• Orc123
    7.9k
    Ja samo ne znam po cemu je on takav promasaj vec i kako ga itko moze ocijeniti jos. Odigrao sluzbeno 2-3 utakmice u kojima btw. Uopce nije los! Mozda bi mu ipak trener trebao vise vjerovati pa da pokaze jel top ili flop...on uopce ne izgleda lose i ne znam sto se tolika fama digla oko njega vec jer decko ,em je tek dosao em jos nije dobio ni pravu priliku...ono sto je igrao uopce nije djelovalo lose i ocito smo svi pali pod utjecaj novinara koji su sva 3 pojacanja ili prinove uzeli na zub iz razloga da mogu pisati bombasticne clanke o nesposobnosti Simica i vracanju Mamica!
  • Nino Bule
    13.6k
    Zato sto se ocekivalo vise i od francuza i japanca, ja ne dajem ocjene o igracima dok ne dobiju 10 startova ko kastrati, ako je on mogao biti u prvoj postavi 15 utakmica u jednoj sezoni moze i japanac pa cu onda dati svoj sud kakav je
  • austrijanac
    4k


    Bravo Nino, bio si mudar kao i igrac, te si i sad ostao!
  • Mali Zeus
    12.7k
    Pa koliko je Bernauer odigrao da sad neki kažu da ne sliči na ništa?
    Čovjek je odigrao vrlo, vrlo malo i jednostavno se ne mogu vući još neki zaključci, osobito da je za otpis.
  • Nino Bule
    13.6k

    Ja shvacam da je jedini zamrznuti igrac na klupi pa ocito stozer nesto vidi na treningu ali biscan je zamrzo dinu perica i maura perkovica vise nego francuza a svi znamo da je dino dobar stoper a mauro imao skroz ok nastupe van svoje pozicije na beku
  • LeonianWrynn
    162
    mauro imao skroz ok nastupeNino Bule

    Ovo je po meni upitno
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ja sumnjam da bilo tko misli da je već sada za otpis, ali ako u 4 najbitnije utakmice sezone ne dobije ni minute ne možeš reći da je pojačanje. On je bio od početka priprema tu i to također ne može biti problem.
  • i more je plavo
    1k
    Ja sam japanca gledao 2x, na youtube se prenose tekme njihove lige ali u sasava vremena.
    On je trenutno izgubljen, ne zna jezik, nije tipicni japanac koji samo juri, vec zna odigrati, podvaliti loptu, ima dobar sut.

    Ali treba pogledati koju utakmicu japanske lige i vrlo brzo uvidis da je to neki sasvim drugi nogomet, puuuno driblinga, igre jedan na 5, pucas cim si blizu sesnaesterca i trk natrag, puno tempa, ali i takticke neodgovornosti.

    Japancima obicno treba dosta vremena da se priviknu na europski nogomet, ali oni koji uspiju budu pojacanja u momcadima koje ih uspiju istrpiti.
  • Jurki
    11.7k
    Dolaskom novog trenera ce sigurno svi dobiti svoju priliku.

    Drzanje Perica u frizideru mi je nebuloza svjetske klase.
    Perke nije stoper welt classe ali je pouzdan i bio je neizostavan clan prvih 11 kod svakog trenera kad je bio zdrav.
    Znamo svi da Biscan nije vjeroval klupi i tak da apsolutno nebi otpisal niti jednog igraca koji je u kadru.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ja shvacam da je jedini zamrznuti igrac na klupi pa ocito stozer nesto vidi na treningu ali biscan je zamrzo dinu perica i maura perkovica vise nego francuza a svi znamo da je dino dobar stoper a mauro imao skroz ok nastupe van svoje pozicije na bekuNino Bule

    Upravo to. Da je samo on na klupi moš reći Bišćan mu nije vjerovao, ne sviđa mu se, al on je zamrznuo još 4, 5 igrača, među ostalima i jednog Drmića koji svakako još uvijek nije za otpis tako da su to dosta čudne odluke.
  • Nino Bule
    13.6k
    ako u 4 najbitnije utakmice sezone ne dobije ni minute ne možeš reći da je pojačanjemarcio amoroso

    Puno igraca nije dobilo ni minute u te 4 utakmice tako da mi je ta biscanova procjena jako upitna, onda bi morao zakljucit da dino peric nije igrac za dinamo sto je meni neshvatljivo, ili da drmic nije igrac koji moze odigrat 10 minuta. Stoper je svakako pozicija di se ne uvodi s klupe tako da ja van hnla nisam ni ocekivao minute za njega,
  • scooniepenn
    3.3k

    Iskreno jako sumnjam da juniori imaju 100.000 Eura odnosno imaju samo oni koji su top kalibar kao Vrbančić, Rukavina, Živković i slični, ostali nema šanse. Razumijem ja što hoćeš reći i slažem se, ali stojim pri tome da nama ove godine ne treba više od 50 milijuna, a rekao bih trenutno i manje ako se ne dovedu neka ozbiljna imena.
  • i more je plavo
    1k
    kaj znaci "top kalibar" siguran si ovi nabrojani decki nece slijedecih 5 godina ici od Brava do Posusja i izgubiti se u medjuvrenu ?
  • Jurki
    11.7k
    vidjet cemo kad izađe financijsko izvjesce za 2023. kaj smo napravili tj kolki nam je buđet.
    Al da tu smo negdje oko 50 milja.

    Naravno mora se investirati, tu nema opce dileme.
  • i more je plavo
    1k
    Nazalost sve je to postala industrija gdje se puuuno ulaze a neznas krajnji rezultat.
    Sve te decke su uzele neke agencije koje ulazu u njih bez da su sigurni da ce ih kasnije moci naplatiti, jer to su mladi decki a nisu svi Olmo, pa da ne vide nista osim lopte i karijere.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions