• Captain America
    17.7k
    Nije se za Bernauera pisalo nešto između 300-400k?vjeko1701

    Za Bernauera je to bila priča u startu. Lesi je u podcastu spomenuo da ima 600. Kolega Common Sense valjda zna nešto više jer sumnjam da se Lesi registrirao na Zonu :sweat:
  • vjeko1701
    8k
    Aha, to je Lesinar rekao, ok, sad sam barem siguran da nije tako.
  • LeonianWrynn
    162
    Mi smo tog Benrauera platili ko ozbiljno pojačanje, što se cifre tiče, nadajmo se da će se isplatiti
  • Nino Bule
    13.6k
    Platili smo ga 1.2 mil eura i 300k place, tako je prenio i germanijak, i sn, i tironi.
  • Captain America
    17.7k
    Mi smo tog Benrauera platili ko ozbiljno pojačanje, što se cifre tiče, nadajmo se da će se isplatitiLeonianWrynn

    Doveden je na Bišćanov zahtjev, a onda je stopera igrao desni bek Ristovski. Bišćan nije bio glup pa da drži bezveze igrača kojeg je sam tražio prikovanog za klupu. Izgleda ko ozbiljan promašaj već sad i s razlogom je Jakir jučer rekao da treba stopera ili desnog beka.
  • Common Sense
    796
    Nisu plaće u 2. francuskoj tako slabe kao što neki misle, a logično, čovjek je prelaskom u novu sredinu i državu išao i na osjetno veću plaću. Nema 600k kako se spominjalo, ali nije daleko od toga.
  • Klenx
    5.6k
    Znači Teofil, Oršić, Ademi, Livaković, Šutalo, Ivanušec, Lauritsen + par ovih odrona
    5 milja najmanje godišnje skinuto s troška za plaće.

    Štedimo!
  • LeonianWrynn
    162
    Platili smo ga 1.2 mil eura i 300k placeNino Bule

    1,2mil + bonusi koji se penju na skoro 2mil eura
  • Jurki
    11.7k
    Doveden je na Bišćanov zahtjev, a onda je stopera igrao desni bek Ristovski. Bišćan nije bio glup pa da drži bezveze igrača kojeg je sam tražio prikovanog za klupuCaptain America

    Svi smo mi znali da Bernauer nije pojacanje, vec prinova. Ne zna jezik, treba mu vrijeme aklimatizacije itd. Ne velim da bu pojacanje kroz 6 mjeseci, godinu..mozda ispadne flop ko zna.
    Odigral je premalo minuta da mozemo ocijeniti kakav je kalibar igraca.
    Sjetimo se samo Lauritsena.. dosel i odmah napravil tak retardirani penal kakvi ne smijes napraviti ni u juniorima.
    Nakon kaj se priviknul na momcad, odigral je vrlo dobre role.
    Edit: naravno da trebamo stopera jaceg kalibra koji moze odmah uskociti.
    Nismo valjda dosli do toga da bumo otpisivali igrace nakon jedne odigrane utakmice?
  • Dinaminjo
    930
    Doveli smo ga da se nasi izlazni juniori mogu kaliti u Bravu / Loksi, a da inamo dovoljan broj stopera.

    Za hnl je 90% tekmi dovoljan.
  • LeonianWrynn
    162
    I ne znam za vas ali ja osobno ne želim više ništa čuti vezano uz štednju/nema se para itd..

    Dobili smo 13,5mil od Gvardiola, bonusi od majera/brozovica+ prodaja Šutala za 20mil, prodaja Livakovića za 10mil, sad će otić i Ivanušec za 10-ak...

    Uzmimo uz sve to i novac od plaća kojeg smo sad oslobođeni + odlazak ademija i oršića ranije ove godine

    Kupili smo Benrauera za 1,2mil + bonusi, Kaneko posudba za 400k, Ukrajinac Mihaljičenko na pay2play ugovoru (koji je jeftiniji od 3-4mil) i stojkovića za 3mil

    Dakle uprihodili smo od prodaja valjda doslovno 10 puta više nego što smo potrošili na dolaske igrača
  • i more je plavo
    1k

    Ne bubas cifre, meni je jos prije 4 g rekao "zastupnik" tada perspektivnog desnog beka, koji je prodefilirao i dinamom ali se nije duze zadrzao, rekao da ispod 10 tisuca € mjesecno ne razgovara, a tu je jos i provizija agencije.....tak da se skupi.
    Taj desni bek i danas juri pašnjacima hnl-a , standardan je u ekipi, i vjerojatno danas ima i nesto vecu placu.
  • Captain America
    17.7k
    Nakon kaj se priviknul na momcad, odigral je vrlo dobre role.Jurki

    Skoro 3 mjeseca je tu, prošao je pripreme i dalje ne liči na ništa. Ras je došao u 5 do 12 na samom kraju prijelaznog roka pa je bilo jasno da će mu trebati vremena. Kad vidiš što će Jakir tražiti od momčadi, ne znam na koji način stoper kojem su duel i skok mane može igrati zapaženiju ulogu u Dinamu. Ima 25 godina i prostora za neki veliki napredak nema. Neće preko noći postati fizički zvijer ili narasti 10 cm pa da bude Perić u skoku.
  • vjeko1701
    8k
    Ja i dalje mislim da će on sa svojom tehnikom i dugim loptama biti bitan u utakmicama protiv bunkera iz donjeg dijela tablice. Nek je doveden ko "specijalist" za takve tekme i ja zadovoljan. Ako bi k tome s vremenom pokazao da može biti zadnji vezni s dugom loptom u utakmicama gdje smo dodatno defenzivni ili zamjena za veznjaka kada nam treba skok i zatvaramo rezultat te hvatamo kontre, još bolje. Meni definitivno nije otpisan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions