• Captain America
    17.7k
    Ja i dalje mislim da je država rekla, sredit ćemo vam zemljište, sjašite koju godinu.nwankwo646

    Ne bude li Lige prvaka, neće bit ni love od nagradnog fonda. Ne bude li Lige prvaka, prodavat ćemo Baturine za kikiriki. Zaključak svega, nećemo ni moći financirati gradnju stadiona od 80 milijuna uz inflaciju i zemljište nam sigurno neće trebat.
  • vjeko1701
    8k
    Produljenje Petkovića, dva kapitalca. Para imaju. Bez toga neka si opale svi kolektivni šamar.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Perković je bio pomoćni i kod Čačića, a onda je otišao u Rigu. Dosta me iznenadilo kad je pristao preuzet u15
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Prije svega čestitke dečkima i vama tu na forumu na pobjedi. Mislim da stvarno možemo biti sretni i zadovoljni za budućnost. Sergej će biti pun pogodak.

    Pitanje, dali je neko možda vidio dali je postavljeno pitanje HRTu zbog čega se organizirao prijenos kluba iz Splita ali ne i hrvatskog prvaka koji se ajmo reć bori za obraz hrvatskog nogometa.?
  • LeonianWrynn
    162
    dali je postavljeno pitanje HRTu zbog čega se organizirao prijenos kluba iz Splita ali ne i hrvatskog prvaka koji se ajmo reć bori za obraz hrvatskog nogometa.?Doktor Kunić

    Jer je jeftinije kupiti pravo za konferencijsku ligu nego za ligu prvaka
  • nwankwo646
    342
    Sad neka Sopić vidi šta će u nedilju, težak ritam, a aktivan rezultat iz francuske :grin:
  • Infinity
    16.4k
    Treba reci da nam itekako ide na ruku taj rezultat. Da su popusili 4-0 sigurno bi jurisali, ovako ce razmisliti.
  • nwankwo646
    342
    A opet, Sopić ne-jurišanjem izvuče rezultat :chin:
  • Infinity
    16.4k
    Nisam mislio u tom smislu. Mislim da ce cuvati glavne igrace i biti u mislima negdje drugo, a ne u utakmici s nama.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Odmarali su protiv hajduka nakon kosovara, mislim da nece drukcije biti ni sad, osim ako misko naredi drugacije jer ce svakako tesko do prolaza iduci tjedan.
  • Droljo
    8k
    A mi nebumo odmarali kao? Koja je razlika?
  • Ludovic IX
    7.3k
    ili više nije član uprave. Ko zna kakve borbe se tamo vode. Možda je odustao..nadam sw da sam u krivu
  • Neki tip
    21.3k
    Nit ja mogu određivati tko će što pisati, niti bih, zapravo, uopće htio takvu "moć".

    Ali mogu predložiti, zamoliti, sugerirati, pozvati.

    Pa eto predlažem i pozivam, i sve to između, da barem iduća 3 dana ne tiskamo biblije o brodićima i barkama, o mirazima i kapitalcima, već energiju, planove, maštanja, želje i slova usmjerimo na nedjelju u 21h na Maksimiru.

    Jakirović je otvorio u skladu s gardom, frajerski i pobjednički, Ivanušec je otišao, ali dirnut (i meni dirljivo iznenađujućim pozdravom Sjevera) i rasplakan, Liviju se poslalo hvalu na daljinu, utakmicu se provelo grmeći, pjevajući, zapad je budan i suradljiv, Nevistić izlazi na ubacivanja (osim jednog), Rile mi je sve draži i draži,

    a Petku želim da bude idući igrač kojem Sjever skandira. I prvi koji nakon toga kaže - ostajem, jebi si mater Trabzone. Pardon maj frenč.

    Nisam suvisao, već malo pripit i dosta pospan. Ali eto morao i htio bacit par riječi.

    Danas je bila jako, jako važna tekma. A u nedjelju je ništa manje važna. Na tribine!
  • NitkoBitan
    17.1k
    Pa eto predlažem i pozivam, i sve to između, da barem iduća 3 dana ne tiskamo biblije o brodićima i barkama, o mirazima i kapitalcima, već energiju, planove, maštanja, želje i slova usmjerimo na nedjelju u 21h na Maksimiru.Neki tip

    !
  • NORTE
    11.4k
    Postoji li neko pravilo da 1. kolo EL igramo doma jer smo u 1. potu ili možemo igrat i vani?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.