• ivosivo
    173
    Ako se zbilja riješimo Drmića, ja bih možda najradije vratio Crnca, jer bi on u rotaciji imao nešto za reć i definitivno bi ulaskom u igru donio novu energiju ekipimiro

    Koliko vidim, Crnac je želja i NK euforije.... Kao zapratili su ga na instagramu Melnjak i Šarlija koji su igrali u Slaven Belupu. :lol: :lol: :lol:
  • Jurki
    9.5k
    kolko ja znam ako se odlucimo na kupnju Crnca imamo pravo prvokupa.
  • ivosivo
    173
    ↪ivosivo kolko ja znam ako se odlucimo na kupnju Crnca imamo pravo prvokupa.Jurki

    Znam to, samo navodim čime se članovi prosječnog kluba vode... Zamisli, zapratili su ga na Instagramu bivsi igraci Slavena.... Odmah je to to....
  • DiddyGuela
    1.3k
    Crnac je vrlo dobar igrac. Pratim ga jos od vremena kada je bio kod nas, nastavio se dobro razvijati u Slavenu. Igra vrlo zrelo za svoje godine, prije svega mislim na defenzivu. Sjajne fizikalije, koristan je u skoku a i vidim da ga Moniz pocinje koristiti i kao centralnog napadaca pred kraj utakmice.

    Naravno, primarna pozicija mu je desno krilo. Bio bi savrsena alternativa za Špikića. Mlad je, bio je u klubu i mozemo ga dobiti za 1M€ koliko je otkupna klauzula za nas.
  • Infinity
    15.4k
    Nisi dovoljno dugo na forumu. I nama je taj Instagram i tko koga prati zvijezda vodilja :lol:
  • dinon7
    543

    Odlaskom Ivanuseca, na lijevom krilu je rupa duboka kao Marijanska brazda.
    Prvo sto očekujem i želim je klasično lijevo krilo. Ne igrač kojem će to biti treća pozicija ali eto, kao, može ju odigrati
  • Teofil Kateran
    987
    Crnac bi sad za HNL bio super za desno krilo, raspored će bit gust i mogao bi dobiti minuta.
  • Krizy
    38.4k
    Kaneko bi mogao završiti kao desni bek za HNL
  • San Lorenzo
    12.5k
    Kaneko bi mogao završiti kao desni bek za HNLKrizy

    Spinazzola style.
  • dzis
    611
    Odlaskom Ivanuseca prodaja Bockaja jos gluplje izgleda.Definitivno bi dobro dosao za HNL,a zamislite tek ako dovedu Miereza :lol:
  • emilperska
    4.1k

    Mozda cak lijevi jer je lijevak. Znam da je u Japanu igrao wingmana desno, ali nama ce mozda i desno i lijevo..
  • Mihaljević
    8.6k
    Treba dovest veznog koji je dostojan broja 8 , prazan je a Krdžalić ide u Loksu.
  • emilperska
    4.1k

    Bockaj je igrac kojeg je Hoxha pretrcavao kao Bale Batru 2013. ili kog vec. Osobno ga ne zelim blizu Dinama.
    Tipicni Mamarin igrac. Filho meo kao Sammir sam na lijevom beku.. Moderni europski nogomet ne trpi takve likove
  • Droljo
    6k
    Nisi dovoljno dugo na forumu. I nama je taj Instagram i tko koga prati zvijezda vodiljaInfinity

    Pa imamo formiran tim stručnjaka koji samo to i prate. Instagram bojna u slengu.
  • i more je plavo
    891
    pa Pero je rezerva i na Cipru u tom strasnom Pafosu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions