• San Lorenzo
    12.5k
    Zadovoljan sam pročitanim.
  • Georg Koch
    4k

    Ali sta nas briga sta sada govori Miskovic i Armada?
    Jel sve po zakonu? Je.
    Jel ispalo mao ruzno? Mozda je.
    Jel logicno da covjek nece 2. ili 3. put odbit Dinamo, klub koji je 2 stepenice veci od Rijeke, klub iz mjesta odakle potjece, klub u kojem mu sada igra sin? Je.
    Jel Biscan potrosio kredite, te iaki ga mi volili, sam skrojio nevjerojatno ispadanje? Je.
    Jel Jakir dokazao potencijal, da dobije u najmanju ruku podrsku bar minimalnu, pa vrijeme sta pokaze-pokaze? Je.
    Amen!
  • GZomanid
    580

    Nemoj se uopce trudit, debeloj vecini je ok zajebat bilo koga, glavno da je sve po zakonu..
  • Markelo
    2.5k
    Pričama tko je koga ostavio i da li je bilo preko telefona ili uživo stiče rok trajanja večeras u 23.59. Od ponoći, nadam se da se okrećemo idejama novoga trenera za važnu utakmicu u četvrtak
  • vjeko1701
    6k
    Nas, nas bi trebalo biti briga kaj mi radimo, ne kaj drugi o tome pričaju. Uopće nije stvar dal je s druge strane Rijeka, Armada, Hajduk, Torcida, Zvezda ili Četnici.

    Koliko smo puta na ovom forumu napisali riječ gospoda ili gospodstvo...ovako stvari gospoda ne rade.

    Jel ti ne kužiš razliku između legitimno i ispravno. Dam se kladiti da svi koji sad pišu "koga briga", "sve je po zakonu" bi mu tu prebrojali 20 predaka i sve svece iz biblije da on ili bilo ko drugi nama napravi isto.

    Ja znam da sam ovdje u manjini i popljute me, izvrijeđajte ako hoćete...al meni ovo nije ispravan način. Ista stvar se mogla napraviti puno uglađenije i ispravnije.
  • Georg Koch
    4k

    Kao sto napisah: Jel ispalo malo ruzno? Je.
    I sve ostalo ide u logicnost ovog poteza.
    Mislim da x drugih, puno bitnijih stvari se moglo, i moze napraviti puno mudrije i bolje, stvari koje ce imati direktan utjecaj na nase rezultate. I drzati se toga.
    Ne znam, postujem te i tvoje misljenje, idemo dalje, mislim da smo dobili top trenercinu, vrijeme ce pokazati jel tako ;)
  • Joey Barton
    255
    Samo ću vam reći iz izvora bliskih Sergeju, lik strašno mrzi Hajduka i uvijek je na njih napaljen. Dinamo mu je svetinja.

    Povedi nas po titulu profesore!!
  • San Lorenzo
    12.5k
    Sva ova naklapanja o moralnosti dolaze od pretpostavke da Miško nije ništa znao...
  • Mr Anderson
    5.9k
    Moraliziranje u današnjem profesionalnom nogometu je toliko smiješno i djetinjasto da imam dojam kako su neki zalutali u ovaj svijet. I mi smo u nekim širim okvirima mali klub i zajebali su nas sto puta i zajebat će nas još sto puta. Shvaćam navijače Rijeke, ali shvaćam i Jakirovića.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ista stvar se mogla napraviti puno uglađenije i ispravnije.vjeko1701

    Ja znam da je ružan način i slažem se da nismo ispali gospoda, ali kako točno se ovaj prelaz mogao napraviti da njemu Riječani ne jebu sve po spisku i da nama kažu, bravo, gospoda ste.

    Baš me zanima kako smo to mogli izvesti.
  • vjeko1701
    6k
    Neka bude najbolji trener svih vremena, možda bude, možda će se već za dva mjeseca pisati "Vratite Čačića slipci". Ne znam, meni on ima dobre stvari kao trener ali i neke velike gafove. Ovo mu je najteža gaža u karijeri i vidjet će se dal to može.

    Samo ja tu ne pišem o njegovim trenerskim kvalitetama i potencijalu. Pišem o upravi koja se 5 mjeseci ne može ni složiti koje boje trebaju biti čaše u klupskoj kantini. Po medijima se kao inate na sve strane i onda kad im se to sve skupi i gori im pod nogama, naprave možda i dobar potez al na jako ljigav način i osobno vjerojatno eliminiraju svaki trag poboljšane reputacije kluba u široj javnosti.

    Oni bi to pisali kako god. Ali mi bi barem znali da smo barem na ok način to odradili. Opet pišem, ovo nije stvar toga kaj Mišković, riječani ili Armada pričaju. Pa barem nazovi njihovog sportskog ili vlasnika, reci - Jakirović nam je glavni kandidat. Tu nam je napeto, još danas trebamo trenera. Znamo za klauzulu, upravo smo ga pozvali na pregovore u Zagreb. To mi je neki minimum kaj bi kao klub napravil. Naravno, gore mi je napravio Jakirović (ako je istina da nije ni ništa nikome rekao prije nego je to klub objavio na društvenim mrežama)
  • Mihaljević
    8.6k
    Ma šta se mi imamo kome pravdati? Ok , Rijeci je utakmica sezone , izgubit će 3 razlike i to je to od Europe za ovu sezonu , tako je mislio Jakir. A sa Dinamom će imati i Europu sigurno i ekipu od 100 milijuna. Jel Graham Poter otišao iz Brightona za Chelsea , je. Zašto? Bolja ekipa. Riječani su nezahvalni, od drugoligaša je napravio jednu od najboljih ekipa HNLa... Ko lud ne bi došao kada mu kažu da je prvi pick kluba od 100 milijuna.. Dinamo je uvod u najbolje klubove svijeta... Pa koji bi to luđak odbio? To je kao da imaš goluba na grani , a hvataš vrapca ostankom u Rijeci. Jakir je vodio najbolju Goricu , europsku Rijeku , dvostruku krunu sa Zrinjom... Pravi trener za Dinamo i najbolji u HNLu daleko... Dobili smo najbolju moguću opciju za trenera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.