• Cosey
    509
    rekao bih niti poželjno u ovim okolnostima.Zambatine škude

    Zašto ovaj dio?
  • NORTE
    11.4k
    Promjena trenera u najboljem mogućem trenutku.

    Na Spartu s novim elanom i samo jednom mišlju - dvije pobjede i prolazak u EL.
    Bez ikakvih kalkulacija u svim tekmama pred nama.
    Gaženje Hnl protivnika se podrazumijeva, u suprotnom nismo dostojni titule.

    Sretno našem dinamu, idemo zajedno pregaziti sve pred sobom.
  • Droljo
    8k
    Mišković sere. Jedino sam to izčitao iz njegove izjave. Sve po ps-u od početka do kraja teksta. Sere 100%
    Jel jakir šta izjavio? Imamo neki plan i program?
  • Nino Bule
    13.7k
    Imamo neki plan i program?Droljo

    Sto vise utakmica dobiti na nacin da zabijemo sto vise a primimo sto manje golova.
  • Zambatine škude
    2.6k
    Zašto ovaj dio?Cosey

    Zato što je ovo šok terapija, barem mi se to čini najizglednijim. Nema hrvatskog trenera kojem Dinamo ne bi bio daleko najveći klub u karijeri, a da ga možemo dovesti/platiti.

    Pretpostavio sam da je kolega mislio na nekog tipa Almeyda, ljude koji su trenirale AEK-ove ili Rapid Bečeve.

    U tim okolnostima više vjerujem nekom "jakiroviću" koji prati situaciju detaljno i čak je i radio s nekim igračima. Puno manje vremena mu treba za onu elementarnu i, iz ove perspektive, nama najvažniju prilagodbu.
  • Keyser Soze
    10k
    Međed objavio tekst o Mamićevom povratku, koliko jadan tip!
  • Cosey
    509
    Pitanje koje se logično nameće jest zašto je Šimić dao podršku Bišćanu?
  • scooniepenn
    3.3k
    Iznimno sam cijenio Igora kao igrača, a i volio jer je pravi, veliki Dinamovac. Samim time, dobiti potentnog mladog trenera na kormilu voljenog kluba, koji uz to obožava taj isti klub ispunilo me velikom srećom. Iskreno nisam bio za njegovu smjenu prije ove pauze, ali činjenica je da igrački ja tu nisam vidio jasnu ideju, a bome niti njegov rukopis, o rezultatima se nema što govoriti jer je start sezone jako loš. Dakle, okolnosti sigurno nisu lagane, ali ne možemo govoriti o tome da mu je rasprodana ekipa i smanjen kadar na minimum, a da on nije bio taj koji je podosta igrača otpisao. Još bih razumio da mu se neki igrači nisu uklapali u njegovu viziju i to je OK, ali on je jednog Perića stavio u zapečak, koji je kod svih trenera bio ključna figura, Perković je potpuno nestao, Drmić nije dobar niti za ući na pola sata, gdje je drugi Šutalo, u Ateni imaš kao opcije za lijevo krilo i promjenu ritma Kaneka i pomicanje Mohe naprijed i ti uvodiš Marina za kojeg svi vide da nije u stanju nikakav impuls donijeti. Žališ se na kadar, a svi protivnici s kojima si igrao do sada nemaju jaču klupu od tebe. I vrhunac mišljenja o svojoj ekipi je kad kažeš da nemaš puno mogućnosti za rotaciju jer ti je klupa tanka (nakon poraza od AEK-a u Zagrebu) gdje si se izravno posrao i popišao po svojim igračima. Osim toga, umjesto da pokažeš vjeru i u prolaz i u svoj tim ti mrtav hladan ispališ da ne vidiš kako se puno toga može promijeniti jer imaš to što imaš. Već sam ranije komentirao vještine javnog nastupa i neverbalnu komunikaciju i energiju koje jednostavno nema (pritom ne mislim na deranje uz aut liniju i psovanje majke igračima slikovito rečeno), a koje spadaju u liderske vještine. Moram priznati da koliko god mi bio drag ja tu u dubini duše nisam vidio prostor za napredak jer definitivno nije slučajno da smo mi u 3 najjače utakmice u ovoj sezoni sva 3 puta pali na samom kraju utakmice.
  • San Lorenzo
    15.6k

    Znači u istom članku najavljuje povratak i Mamića i Zajeca...klasik Medo, preletio sam tekst, standardno urešen sa tsunamijima, živim pjeskom itd.
  • hardek
    2.8k
    Neznam jel postoji gori izbor za sportskog direktora od Zajeca. U 99% slučajeva uspješni sportski direktori su mlađe osobe sa ambicijama i elanom, a kad Zajeca vidim na tv-u sve je samo ne to
  • Neki tip
    21.3k
    Ovo napuštanje Rijeke je jadno da ne može biti jadnije, još bjegunčev frend s kojim ispija kave, fuj.Keyser Soze

    Međed objavio tekst o Mamićevom povratku, koliko jadan tip!Keyser Soze

    Ovo prvo ne mora biti u suprotnosti s drugim, ali prilično mi je čudno da ovak oštro reagiraš na izbor Jakirevića kao Mamićevog kofi frenda, a onda se zgražaš nad nekom konstrukcijom da je ovo Mamićev povratak?
  • Ivdzo11
    4.2k
    Neki kurac je se danas dogodio sigurno..... Cim se ovaj obraca


    • Dragi prijatelji, puno vas mi se posljednjih dana javilo porukama i komentarima. Umjesto da odgovaram svakom od vas zasebno, izdvojite minutu i pročitajte tekst koji sam jutros primio od jedne od meni najdražih osoba na svijetu, iz kojeg možete svatko za sebe izvesti zaključak:

      Blagoslovljen današnji dan.
      Ima ljudi koji su nasmijani čak i u svojim teškoćama, to su veliki ljudi, ti ljudi su svladali umijeće življenja.
      Koliko im god udaraca život zadao oni se neće predati već će gledati koje korake mogu poduzeti da ih uteg života ne bi potpuno prignječio. Ima ljudi koji su nasmijani čak i u izdajama koje doživljavaju jer shvaćaju da im je sve to bila jedna životna škola od koje će sada mnogo mudrije i pametnije u životu postupati. Ima ljudi koji su nasmijani čak i onda kada im drugi oduzimaju nadu jer shvaćaju da im nitko osim njih samih ne može dati, ni oduzeti nadu. Ti ljudi ne slijede crna predviđanja drugih već hrabro i s vjerom u najcrnjoj noći kreću na put prema novom jutru. Ima ljudi koji su nasmijani čak i u tragedijama koje su prošli jer shvaćaju da se nakon njih nema smisla potpuno uništiti i predati, pogotovo kada je život već potopio sve njihove flote. Ima ljudi koji su nasmijani čak i onda kada im u životu ništa ne ide. Oni znaju da je to samo jedan period koji će nakon nekog vremena proći i zato se njime previše ne opterećuju. Oni znaju da zadržati pozitivan pogled na svijet ponekad znači više nego dobiti na lotu. Ima ljudi koji su nasmijani čak i onda kada se svi oko njih na nešto žale i mrmljaju jer ne žele pristati na nešto manje od onoga što zaslužuju i što vjeruju da mogu postići. Ima ljudi koji su nasmijani čak i kada se cijeli svijet oko njih raspada jer znaju da je volja za boljim životom važnija od problema koji ih okružuju. Oni svijet gledaju na način u kojem ih ništa ne košta iskazati povjerenje u drugoga, dati drugom podršku, radovati se tuđem uspjehu i vjerovati da će sutra i za njih biti bolje. Upravo zbog toga što tako pozitivno gledaju svijet i vjeruju Bogu, Bog im vraća ono što daju. Tada se oko njih počinju događati čuda, čuda života.
      Bog vas blagoslovio.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Uh , sigurno je u igri opet
  • Ivdzo11
    4.2k
    Samo nas levate... A samo je bitna njihova guzica i fotelje... Ljudi bez obraza
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.