• dinon7
    547
    Bit će ovo jako dugih 14 dana do kraja prijelaznog roka
  • OsamŠest
    2.7k
    Bit će ovo jako dugih 14 dana do kraja prijelaznog rokadinon7

    I prometnih :smile:
  • Jurki
    9.6k
    nije Van Dijk ali je zahvalan stoper.
    I ponavljam se vec, igral je kod svakog trenera Dinama. Ali bas svakog. Bas da su svi ti treneri totalne neznalice nisu. I kuze neki kurac u tom nogometu.
  • dinon7
    547

    Daj boze da si u pravu.
    Ovo ja najbitnija godina u bližoj povijesti. Nova liga prvaka, vise ekipa unutra, lakši ulazak, puno vise para.
    Ovo se ne smije propustiti. Mi moramo biti prvaci i dati sve sto možemo da smo nagodinu u toj skupini lige prvaka
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Peric s 3 iza i sa 2 iza nije isti igrac. Zbog visine i sirokog prostora je puno ranjiviniji s 2.. Rotacija kao i do sada, boljeg, lojalnijeg neces nac.
  • Mr Anderson
    6k

    Tako je. Kod Bjelice je bio rezerva, koristio ga je kad smo igrali s tri otraga. Nakon što se polomio postao je još sporiji i tromiji. U igri s tri otraga još to bude OK, ali s dva stopera, pogotovo sad kad nema Šutala je to hazard.
  • Orc123
    6k
    Peric isto nije meni omiljen stoper ali je konstanta. Đeni je cak ranjiviji sa 3 iza nego sa 2 jer sa tei iza pokriva i stopersku i bekovsku poziciju za koju nema brzine! Zahvalan igrac i kak se kaze vojnik kluba koji ce svoju rolu uvijek odigrati i dati sve od sebe.on nam je najmanji problem!
  • OsamŠest
    2.7k
    Perić je prije ozljede, posebno za vrijeme Bjelice bio reprezentativci kalibar. Zapravo je i bio onaj kratki period.

    Sjećam se jedne scene. Ne sjećam se tko je bio protivnik, ali išao je napadač 1 na 1 sa Dinom. Nije ga uspio proći, ali je izborio korner jer je Periću pobjegla već skoro osvojena lopta.

    Nakon toga slijedi njegova žustra i ljutita reakcija na samog sebe, u stilu kak mu se to moglo dogodit.

    Bio je brutalan i pucao od samopouzdanja. Definitivno ga želim u momčadi, barem svaku drugu utakmicu u prvih 11.
  • Mr Anderson
    6k

    Dobro, svatko pamti Perića po nečemu. Ja ga pamtim po Atalanti u Milanu, noćna mora i igrali smo s tri iza. Bili smo baš iza našeg gola prvo poluvrijeme, to je bio horor od njegove igre. Koliko kikseva i loših odluka u jednom poluvremenu. Može on nama poslužiti u HNL-u i ko nekakav backup u Europi, ali ne ko prva opcija pogotovo sad kad nema Šutala. Jučer ga je par puta Rile izvukao.
  • Common Sense
    529
    Ničota piše kako je Gazintepspor zainteresiran za Drmića. link
  • Jurki
    9.6k
    da oce to piskaralo bar jedan transfer pogoditi.. kamoli srece.
  • Common Sense
    529
    Nadam se da je interes za Drmića stvaran i da ćemo ga skinuti s plaće. Za 1.2m € plaće mislim da se može dovesti odlično pojačanje, kapitalac kako bi se reklo. Na primjer zvezda je dovela Krassoa bez odštete i za 800k € plaće.
  • Mr Anderson
    6k
    Jeli je realno da mu taj neki G-spor da veću plaću nego ima kod nas?
  • Common Sense
    529
    Prema capology.com, najveću plaću u tom klubu ima neki senegalac (1.6m €), iza njega je rumunj s 1m € i neki srbi s 960k i 750k.

    Još su jednog napadača srbi besplatno doveli, Olayinku, koji je prethodno bio kapetan Slavie Prag i koji je prošle sezone zabio 37 golova u 47 utakmica. Također mu je plaća 800k €. Takav napadač nama treba.
  • Orc123
    6k
    Kaca znaci na polugodisnju posudbu!? Dobar deal....iako bi ja uzeo ga na posudbu na 1 godinu....premalo vremena da se vidi dal ce ga mucit dalje ozljede ili ne....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions