• Mali Zeus
    12.7k
    U svakom slučaju da, cijelo ljeto se nateže oko prodaja, i sad je 24.8. a mi nemamo 3 reprezentativca. Do sad je sve trebalo biti riješeno, i prodaje i dolasci. Ok imamo 3 nova, ali nedovoljno, osobito sad kad smo izgubili kapitalce.
  • Juznjak
    3.8k
    Rijeku krompirom i za Rudeš su mi navijači Hajduka sami rekli da to nije nikako odigranoCaptain America
    A mi smo se ubili od ljepote u tim malim utakmicama. Pa mi zadnjih 10 godina čekamo da uđe neki krompir ili da nas posreći i onda smo 99% sigurni da smo dobili utakmicu protiv ekipa iz HNL-a. Isto tako su oni čekali da utakmica završi protiv Rudeša, a i da su primili jedan gol vjerojatno bi opet dodali malo gasa kao na početku utakmice. Počeli su igrat te male utakmice identično kao i mi (ako ne i bolje) i to je definitivno pokazatelj da su se digli.
  • Georg Koch
    4.5k
    Rijeku krompirom?
    H 13 suteva (6 u okvir) R 7 (0)
    60-40 posjed lopte.
    Jedino da se totalni obrat dogodi u djelovanju uprave i odradimi 3-4 dar mar-a. I onda nadat se da ce se to poklopit.
    A do tad imamo 2 puta cehe, rijeku i osijeka...bez prava na kiks
  • Captain America
    17.7k
    Počeli su igrat te male utakmice identično kao i mi (ako ne i bolje) i to je definitivno pokazatelj da su se digli.Juznjak

    Lani je u ovo vrijeme bila slična situacija. Pobjeđivali su, al kakve su to pobjede bile? Sve na livajin pogon. Možda se sjećaš famozne tablice izgubljenih bodova i kako su bahato došli na Maksimir i kako je to završilo. Bolji nego lani jesu, al nije to tolka razlika u odnosu na lanjsku ekipu.

    Rijeku krompirom?mm8

    Jakir je poslao ekipu bez Ivanovića, Pašalića, Selahija, Radeljića, Veige i Gode. I takvu Rijeku su dobili golom nakon flipera u 16. Još je Rijeka došla s Kosova, a oni su imali 9 dana lufta.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Simic nije bio na rucku sa delegacijom Sparte, jedini od clanova uprave :chin:

    Ili nije bio gladan ili ima posla za obaviti. Nadam se ovo drugo
  • Georg Koch
    4.5k
    nakon sve ove statistike, isticati krompir je stvarno smijesno. RI nije imala suta u okvir. Plus ako si gledao tekmu, valjda si vidio tko je blize golu, ako je to upitno uopce nakon ovakve statistike.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Pa dobro je Captain America napisao, Rijeka je igrala tesku utakmicu na kosovu i bili su iscrpljeni dok s druge strane tovari nisu igrali od utakmice sa nama na Maksimiru pa im je to bila prednost. Rijeka nije odigrala dobro to stoji, ali daleko od toga da su bili na 100% na toj utakmici.
  • Neki tip
    21.3k


    Kad smo kod toga, dođi si spiti znama jednu, dve, tri posle tekme. Znaš di bumo.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    mozda je vrbovao igrace Sparte za to vrijeme :lol: Zadnji put smo im Slepicku klepili.
  • nwankwo646
    342
    Ok i da je hajduk isti ka uvik i past će nakon prvog kiksa... ali, da li ćemo mi bit sposobni to iskoristiti...? Ove godine, u najmanju ruku, manje sposobni za to nego ikad u zadnjih 10 god.
  • LeonianWrynn
    162
    Mislim da je sasvim realno očekivati da će ove sezone Hajduk imati negdje 75-80 bodova.

    Već sad imaju pobjedu na Maksimiru, prošle sezone to nisu imali, a završili su s 71.

    Dakle, ako želimo titulu, 85+ je vjerojatno osigurana titula, 80-85 poigravamo se s vatrom, sve ispod 80 je crvena zona.

    Prošle godine smo s reprezentativcima i pola sezone s Oršićem i Ademijem imali 81.

    Jesam li samo ja tu onaj koji vidi problem/opasnost?
  • Nino Bule
    13.6k

    Problem/opasnost postoji ali prvenstvo je realno bilo gotovo na polusezoni i samo cacicevim samoubojstvom je postalo zanimljivo mjesec dana, da je nama hajduk cjelo vrijeme drzao ritam mislim da bi imali 85 bodova minimum prosle sezone. Za ovu nam trebaju sad dva kapitalca i ako nedaj boze bude drz nedaj na zimu treba potrosit ko nikad u povijesti kluba.
  • Facke
    3.6k


    Pa cemu se usrati od tovara dele? Ja ne vidim nikakvu opasnost. Njihova kabina je tempirana bomba. I to se vec protiv PAOKa vidle kad su poceli biti nervozni nakon 20-25 minuta. Nase same da mirne odigrame i uzimame bodove. Sve druge bu vreme pokazale.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Dinamo je do prije par dana imao 7 klasetina za HNL.
    Livaković, Šutalo, Ristovski, Mišić, Ivanušec, Baturina i Petković. Ostali smo na 4, a moguće je da ostanemo i na 3.

    Špikić, Moharrami, Perić ili Ljubičić su solidni igrači, ali Dinamo ne bi osjetio razliku da se neki od njih zamijenio sa nekim solidnim HNL igračem. Ove klasetina koje smo izgubili neće biti lako nadoknaditi.

    Hajduk ima 3 do 4 HNL klasetine i sada smo što se tiče kadra realno tu negdje. Kada uzmemo u obzir da ima 8 bodova više za mene ne bi bilo iznenađenje da bude prvak što uostalom pokazuju i kladionice, a i oni rejtinzi koje je izbacio Globan.

    Mi se ne planiramo pojačati i okrećemo se unutarnjim rezervama tako da će u najmanju ruku biti zanimljivo.
  • LeonianWrynn
    162
    tako da će u najmanju ruku biti zanimljivomarcio amoroso

    I meni se čini
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.