• Nino Bule
    13.6k
    Mi se ne planiramo pojačati i okrećemo se unutarnjim rezervama tako da će u najmanju ruku biti zanimljivo.marcio amoroso

    Nadam se da ovo nije istina, pa uprihodili smo prčenih 40 milja samo od ove trojice, i jos skoro 20 od gvardiol + majer + broz + kova, ne potrose li bar 5 milja do kraja roka nesto opasno smrdi.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ovo je očigledno istina jer sve na to ukazuje. Uostalom taj neki Brodić ionako nije pojačanje. Ademi je sigurno kralj i nepotrebno je o njemu kao čovjeku pričati, ali igrački također jednostavno nije pojačanje.
  • Nino Bule
    13.6k
    Ovo je očigledno istina jer sve na to ukazuje.marcio amoroso

    Tek su prodani, dat cu im tjedan dana prije nego poludim, i jakir je najavio da zeli 2 igraca za prvih 11, sumnjam da bi to govorio tek tako
  • LeonianWrynn
    162
    ne potrose li bar 5 milja do kraja roka nesto opasno smrdi.Nino Bule

    Nije riječ o novcu nego o pojačanjima, ako oni misle potrošit €5mil na Miereza i Brodića onda je bolje da nisu ništa ni potrošili

    E sad, ako potroše tih €5mil pametno onda će bit lakše disati

    Ali zasad su nas novinari samo s njima povezivali
  • marcio amoroso
    36.4k
    Tek su prodani,Nino Bule

    Tek su službeno prodani. Njihovi odlasci su očigledno davno dogovoreni. Da su planirali trošiti i dovoditi igrače imali su vremena da ih dogovore i predstave već jučer.
  • Nino Bule
    13.6k
    Ma ne brine me s kim nas novinari povezuju, nisu imali pojma ni za mykhu ni francuza, veci je problem sta ne djelujemo nimalo efikasni a gori nam pod nogama.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Tko kaze da ne planiraju? Jesi znao za Mykhu i Maxa prije nego su potpisali? Kadar sigurno nece ostati ovakav, 3 igraca minimalno ce doci do kraja mjeseca (znam da je 8.9. kraj transfer roka ali se moraju dovesti ranije zbog registracije)
  • Infinity
    16.4k
    Velika je greska sto smo ovo ljeto povukli neke poteze prekasno, a jos veca greska bi bila da u narednim danima ne povucemo nikakve poteze, tj. da ne dovedemo nikoga i okrenemo se unutarnjim rezervama.

    Zna marcio, davno sam rekao da meni uprava ne ostavlja dojam da lose radi, nego da ne radi nista. I to je problem. Jel moguce da nismo sposobni dovesti pojacanje, makar sad sa zakasnjenjem?

    Fale nam dva stopera, jer od Boska nema nista. Fali nam mozda i spic ako se Emreliju i Drmicu ne vjeruje. Fale nam oba krila, eventualno jedno ako ce Stojkovic zatvoriti jedno. Poceli smo ljeto s tri igraca manjka, nismo nista napredovali, cak smo nazadovali. Dinamo je losiji nego 1.7., daleko losiji i tesko da ce u narednim danima postati bolji u odnosu na tad, ali moze biti bolji nego danas. Samo se uhvatite je*enog posla za koji ste placeni.
  • The Undertaker
    5.2k
    Kako sada stoje stvari, mi smo prvenstvo prepustili Hajduku, namjerno ili neznanjem, ne znam što je gore. Sad nam ostaje da čekamo da se oni samoubiju ili da se Livaja ozlijedi na duže vrijeme. U tom svijetlu, biti će "zabavni" sljedeći koraci u ustroju kluba. Tko će ovima dati "povjerenje"?
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ovaj pomocnik Perkovic mi se cini ok po ovim prvim izjavama. On je bio zaduzen za pionire, znaci opet preslagivanje u skoli.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Kako sada stoje stvari, mi smo prvenstvo prepustili Hajduku, namjerno ili neznanjem, ne znam što je gore. Sad nam ostaje da čekamo da se oni samoubiju ili da se Livaja ozlijedi na duže vrijeme. U tom svijetlu, biti će "zabavni" sljedeći koraci u ustroju kluba. Tko će ovima dati "povjerenje"?The Undertaker

    dinamo je zadnjih par tjedana inkasirao 50 milja eura... ako to nije dovoljno da se dovede par pojačanja i kroz sljedeća 33 kola završi 10 bodova ispred kluba koji praktički nema nikakva veća primanja...
  • vjeko1701
    8k
    Trenutno imam osjećaj da bi kolega Orc kao SD bio pojačanje.
  • nwankwo646
    342
    Ja i dalje mislim da je država rekla, sredit ćemo vam zemljište, sjašite koju godinu. Jedino u tome nalazim smisao da se nisu dovela pojačanja -zamjene za reprezentativce, na početku priprema, prije kvalifikacija, prije početka prvenstva...
  • Infinity
    16.4k
    I zasto netko ne izadje s tim u javnost? Znas kakav se pritisak mogao napraviti i kakav bi to skandal mogao biti? Cuj sjasite malo i evo vam zemljiste. Zemljiste je Crkveno, a Crkva ne trazi od drzave nista, trazi zamjensko od Grada. Zasto je Gradu Zagrebu u interesu da Hajduk bude prvak?

    Drzava i ako ce praviti Maksimir iz budzeta, bas mislis da ce to proci u miru ako ne urade i Poljud? I zasto bi mi dali titule, a da stadion dobijemo mi i Hajduk?

    Kanite se teorija zavjera, uprava nam nema tri ciste i to je to.
  • nwankwo646
    342
    Lakše mi je virovati u ovo nego da uprava može bit toliko nesposobna...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.