• Jurki
    9.6k
    Ma bu on otisel i za istu placu. Jos plus bonus za potpis ugovora.
    Jebe se njemu di bu slusal muziku… dal u Zagrebu ili Turskoj… njemu tak isti kurac.
  • Infinity
    15.4k
    Ma nema sanse da mu daju koliko kod nas ima. Nema sanse da mu itko da toliko.

    Nije mi jasno zasto ga se ne iskoristi maksimalno kad je vec tu, jer ga se rijesiti sigurno necemo. Nije balvan, dobar je napadac i moze nam dati puno. Ne vidim smisao ulaganja u Miereza pored njega, jer to ulaganje nije malo.
  • scooniepenn
    2.2k

    Malo si se zeznuo, Olayinka ti je zabio 33 gola ukupno otkad igra za Slaviju, dakle kroz 5 sezona. Prošle godine 11, dakle 1/3 od ukupnog broja. Dakle, nisu to baš neke spektakularne brojke, premda je meni dobar igrač. Neki ovdje potcjenjuju Okerekea, a čovjek je dvije sezone zaredom zabio u Serie A u davljenicima po 7 golova. To za mene ima malo veću težinu.
  • Orc123
    5.9k
    Drmic je igrac za veteranski nogomet, od trke nula, suradnja u pas igri isto slabo, ne radi pritisak, ne moze trcat, ima staklena koljena...hvala mu i sretno! Treba to rijwsit pod hitno. Za novac koji zelimo dat za Miereza mozemo nac boljeg napadaca i mozda i mlađeg ali to ne znaci da nam Mierez ne bi dobro dosao. Igrac koji 90mins trci i ide u svaki duel...zna zabiti...
  • Common Sense
    527
    Isprika, u pravu si, krivo sam gledao. Ukupan skor u Slaviji Prag u 5 sezona (od 18/19 do 22/23) mu je 183 nastupa, 50 golova, 23 asistencije. Igrao i zabijao u Ligi prvaka, Uefa ligi, Konferencijoj ligi.
  • Nino Bule
    12k
    Peric mora igrat nakon odlaska sutala jer jedini zna iznjet loptu po podu, i bosko i bernauer znaju s loptom ali oni 90% rokaju dijagonale i nemaju rjesenja ko peric, od ulaska s loptom do dodavanja kroz linije, velika mana mu je branjenje prostora al boze moj ima 50 europskih startova, prica se o njemu ko da se radi o igracu varazdina ili istre.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Otkud toliko hate za Perića?
  • i more je plavo
    891

    Sad zavisi kak gledas, ni Okereke nije free agent, i za njega treba neke 2 milje.
    A ako u pricu oko Miereza zaista bude ukljucen Perkovic na kojeg se iz nekih razloga ne racuna, onda to i nije tako velika razlika.
    Igraca poput Miereza nemamo, i ja mislim da je on prilicno iskoristiv kad se napada na postavljene obrane, a to je u hnl-u najcesce.
    Zabija glavom i vise bocni ubacaji nebi bili besmisleni, a i maltretira stopere i vrlo je koristan kad se hoce igrati visoki presing.
    U europi nisam siguran da bi nam previse pomogao, ali te utakmice i onako igramo na tranziciju i za to smo solidno pokriveni.
    Ali svi pricamo da je prvenstvo ove godine najvaznija prica, a tu mislim da toro garantira 12-15 golova, a takvog igraca nemamo vec godinama.
  • scooniepenn
    2.2k

    Upravo to, Perić je u iznošenju odličan, tehnički jako dobar i nema straha kad mu je lopta u nogama. Čak i kada izgubi loptu dugim korakom bez problema stigne pogrešku ispraviti. Boško je, također, dobar tehnički, ali ga nije bilo, a i sada je realno da barem ovu polusezonu neće moći više od 1 utakmice tjedno.
  • Droljo
    6.2k
    Imamo boška i možda dovesti još jednog stopera. I bumo tu dobro pokriveni
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    jučer gledam Boška sa sjevera, čovjek trči na petama, jako težak, nadajmo se da će proigrati
  • scooniepenn
    2.2k

    Ovo što si rekao za Miereza stoji, no ne vidim da Okereke ne može u HNL-u isporučiti 15-ak golova. Ako može u Serie A 7, onda mu ovo ne bi trebao biti nikakav problem. Brz je, jak, tehnički bolji od Miereza, odličan u igri jedan na jedan, a može i lijevo krilo odigrati. Po meni bi mogli dosta od njega profitirati. Osijek ako bi i uzimao nekog pod račun to je Perković kojeg smo platili 2 milje, dakle to je i dalje 4. Čak da Okerekea i Miereza stavimo pod zajednički nazivnik meni Mierez ni u teoriji ne vrijedi duplo od Okerekea.
  • Teofil Kateran
    1k
    Bilo bi super riješit se Drmićeve plaće. Kačavenda i posduba su odlično dogovoren deal, bit će puno utakmica i prilika sad pa će se vidit jel može.
  • dumitrumitu
    894
    Ja mislim da Perić nije igrač za DInamo ali sam isto tako bio među najvećim pluvačima Rahmanija pa vidimo kako je to završilo.Tako da mi je bolje ne komentirati.
  • miro
    3.5k
    Ako se zbilja riješimo Drmića, ja bih možda najradije vratio Crnca, jer bi on u rotaciji imao nešto za reć i definitivno bi ulaskom u igru donio novu energiju ekipi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions