• OsamŠest
    3.3k


    Na Bilgilendirme sam prestao čitat. Glupi Turci.
  • nwankwo646
    342
    Ispada da je Fener proda lošijeg golmana u UTD da bude rezerva, a onda za te pare kupili boljeg golmana. Svaka čast, tako se posluje.
  • Noel
    6.1k
    Mora se ić po Petra Musu u ovoj situaciji sa Benficom.
  • Jurki
    11.7k
    napadačku bombuMali Zeus


    Evo jedna insajderska.. sljedeci igrac koji bu dosel je Kapitalatz Buš Pukla - Bum :rofl:
  • Maximo
    490


    Jorge Obregon :lol:
  • Georg Koch
    4.6k
    sve je to super ali da Dinamo da 7-8 milja? Realno-nerealno :D
    Pogotovo stedljiva Uprava.
    A mislim da Musa moze ici u puno jace klubove u europskim krugovima, od nas...
  • Droljo
    8k
    Ponudimo 4 milje i kulenovića benfici :cool:
  • Orc123
    7.9k
    Benfica ga sigurno nece pustiti ispod 10 m eura....nisu ludi. . .
  • scooniepenn
    3.3k

    Ti svi raskidi nisu viši od ugovora Teophillea i Lauritsena. Pa o čemu mi pričamo, izuzev suludog ugovora Drmića, i nadam se da će Petku dati 1 milju i bonuse pa da uz Miša, Ristu i Perkelta predvodi novi Dinamo, jedini koji ovdje imaju nešto više ugovore, ali ne u rangu onih koji su otišli su još Miš, Šutalo i donekle Risto. Ovo ostalo su dosta niži ugovori. Samim time, ako nisi u stanju niti takav proračun servisirati i dovesti zamjene koje nisu popune onda prepusti svoje mjesto onima koji znaju. I ne, pritom ne mislim na Šimeta. Osim toga, ozbiljni klubovi bi zauzeli stav u slučaju Ivanušeca pa ti sa svojim menadžerom pjevaj borbene s obzirom da klub u koji želiš ići nudi nedovoljno. Pritom me uopće ne zanima imaš li već spremnu adekvatnu zamjenu. Poruka se u nekom trenutku mora poslati, jer što je sljedeće, da iduće ljeto menadžer Baturine dođe i kaže imamo ponudu od 15 u 100 rata, ali trebate to prihvatiti jer je Martinu vrijeme za dalje.
  • Orc123
    7.9k
    Ma mi smo ove sezone definitivno ispod 50 m eura, jel prosle godine em su bile visoke provizije, em igraci dobivaju bonuse za LP koji su veliki! Tako da...jedino možemo biti na 60+ ako se ulozis cca 15m eura u pojacanja, a to bi moralo biti pod obavezno!
  • Jurki
    11.7k
    Ti svi raskidi nisu viši od ugovora Teophillea i Lauritsenascooniepenn

    Gle ako ima neki junior petogodisnji ugovor di ima 100 tis eura godisnju placu.. bubam cifre. Znaci on ocekuje da dobije za tih 5 godina 500 tisuca.. a zna da ih nigde drugde nebu dobil.. znaci ako ti zelis s njim raskinuti ugovor moras mu dati barem pola tih novaca (zasto bi se netko odrekel tolke love).. i tak uzmi da imas 10 igraca primjer.. dosel si odmah do cifre od 2 i pol milje da moras iskeširati iste sekunde.
    I to je poprilican udar na proracun.
    Kak sam napisal efekti takvih razlaza se ne vide odmah vec se vide sljedece sezone na rashodovnoj strani.
    Ne velim da zbog toga ne treba dopeljat pojacanja. Ona su vec morala biti u svlacionici.
  • flexXy
    2.3k
    Ne znam jeste ikad gledali Petra Musu ali izmedju njega i Miereza nije neka razlika u kvaliteti, tak da preskok
  • Mali Zeus
    12.7k
    Musa, veliki hajdukovac Musa?
  • Common Sense
    796
    Trošak plaća je ove godine značajno pao odlaskom Ademija, Oršića, Teophila koji su bili među najplaćenijima. Prošle godine i početkom ove klub je imao oko 5 milijuna € mjesečnih izdataka (plaća igrača + plaća za radnu zajdenicu + ulazni transferi koji se također plaćaju u mjesečnim ratama itd).

    Najplaćeniji je ostao Drmić s oko 1.2m € plaće. Drugi je Livaković s 800k €. Ispod su još Petković, Mišić, Ristovski (njih dvojica imaju nove ugovore) s oko 600-700k €. Bernauer je blizu njima s nešto ispod 600k €.
  • vjeko1701
    8k
    Nije se za Bernauera pisalo nešto između 300-400k?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions