• vjeko1701
    6k
    Ma šta se mi imamo kome pravdati?PlavaSlavonija86d

    Sebi...ako se tolko busamo u gospodstvo.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Znam da nije nekakva referenca za biti trener ili bolje receno uspjesan trenera ali vec duze vremena pratim Jakirovica i nekako djeluje kao osoba koju se moze slusati satima. Od press konferencija do podcasta se moze poslusati od prve do zadnje minute da nije dosadno. Odaje dojam kao da u svakom trenutku zna sto prica i sto radi.
  • marcio amoroso
    33.6k
    Pa barem nazovi njihovog sportskog ili vlasnika, reci - Jakirović nam je glavni kandidat. Tu nam je napeto, još danas trebamo trenera. Znamo za klauzulu, upravo smo ga pozvali na pregovore u Zagreb. To mi je neki minimum kaj bi kao klub napravil.vjeko1701

    To da nismo nazvali je izjavio Mišković. Ja njemu ne vjerujem doslovno ništa. Ne valja ljude ocjenjivati po izgledu, ali njemu na faci vidiš da je varalica.


    Naravno, gore mi je napravio Jakirović (ako je istina da nije ni ništa nikome rekao prije nego je to klub objavio na društvenim mrežama)vjeko1701

    Slažem se da nije postupio bajno, ali njemu je to životna prilika, a sve se odigralo u sat vremena. Najgore je što mu moraliziraju pravednici koji bi prodali rođenu majku za titulu.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    A negdje je pisalo ne mogu sada pronaci izvor da su njegovi agenti od jutros pregovarali,i da je i klub bio informiran
  • Mrvica
    3.6k

    Ta priča mi ne sjeda, u pitanju ti je trener i ti nemaš pojma za to? Nema šanse iskreno, možda da opere obraz kod navijača izjavljuje takve stvari. Meni osobno priča ne drži vodu da klub nije bio informiran, ali eto.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Sva ova naklapanja o moralnosti dolaze od pretpostavke da Miško nije ništa znao...San Lorenzo

    Od price sa Kantridom Miskovicu nista ne treba vjerovat. Frajer izjavljuje da je cuo za sporazumni raskid od zene koja je vidjela na facebooku, pa mislim da ljudi nisu toliko glupi da u to povjeruju.
  • vjeko1701
    6k
    To da nismo nazvali je izjavio Mišković. Ja njemu ne vjerujem doslovno ništa. Ne valja ljude ocjenjivati po izgledu, ali njemu na faci vidiš da je varalica.marcio amoroso

    Zato sam na svaki post napisao "ako je istina to kaj se piše". Ako ispadne da nije, javno ću se tu ispričati svima koje sam kritizirao na temelju laži.

    Najgore je što mu moraliziraju pravednici i koji bi prodali rođenu majku za titulu.marcio amoroso

    Najmanje se u životu brinem moraliziranjem s juga...niti mi to ikada utječe na vlastiti stav.

    Slažem se da nije postupio bajno, ali njemu je to životna prilika, a sve se odigralo u sat vremena.marcio amoroso

    Na takvim stvarima se vidi srž karaktera, meni je ovo kod njega minus u startu. Dalje će se sve vidjeti.
  • Zagi
    5.8k
    (ako je istina da nije ni ništa nikome rekao prije nego je to klub objavio na društvenim mrežama)vjeko1701

    Sve ti se temelji na ovome , a i sam znaš kako se u zadnje vrijeme oko nas kreiraju narativi ovisno tko što i kako želi prikazati.

    Ne znamo i zašto se sada kačiti tog, po nas apsolutno najgoreg?

    Prateći Jakira zadnje 2 godine ja u to apsolutno ne vjerujem.
  • vjeko1701
    6k
    Ostavljam prostor da je to laž.
  • Markelo
    2.5k
    Da ga je nazavao i rekao da ide, bilo bi : "Zamislite, čovjek mi preko telefona javlja da napušta klub"

    Da ga je došao uživo obavijestit, bilo bi: " Zamislite, čovjek mi 3 dana prije playoofa konferencijske lige javlja da odlazi u Dinamo"

    Postoji li scenarijo u kojem Mišković ne padne sa stolca od iznenađenja što ovaj ide u Dinamo?
  • San Lorenzo
    12.4k

    Ne postoji. Nama je trebao trener, klub je razmišljao samo o sebi (fala k), a ne šta će selo reći, reagirao brzo, uplatio odštetu i završio posao...imamo i mi u četvrtak utakmicu, a ekipa nam je vjerojatno u nesuporedivo većem psihološkom ponoru nego Rijeka.
    Sad nek ga opskrbe pojačanjima i idemo krenuti igrati nešto ove sezone.
  • Beowulf112
    301
    Sergej je za biscana mourinho...da je on bio u subotu na klupi sad bi igrali play off lige prvaka..tesko da je se mogao naci bolji odabir u trenutnoj situaciji
  • NitkoBitan
    13.5k
    Armadino zvizdanje Ademiju na oprostaju, Miskovicevo unistavanje Friganove karijere zbog osobnih interesa... Donekle smo im vratili i jos smo duzni.
  • Majki2111
    2.8k
    Dobro predstavljanje. Iskren direktan, čovjek na prvu bez filtera. I bliže pojavi Bjelice nego Bišćana. Ne znam do čega je, glasa, iskustva, ali ima razlike između Bišćana, Kopića i ovo dvoje. Da je bar netko stručniji po tom pitanju tu. Baž me zanima analiza.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Jel Graham Poter otišao iz Brightona za Chelsea , je. Zašto? Bolja ekipa.PlavaSlavonija86d

    I nakon toga Brighton ima značajno bolje rezultate nego od Chelsea.

    Nadam se da nas ne čeka isti scenarij. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.