• Zagreb1992
    1.3k


    Ma kako god hahah ...sve u svemu istinu je rekao kako treba
  • miro
    3.2k
    Rekao je istinu, ali on je predsjednik države i ne smije tako kaubojski izlazit u javnost. Ovo može samo naštetit dečkima dolje
  • ZGBhoy
    1.7k
    Čekaj jel on nije na putu u Carigrad?
  • NORTE
    9.3k
    Ako je nekome slučajno promaklo.

    Luka Stojković je odabrao broj 86!

    Luka Stojković je moj idol.
  • NORTE
    9.3k
    Moram priznat da sam šokiran da je i onaj tovarski rektalni alpinist bio kandidat za novog trenera dinama.
    Takvu količinu patetike i ulizivanja navijačima nigdje nisam vidio.

    Nadam se da će Sergej i dinamo razvalit sve pred sobom i "začepit" tipkovnice svima koji nas mrze.
  • blue heart 72
    1.4k
    koliko su njemu puno usta tovarije, ne bi me čudilo ni njegovo bušenje samo da magarad osjeti kak je to biti prvak nakon 19 godina
  • diebalo77
    173
    kako bi volio da mu Jakir promjeni mišljenje
  • diebalo77
    173
    Makar samo za četvrtak
  • Jaro
    5.6k
    Realno o trenutnom stanju u klubu, objasnjenje kako "funkcionira" upravljanje i glavni krivac zasto to traje toliko digo:

    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/krizu-u-dinamu-nisu-prouzrocili-ni-biscan-ni-simic-nego-onaj-koji-vara-navijace/2489407.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_m

    Kada se zna da Šimić ima samo jedan od pet glasova u Upravi (glas predsjednice Peras vrijedi dva), onda je sasvim jasno kako je teza o "Šimićevom Dinamu" promašena. Štoviše, Uprava se vrlo često ne slaže oko ključnih pitanja, a nije ni najmanje čudno što nema povjerenja između ljudi koji se prije imenovanja nisu ni poznavali.


    Kaneko valjda:
    Indikativno je da je Šimić jednog igrača koji je u klub stigao u ovom prijelaznom roku snimio "odavno" i taj je trebao s Dinamom započeti pripreme. No, Peras se za savjet obratila drugim djelatnicima kluba koji su podržali Mamića na skupštini i transfer je bio stopiran sve donedavno, a igrač nije prošao pripreme s klubom.
  • Jurki
    8.7k
    “ Ono što je dugoročno opasnije i neodrživo je da nitko iz Uprave nije smjenjiv dok god skupština ne izabere novi Izvršni odbor koji jedini po statutu može smijeniti članove Uprave. I dok se svi boje povući potez u klubu koji proživljava nešto što bi trebala biti tranzicija, glavni krivac je jasan - predsjednik kluba Mirko Barišić”

    Konacno da je netko situaciju u klubu opisao na pravi nacin. Bravo Vice
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kao da mu govori ne ideš ti nigdje.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Rekao je istinu, ali on je predsjednik države i ne smije tako kaubojski izlazit u javnost. Ovo može samo naštetit dečkima doljemiro

    Mandat mu se svodi na to. Izjave kao da je u lokalnom bircu za šankom, a ono predsjednik.

    Moram priznat da sam šokiran da je i onaj tovarski rektalni alpinist bio kandidat za novog trenera dinama.
    Takvu količinu patetike i ulizivanja navijačima nigdje nisam vidio.
    NORTE

    Tko, tko?
  • Jurki
    8.7k
    Mandat mu se svodi na to. Izjave kao da je u lokalnom bircu za šankom, a ono predsjednikMali Zeus

    Potpis.. obican šarlatan koji moze drobit kaj hoce i nikome nist.
    Kaj reci kakav nam je el presidente kad je proglasen za najglupljeg premijera ikad.. a borme mu je za taj izbor konkurencija brutalna.
    A mi ga izaberemo za predsjednika.. kaj zapravo govori vise o nama nego o njemu.
    Zivimo u zemlji gdje je more bistrije od naroda.
    Nije ni cudo jer su politicari sami sebi svrha i boli ih kurac za obicnog covjeka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.