• boem
    309
    Ja ne znam ni kako bi ta iduća skupština trebala biti drukčija od prošle, ako ostane otprilike jednak odnos snaga. Povjerenici nisu verificirani, nijedna strana i dalje nema većinu...
  • Jaro
    5.6k
    Povjerenici nisu verificirani, nijedna strana i dalje nema većinuboem

    imam osjecaj da ce ostat samo manjina od 8 povjerenika i to je to... Gamad ce se dogovorit vec...
  • mlinchica
    1.1k
    Jeste ulovili izjave Zajeca, da će se odazvati pozivu Dinama ako ga bude? Kaj mislite jel se vec s njim razgovara ili je ovo samo glas druge strane, da se nije odustalo? Btw, rekao je i da je u Dinamu anarhija trenutno..
  • superhik
    10.4k
    Ako je ovo bomba koju su spominjali za petak, odmah potpisujem. Zeko umjesto Barišića.

    "Ja sam na dispoziciji. Ako me netko zove odazvat ću se. Dinamo je moj klub tu sam živio i radio i Dinamu sam zahvalan za sve".

    https://www.index.hr/sport/clanak/zajec-mamici-nisu-krivi-za-anarhiju-ja-sam-na-raspolaganju-dinamu/2489540.aspx?index_tid=391643&index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d
  • Dautbegović1
    92
    Stari će izaći samo ležečki,taj misli ostat zauvjek
  • Captain America
    14k
    Zajeca se spomenulo u jednom članku Sportskih još u 5. mjesecu i sad je to Medo aktualizirao. S obzirom ko stoji iza najave objavljene zadnjih dana, to bi zaista bila bombetina s obzirom kolko je gluposti nadrobio i kolko se malo toga ostvarilo.
  • Goran
    80
    Evo tko hoće neka ovdje pročita taj članak iz 24 sata od Tironija o padu Bišćana:
    https://easyupload.io/tn1i5y
  • CISCO
    161
    Zajec neka ostane u penziji i neka dalje predstavlja knjigu.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Nema Zajec bas iskustva na izvrsnim funkcijama, a i neke izjave u zadnje vrijeme su mu li-la. Nek covjek rjesava krizaljke i uziva po lozama (kaj je zasluzio), valjda u Hrvatskoj ima mladih ljudi koji znaju posao...

    Dapace "forsiranje" legendi kluba me podjseca na jednu raspalu pricu.
  • NORTE
    9.3k
    Zeko:

    "Što se tiče angažmana trenera Sergeja Jakirovića, mislim da bi bilo normalno da prvo razgovaraš s Rijekom, da pokušaš dobiti zeleno svjetlo za odlazak, a da se onda klubovi dogovore. Ovako kako se to izvelo je otimačina koja ne može dobro završiti"
  • Mali Zeus
    9.7k
    Go home Zeko you're drunk.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Čovjek zadnjih koliko već godina ne radi ništa ozbiljno. Dinamovac je, donio puno vrhunskih stvari, ali razmišljati o njemu kao opciji za bilo što je smiješno. Neka odmara i uživa.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Zeko je i srcani prezivio, ne vidim sta bi mu to u zivotu trebalo. Ionako ce ga prozvakat samo i ispljunit.
  • DiddyGuela
    949


    Ovo je istina.
    Zajec je ovu istu stvar rekao i na promociji svoje autobiografije u Valpovu.

    Na konkretno pitanje iz publike "Kako on komentira situaciju u Dinamu i vidi li se opet u nekoj funkciji" - njegov odgovor je bio da je on tu, svi znaju da je tu i ako ga netko iz uprave pozove da ce se odazvat.

    Ja sam se iskreno zacudio takvom odgovoru jer je poznato da je Zajec van nogometa vec neko vrijeme.

    Ova promocija o kojoj pricam je bila pred pocetak sezone. Neki 6. mjesec ili tako nesta. Nisam siguran u tocan datum, to se vrlo lako provjeri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.