjeća me na Rebića stilom igre...neznam kakav deal imamo s Belupom za njega.
  • Droljo
    6.2k
    Crna zvir ili crnac? Too much for me...
  • scooniepenn
    2.2k

    Tako je najljepše, utrpati im za dugo sjećanje :lol:
    Šalu na stranu, ali da barem to izlaženje u susret, od kojeg mi se povraća svaki put kad čujem, naši bivši igrači barem vrate prilikom svog povratka u Dinamo u godinama kad nam još mogu donijeti kvalitetu. S druge strane, diljem Europe u klubovima našeg ranga ne vidim da igračima nositeljima ti isti klubovi toliko izlaze u susret, a vidim da se puno više vraćaju u fazi karijere kad još mogu donijeti kvalitetu. Just sayin... :confused:
  • Crni86
    1.4k
    Svakako bi vise volio vidjet okerekea u dinamu nego Miereza, cini mi se da nam nudi vise mogucnosti u europi (jak 1vs1, brz, okomit) i da bi mogo bit jedna vrsta zamjene za orsu. Stojke je top talent i odlican igrac, ali treba mu dat vremena za prilagodbu kao sto su imali majer,ivanusec i sl. Na to nadodat stopera tako da rista moze nazad na beka i prosirit rotaciju s jednim box to box veznjakom i spremni smo za sezonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions