• serbus
    4.1k


    Naravno da se ne radi o tebi kad tvoje postove odmah brišu :lol:
  • Neki tip
    21.3k
    Naravno da se ne radi o tebi kad tvoje postove odmah brišu :lol:serbus

    Siguran sam da znaš za onu legendu o Zambatinom novčiću? Onaj njegov navodni "skačite, dobili smo" bez obzira što, legenda kaže, nitko nije na kraju znao kako je novčić stvarno pao..

    E pa tako ti je i ovo. Ja počeo skakati, taj sam taj sam, na mene je @mlinchica mislila. Dok se @SAS1987 okrenuo oko sebe, ja već prošao dalje i legenda je stvorena.
  • Georg Koch
    4.6k
    Mi u 11 dana imamo
    Cehe doma
    Rijeku doma
    Cehe u gostima
    Osijek u gostima
    Tu ce se u tih 11 dana vidjeti jel mozemo gurati dalje sa Biscanom ili ne, njegovi dani istine.
    Cehe proc i 6 bodova u HNL-u za mir u kuci i oko nje.
  • mlinchica
    1.8k
    legenda kaže, pao je u blato :lol: nadam se da mi neće 2. povijesni upis obrisati. Uglavnom, kad spominješ novčić, tada je bio Spartak Brno, sada je Sparta Prag pa neka bude 2:0 ovdje, a i tamo, da izbjegnemo novčić. Samo nam treba još neko “prokletstvo” kao nastavak ovog perioda :roll:
  • hardek
    2.8k
    Realno, u ovom trenutku kad se sagleda cijela situacija, koji biste postotak stavili da osvajamo prvenstvo? Zanemarite prognoze kladionica itd.
  • Captain America
    17.7k
    40% dok ne dođe novi trener ili dok Bišćan ne počne koristit više od 11 igrača.
  • Georg Koch
    4.6k
    u ovom trenutku 35-40%.
    Ali ako ovih dana odradimo 2 3 dobra transfera, ostatak ekipe ostane, pobjedimo(ali bas nadigramo) Spartu i Rijeku, moze se sve okreniti totalno na nas mlin.
    Jer smo igracki po kadru puno bolji od hajducije.
    Tako da bi tada bilo 80%.
    Sve je to ako ako, ali eto, nije nimalo nerealno ;)
  • BornaPŽ1986
    1k
    dok Bišćan ne počne koristit više od 11 igrača.Captain America

    Mene zanima zasto Perkovica ne koristi u hnl, ne mozes reci da nije za taj nivo igre a i ozbiljni novci su se dali za njega da samo sjedi ili ode na glupu posudbu. Uostalom moramo razviti nekog igraca, on je mladi reprezentativac i moze biti taj za koju sezonu.
  • Endeavour
    574
    90-95% i to sa 6+ bodova
  • Captain America
    17.7k
    Mene zanima zasto Perkovica ne koristi u hnl, ne mozes reci da nije za taj nivo igre a i ozbiljni novci su se dali za njega da samo sjedi ili ode na glupu posudbu. Uostalom moramo razviti nekog igraca, on je mladi reprezentativac i moze biti taj za koju sezonu.BornaPŽ1986

    Da je tu samo Perković problem, ali ajde, dotaknut ću ga se. Dobar dio nas ga je ovdje zazivao zimus zbog polivalentnosti zbog koje može pokrit i stopersku poziciju i lijevog beka. Na njegov talent ne treba trošiti riječi. Mladi reprezentativac, a igra HNL već par sezona i to dobro, po naprednim statistikama je prošlosezonski jesenski dio sezone bio možda i najbolji stoper HNLa kad gledaš sve ekipe osim nas.

    Meni je veća enigma držanje Dine Perića u frižideru. Dine Perića za kojeg znam da je vrhunska osoba. O nogometnim kvalitetama znaš sve kad vidiš da nije igrao jedino pod Jovičevićem i to zbog ozljede. Stup obrane zadnjih par godina, konačno je zdrav i za nagradu dobije personaliziranu sjedalicu na klupi. U isto vrijeme ne sumnjam da bi nam Rudeš složio 4, 5 mrtvaca iz centaršuteva.
  • Dinamouberalles
    218
    Ma prvenstvo osvajamo 100%
    Nadam se da je ovo protiv AEK-a bila zadnja tekma Ristovskog na stoperu Dino i Boško su stoperski par koji bez problema može osvojit HNL
  • Dinamouberalles
    218
    Mada je žalosno to sto nakon KTC , Jope,Rasa čak i Dilavera ostaješ samo na dva provjerena Boška i Perića
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Isto tako je fascinantno da Drmić ne može igrati HNL očito... Niti konačno da npr. Rukavina ili Lukanić dobije priliku protiv nekog iz donjeg dijela tablice...
  • diebalo77
    184
    Ja se najviše bojim odlaska Livija i petka jer zamijene nemamo bez dobrog golmana smo nula
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.